Barwy szczęścia

Barwy szczęścia odcinek 2673: Kasia namówi Łukasza na kolejne dziecko! Zagra na jego uczuciach – ZDJĘCIA

2022-10-09 12:31

W 2673 odcinku „Barw szczęścia” (emisja w poniedziałek 10.10.2022 o 20.10 w TVP2) Kasia (Katarzyna Glinka) zapragnie mieć kolejne dziecko z Łukaszem (Michał Rolnicki). Jednak nie będzie tu chodziło o własne potomstwo, a przyznanie sądowej opieki nad Maksem (Mikołaj Wachowski), synem Igora (Tomasz Nosiński), który uległ strasznemu wypadkowi i wciąż pozostaje w śpiączce. W 2673 odcinku „Barw szczęścia” Kasia zrozumie, że po ucieczce dziadka Grabskiego (Igor Kujawski) już tylko oni zostali Maksowi i postanowi wziąć na siebie tą odpowiedzialność. Sadowska zacznie grać na uczuciach męża, którego namówi, aby wystąpili do sądu o przyznanie opieki nad chłopcem, choć trzecie dziecko wcale nie ucieszy Łukasza. Zobaczcie to w naszej GALERII ZDJEĆ!

"Barwy szczęścia" odcinek 2673 - poniedziałek, 10.10.2022, o godz. 20.10 w TVP2

W 2673 odcinku „Barw szczęścia” Kasia podejmie decyzję o formalnym powiększeniu rodziny i zdecyduje się na kolejne dziecko. Sadowscy mają już synka Ksawerego (Bartosz Gruchot), a także córkę Paulinkę (Lena Jastrzębska), której Łukasz jest biologicznym ojcem, ale teraz Kasia postanowi przyjąć pod swoje skrzydła Maksa, syna swojego wielbiciela, który na jej oczach uległ koszmarnemu wypadkowi, w wyniku którego z poważnymi obrażeniami głowy trafił do szpitala i wciąż musi być utrzymywany w stanie śpiączki. W 2673 odcinku „Barw szczęścia” Kasia zda sobie sprawę, że w obliczu ucieczki dziadka Grabskiego, który zdecydował się zostawić wnuka na pastwę losu, już tylko oni są jego jedyną nadzieją przed pogotowiem opiekuńczym!

W 2673 odcinku „Barw szczęścia” Kasia nie będzie chciała, aby Maks trafił w ręce obcych ludzi, dlatego podejmie decyzję o jego formalnym przysposobieniu. Oczywiście, nie uzgodni tego wcześniej z Łukaszem tylko postawi go przed faktem dokonanym, czym niemal zwali go z nóg!

- Musimy porozmawiać o Maksie. Nie możemy się nim zajmować tak z doskoku – zacznie rozmowę Kasia.

- Oczywiście, zgadzam się ten chłopak potrzebuje stałej opieki – przyzna jej rację.

- No właśnie, dlatego musimy wystąpić do sądu o przyznanie nam pieczy nad Maksem – stwierdzi, wprawiając Łukasz w osłupienie.  

Decyzja Kasi w 2673 odcinku „Barw szczęścia” aż wstrząśnie Łukaszem! Sadowski przypomni jej, że wychowują już dwójkę dzieci, co wcale nie jest takie proste, a teraz ona chce im dołożyć kolejny obowiązek. Oczywiście, Kasia zaznaczy, że ma na myśli czas aż Igor nie wróci do zdrowia, ale niestety żadne z nich nie będzie wiedziało, kiedy to nastąpi…

- Mamy zostać rodziną zastępczą dla Maksa? Kaśka, to jest ogromna odpowiedzialność. Mamy Ksawcia, Paulinkę, a ty chcesz kolejne dziecko pod opiekę – wytknie jej Łukasz.

- Ale tylko do czasu aż Igor nie stanie na nogi i wyzdrowieje – wtrąci Kasia.

- Ale nie wiemy, kiedy Igor będzie zdrowy. To może potrwać miesiące – uświadomi ją.

Wtedy w 2673 odcinku „Barw szczęścia” Kasia zrozumie, że racjonalnymi argumentami nie trafi do Łukasza, dlatego postanowi odwołać się do jego uczuć. To oczywiście sprawi, że Sadowski zmięknie, ale ciągle nie będzie przekonany do pomysłu żony! Jednak finalnie i tak jej ulegnie…

- Wolisz, żeby dostał się do pogotowia opiekuńczego? Do obcych ludzi? – zaatakuje go.  

- Oczywiście, że nie – przyzna.

- Łukasz, musimy się nim zająć – stwierdzi Sadowska.

- Kasia, masz dobre serce, ale… - Łukasz jeszcze spróbuje wybić jej ten pomysł z głowy w 2673 odcinku „Barw szczęścia”, ale nie da rady!

- I ty też masz dobre serce. Kochanie, nie możemy go tak zostawić. Nie możemy – wejdzie mu w słowo i tak go podejdzie, że nie będzie miał już nic do gadania.

Barwy szczęścia ZWIASTUN nowych odcinków. Tak rozpadnie się małżeństwo Kasi i Łukasza?
Najnowsze