Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2674: Sławka wyda Patryka przed Oliwką! Wyrzuci go z mieszkania

2022-10-11 14:47

W 2674 odcinku „Barw szczęścia” (emisja we wtorek 11.10.2022 o 20.10 w TVP2) oszustwo Justina (Jasper Sołtysiewicz) i Patryka (Konrad Skolimowski) wyjdzie na jaw, a wyda ich sama Sławka (Ewelina Serafin). Jezierska zjawi się na paznokciach u Oliwki (Wiktoria Gąsiewska) i zdradzi jej, że Krystyna (Hanna Bieluszko) i Krzysztof (Jacek Kałucki) Jaworscy już dawno się od nich wyprowadzili, mimo iż przyjaciele uparcie twierdzili, że ciągle u nich mieszkają! W 2674 odcinku „Barw szczęścia” Oliwka i Madzia (Natalia Sierzputowska) po odkryciu prawdy natychmiast spakują Patryka i Justina i wyrzucą ich za drzwi! Nie darują im, że tak je wykorzystali…

"Barwy szczęścia" odcinek 2674 - wtorek, 11.10.2022, o godz. 20.10 w TVP2

W 2674 odcinku „Barw szczęścia” Jaworscy już dawno nie będą mieszkali w wynajmowym mieszkaniu Justina, po tym jak Krystyna siłą przekona Krzysztofa do przeprowadzki do Marka (Marcin Perchuć). Jaworska oszaleje z powodu zazdrości o męża, obok którego będą kręciły się młodsze i atrakcyjniejsze współlokatorki – Sławka i Żabcia i nie pozwoli mu z nimi zostać. Jednak w 2674 odcinku „Barw szczęścia” ani Patryk, ani Justin nie będą jeszcze chcieli wracać do mieszkania tylko postanowią dalej korzystać z uprzejmości Oliwki i Madzi, które zgodziły się ich przygarnąć na czas pobytu Jaworskich. Oczywiście, żaden z nich nie przyzna się, że Krystyna i Krzysztof już z nimi nie mieszkają, a co więcej zapewnią ich, że ta sytuacja szybko się nie zmieni i jeszcze długo będą musieli u nich zostać, w co przyjaciółki uwierzą….

Jednak oszustwo Patryka i Justina w 2674 odcinku „Barw szczęścia” szybko wyjdzie na jaw i to za sprawą Sławki! Jezierska zjawi się w hotelu Stańskich, gdzie przyjdzie na paznokcie do Oliwki, którą od razu wypyta o jej relacje z Patrykiem. Oczywiście, Zbrowska przyzna, że łączy ich wyłącznie przyjaźń, co w sumie ucieszy Sławkę, gdyż uzna, że przez podobne doświadczenia mogą stać się dla siebie wsparciem podobnie jak ona i Jaworski. Jezierska natychmiast opowie jej o swojej relacji, czym nieświadomie wkopie przed nią Patryka i Justina!

- Tak fajnie jest pogadać z kimś od serca, a przy okazji się zdziwić, że jesteście do siebie bardzo podobni. Ja tak miałam z panem Jaworskim. Porozmawialiśmy sobie razem przy winku jak jeszcze u nas mieszkał i wyobraź sobie, że… - przyzna Sławka, ale Oliwka od razu wejdzie jej w słowo.

- Chwila, mieszkał? To już nie mieszka? – zdziwi się.

- Nie, nie, ale to jest w ogóle niezła historia. Jego żona się najpierw wyprowadziła do swojego syna, a on, Krzysztof dalej z nami mieszkał, ale ona była tak zazdrosna, że dosłownie siłą zmusiła go do wyprowadzki – wyjaśni jej.

- Zaraz, zaraz, czyli oni już się wyprowadzili, tak? Oboje? – dopyta.

- No tak, tak. A co Patryk ci nie wspominał? – spyta zaskoczona.

Wtedy w 2674 odcinku „Barw szczęścia” dla Oliwki stanie się jasne, że Patryk i Justin podle ją okłamali i postanowili wykorzystać jej gościnność! Zbrowska mocno się wścieknie, a Jezierska zrozumie, że powiedziała o kilka słów za dużo!

- No jakoś nie – uświadomi ją Oliwka.

Chwilę później w 2674 odcinku „Barw szczęścia” Oliwka powie o swoim odkryciu Madzi, którą zachowanie Patryka i Justina zdenerwuje dokładnie tak samo. Przyjaciółki natychmiast spakują ich rzeczy i postanowią pozbyć się ich z mieszkania! Nie darują im tego, że w tak podły sposób je okłamywali i wykorzystywali…

- Zabierajcie ten kebab i do widzenia! – powita ich Oliwka.

- A wy co wyrzucacie nas? – zdziwi się Justin.

- Tak, bo nas wykorzystujecie – powie stanowczo.

- Pomagałyśmy wam, mogliście tutaj mieszkać, mogliście jeść wszystko z naszej lodówki, a wy nas traktujecie jak jakieś kretynki? - wtrąci się Madzia.

- Przecież kupowaliśmy jedzenie – przypomni Patryk.

- Tak, i co myśleliście, że się nie dowiemy? – wygarnie im.

Oczywiście, Patryk i Justin w 2674 odcinku „Barw szczęścia” nie przyznają się do kłamstwa i będą się głupkowato bronić, ale ich argumenty się skończą! Oliwka wygranie im, że doskonale wiedzą, że Jaworscy już u nich nie mieszkają, a przyjaciele zrozumieją, że już nie mają, jak się bronić …

- No, ale o czym? – dopyta Justin, jak gdyby nic.

- Dobra, Justin nie zgrywaj idioty, okej? Wiemy, że Jaworscy już u was nie mieszkają – wytknie im Oliwka.

- No i co teraz mordo powiesz? – wyrzuci mu Patryk.

- Jesteś taki święty, trzeba było się przyznać – stwierdzi.

- Wiecie dziewczyny, to po prostu tak… - spróbuje jeszcze wytłumaczyć się Jezierski, ale na marne, bo dziewczyny i tak nie będą chciały ich widzieć!

- Dobra Patryk, nie wysilaj się. Ciao – pożegna ich Zbrowska.

Barwy szczęścia. Lilly i Kajtek zaczną się obściskiwać na oczach matki! Sabina wścieknie się na syna
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze

Tekst sponsorowany