Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2669: Agata wróci do Fit-Zdrowie, gdzie zbałamucił ją Romanowski. Nowy szef Pyrki zrobi na niej wrażenie – ZDJĘCIA

2022-10-04 20:09

W 2669 odcinku "Barw szczęścia" Agata (Natalia Zambrzycka) podejmie śmiały krok i wróci do pracy w Fit-Zdrowie, firmie, gdzie zaczęła się afera z cwanym Romanowskim (Maciej Jachowski), a Pyrkę wepchnięto w spiralę intryg i problemów. W 2669 odcinku "Barw szczęścia" okaże się, że Fit-Zdrowiem rządzi teraz niejaki Konrad Głowski (Antoni Paradowski), a polityka firmy zmieniła się nie do poznania. Agata poczuje, że to odpowiedni moment na podjęcie ryzyka, a młody szef zrobi na niej wrażenie. Teraz Pyrka nie ma żadnych zobowiązań wobec Patryka (Konrad Skolimowski), więc może rzucić się w wir wyzwań.

"Barwy szczęścia" odcinek 2669 - wtorek, 4.10.2022, o godz. 20.10 w TVP2

W 2669 odcinku "Barw szczęścia" Agata stanie przed trudnym wyborem. Oficjalnie nie ma pracy ani partnera, ponieważ życie ostatnio jej nie oszczędzało i wydarzyło się sporo złego. Przede wszystkim, doszło do rozstania z Patrykiem, z którym mieli brać ślub i budować wspólną przyszłość. On jednak od pewnego czasu wolał towarzystwo Oliwki (Wiktoria Gąsiewska), a Pyrka musi ułożyć sobie życie na nowo. Wszystko zmieni się wraz z propozycją w 2669 odcinku "Barw szczęścia". Agata dostanie propozycję powrotu do Fit-Zdrowie, firmy, gdzie odbyła się cała afera z Romanowskim, a ona została zaplątana w przekręty i problemy. Sam Hubert (Marek Molak) doradzi jednak siostrze, żeby spróbowała dogadać się z nowym szefostwem. 

Nowy prezes Fit-Zdrowia zrobi wrażanie na Agacie w 2669 odcinku "Barw szczęścia"

Pyrka faktycznie uda się na rozmowę w 2669 odcinku "Barw szczęścia" i o dziwo, miło się zaskoczy. - (...) Cenię pani czas, dlatego nie będę owijał w bawełnę - zacznie Konrad, nowy prezes firmy. - Powiem wprost, chciałbym zaoferować pani pracę. Spodziewała się pani czegoś innego? - zapyta, widząc minę Pyrki. - Tak, grubego odszkodowania za straty moralne podczas pracy tutaj. Nie wiem, może... małego przepraszam? - pociągnie temat dziewczyna. - Mogę panią przeprosić pani Agato w imieniu firmy. Proszę jednak pamiętać, że ludzi, którzy źle panią potraktowali już tutaj nie ma, są nowi, w tym ja. Chcemy rozpocząć wszystko od nowa, z czystą kartą. Da nam pani szansę? - zapyta się miło i uprzejmie Konrad.

Pyrka podczas rozmowy w 2669 odcinku "Barw szczęścia" dowie się, że miałaby objąć stanowisko dyrektora kreatywnego i współtworzyć firmę. Konrad bardzo się postara, by oferta satysfakcjonowała potencjalną pracownicę. Pokaże jej katalog z nowymi produktami. - (...) Pomoże nam je pani sprzedać? - zapyta się. - Obawiam się, że to niemożliwe - oznajmi Pyrka. - Dlaczego? - dopyta się Konrad. - Ponieważ nie zgodzi się pan na moje warunki - cwanie wytłumaczy Agata, ale mocno się zdziwi. Ostatecznie Agata uwierzy w słowa Konrada i przyjmie ofertę. Co z tego wyniknie?

Barwy szczęścia. Tragiczny wypadek Klary. Tak się skończy polowanie na Pyrkę po premierze erotycznej powieści
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze