Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2672: Obrzydliwy szantaż Luizy! Nie pozwoli Damianowi zamieszkać z Żabcią

2022-10-07 12:52

W 2672 odcinku „Barw szczęścia” (emisja we piątek 7.10.2022 o 20.10 w TVP2) Żabcia (Hanna Klepacka) spędzi z Damianem (Michał Lesień-Głowacki) pierwszą noc w jego mieszkaniu, czym rozbudzi jeszcze większe marzenia Wójcika o wspólnym gniazdku. Oczywiście, Mirek (Oliwier Kozłowski) nie będzie z tego zadowolony w przeciwieństwie do Luizy (Julia Zielińska), która postanowi to wykorzystać! W 2672 odcinku „Barw szczęścia” córka Damiana będzie chciała tak bardzo zamieszkać z Aro (Martin Bogdan), że posunie się do małego szantażu. Jednak Wójcik nie da się podejść, za co w odpowiedzi usłyszy, że nigdy nie zamieszka z Żabcią…

"Barwy szczęścia" odcinek 2672 - piątek, 7.10.2022, o godz. 20.10 w TVP2

W 2672 odcinku „Barw szczęścia” Żabcia i Damian spędzą pierwszą wspólną noc w mieszkaniu Wójcika. Mężczyźnie będzie tak dobrze u boku Ani, że znów zacznie namawiać ją na wspólne gniazdko, ale tym razem zaproponuje, aby to ona wprowadziła się do niego już na stałe! Oczywiście, Żabcia nie będzie przekonana do tego pomysłu z uwagi na niechęć Mirka, ale ciągle będzie robiła wszystko, aby przypodobać się synowi ukochanego. Ania przygotuje dla wszystkich przepyszne śniadanie, w czasie którego szczególnie spróbuje wkupić się w łaski Mirka. W 2672 odcinku „Barw szczęścia” syn Damian spojrzy na nią nieco łaskawszym okiem, ale wciąż nie będzie zachwycony pomysłem, żeby Ania z nimi zamieszkała. Jednak Luiza postanowi wykorzystać ten fakt do swoich celów!

W 2672 odcinku „Barw szczęścia” Aro zacznie przeglądać kawalerki, a Luiza coraz bardziej będzie chciała z nim zamieszkać. Jednak, chłopak uzna, że nie uda jej się przekonać do tego ojca, który przecież jeszcze do niedawna go nie akceptował, gdyż twierdził, że sprowadza jego córkę na złą drogą i to przez niego ma kłopoty z prawem. Co prawda, Damian przekonał się do niego, a nawet zatrudnił go w swojej firmie, tak na ich wspólne mieszkanie z pewnością tak szybko się nie zgodzi, jednak Luiza będzie miała inne zdanie. W 2672 odcinku „Barw szczęścia” córka Damiana obieca Aro, że to załatwi i pogada z ojcem, którego postanowi wziąć sposobem i odwołać się do jego uczuć!

- W piekarniku są zapiekanki. Zjemy razem? – zaproponuje Luiza.

- Ooo, a to znaczy, że albo robisz konkurencje Ani albo masz do mnie sprawę – zaśmieje się Damian.

- To drugie. Ja i Aro chcemy zamieszkać sami, ale zanim powiesz nie, wysłuchaj argumentów. Wiem, że chcesz, aby Ania się wprowadziła, ale przecież nie będziecie spać na kanapie – podejdzie go, ale oczywiście Wójcik się na to nie zgodzi.

- Jesteś na to za młoda. Pogadamy, jak będziesz pełnoletnia – przypomni jej.

Plan Luizy w 2672 odcinku „Barw szczęścia” nie powiedzie się, dlatego córka Damiana zacznie przekonywać go na inne sposoby. Obieca mu, że jej wyprowadzka nie odbije się na szkole, ale Wójcik nie będzie tego taki pewny. Szczególnie, że Luizy nie będzie stać na samotne utrzymywanie się, gdyż nie spłaci jeszcze odszkodowania za norki!

- Ale tato, ja nie zawalę szkoły – zapewni go.

- Ale tu nie chodzi tylko o szkołę. Jestem za ciebie odpowiedzialny! A poza tym, z czego będziecie żyć – zainteresuje się Damian.

- No przecież Aro zarabia u ciebie. Może znajdzie jeszcze jakąś dodatkową fuchę – jakieś robienie zdjęć nieruchomości. A ja pracuję u Renaty i Dominiki – przypomni mu.

- Pracujesz u nich, bo zbierasz na karę za norki – wytknie córce.

Luiza w 2672 odcinku „Barw szczęścia” zrozumie, że i tym sposobem nie przekona Damiana, dlatego spróbuje jeszcze raz odwołać się do jego sumienia. Jednak i tym razem będzie musiała pogodzić się z porażką, gdyż Wójcik nie pozwoli jej zamieszkać z Aro, na co wzburzona nastolatka wykrzyczy mu w twarz, że w takim razie ona nie zgadza się, aby zamieszkała z nimi Żabcia!

- Jejku, ale pracuję tato, oboje wiemy, że wszyscy się tutaj nie pomieścimy – zasugeruje Luiza.

- Nie – powie stanowczo.

- W takim razie, ja się nie zgadzam, aby Anka się tutaj wprowadziła, a zapiekanki jedz sobie sam – rzuci oburzona, po czym zamknie się w pokoju.

Barwy szczęścia. Zapowiedź nowych odcinków po wakacjach 2022
Najnowsze