Barwy szczęścia, odcinek 2675: Kasia i Łukasz będą mieli drugiego syna! Ksawcio okrutnie się obrazi za powiększenie rodziny – ZDJĘCIA

i

Autor: Materiały Prasowe TVP Barwy szczęścia, odcinek 2675: Kasia i Łukasz będą mieli drugiego syna! Ksawcio okrutnie się obrazi za powiększenie rodziny – ZDJĘCIA

Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2675: Kasia i Łukasz będą mieli drugiego syna! Ksawcio okrutnie się obrazi za powiększenie rodziny – ZDJĘCIA

2022-09-26 11:48

W 2675 odcinku "Barw szczęścia" rodzina Kasi (Katarzyna Glinka) i Łukasza (Michał Rolnicki) powiększy się! Postanowią mieć drugiego syna, co bardzo nie spodoba się Ksawciowi (Bartosz Gruchot), ale też Paulince (Lena Jastrzębska), córeczce Sadowskiego. Dziennikarz i Kasia ucieszą się na wieść, że od teraz rodzina się zmieni, powiększy, a w domu będzie więcej dzieci. W 2675 odcinku "Barw szczęścia" nie przewidzą, że maluchy wytoczą prawdziwą wojnę nowemu dziecku i zaczną się koszmarne kłopoty. Szczęście Sadowskich nie potrwa zbyt długo.

"Barwy szczęścia" odcinek 2675 - środa, 12.10.2022, o godz. 20.10 w TVP2

Rodzina Kasi i Łukasza powiększy się, a oni bardzo się ucieszą, że nowy członek dołączy do ich zgranej rodzinki. Jak do tego dojdzie? Wkrótce w "Barwach szczęścia" Kasia podejmie się opieki nad Maksem (Mikołaj Wachowski), kolegi Ksawcia, którego ojciec Igor (Tomasz Nosiński) zapadnie w śpiączkę po tragicznym wypadku. Kasia poczuje się zobowiązana do ochrony małego chłopca i przygarnie go pod swój dach. Niebawem kobieta stwierdzi, że nie mogą oddać dziecka, które czuje się zagubione w związku ze zniknięciem taty. 

- Mamy Ksawcia, Paulinkę, a ty chcesz brać kolejne dziecko pod opiekę - cytuje portal światseriali.interia.pl słowa Łukasza, który początkowo nie będzie przekonany do pomocy Maksowi. - Nie mamy wyjścia. Musimy mu pomóc - oznajmi Kasia i w ten sposób wraz z mężem udadzą się do sądu, by złożyć wniosek o przyznanie opieki nad dzieckiem. Przynajmniej na jakiś czas.

Przeczytaj też: Barwy szczęścia, odcinek 2664: Borys wycofa się z bycia ojcem dziecka Aldony! Grzelakowa nie uwierzy, że mąż tak ją potraktował - ZDJĘCIA

Barwy szczęścia ZWIASTUN nowych odcinków. Tak rozpadnie się małżeństwo Kasi i Łukasza?

Trudna sytuacja rodzinna Kasi i Łukasza w "Barwach szczęścia"

Sadowscy złożą wniosek do sądu, ale szybko się okaże, że Ksawery przestaje akceptować Maksa. Wzbudzi się w nim zazdrość o kolegę. - Postawiłam cię przed ścianą... - oznajmi Kasia Łukaszowi, kiedy w jednym z nadchodzących odcinków "Barw szczęścia" postarają się o przejęcie opieki nad dzieckiem. - Mam wątpliwości. Boję się, że Ksawery może to mocno odchorować - stwierdzi Łukasz i nie pomyli się. - Ale musimy sobie jedno obiecać... Że cokolwiek by się nie wydarzyło, nie stracimy z oczu Ksawerego. Maks przeżywa prawdziwy dramat, ale naszemu synkowi też nie jest łatwo. Nie możemy pozwolić, żeby się na nas zawiódł - oznajmi dziennikarz. 

W 1675 odcinku "Barw szczęścia" rodzina Kasi i Łukasza się powiększy, sąd zdecyduje, że Maks trafi pod ich opiekę na pół roku. Niestety Ksawery nie poradzi sobie z tą informacją i dojdzie nawet do tego, że zaistnieje potrzeba odseparowania Ksawcia od Maksa. Kasia przekona się, że synek cierpi nad wyborem jej i Łukasza i nie bardzo chce się przekonać do nowego członka rodziny. Niestety nie pojawią się dobre wieści ze szpitala, stan Igora będzie krytyczny i pojawi się pytanie, czy w ogóle obudzi się ze śpiączki! Kasia i Łukasz nie stracą jednak nadziei. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1677: Maciek po zdradzie załatwi Budzyńskiego! Syn Magdy jeszcze nigdy czegoś takiego nie zrobił!

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze