Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2668: Hubert każe Klarze udawać wypadek, żeby skupić uwagę mediów na sobie! Tego jeszcze nie było – ZDJĘCIA

2022-10-03 20:40

W 2668 odcinku "Barw szczęścia" Hubert (Marek Molak) wymyśli dziwny sposób na załagodzenie sytuacji w mediach i odepchnięcie od siebie łatki "złego" męża Klary (Olga Jankowska). Przez uderzenie Modrzyckiego (Piotr Ligenza), Hubert będzie miał problemy nawet w pracy, a sam Błażej ucieszy się, że narobił mu takich nieprzyjemności. W 2668 odcinku "Barw szczęścia" ratownik wykorzysta galę i media do tego, by wybielić się z oskarżeń o haniebne zachowanie. Szkoda tylko, że wykorzysta do tego niczego nieświadomą Klarę i znów narobi sporego zamieszania!

 "Barwy szczęścia" odcinek 2668 - poniedziałek, 3.10.2022, o godz. 20.10 w TVP2

W 2668 odcinku "Barw szczęścia" Klara i Hubert znów zostaną zaproszeni na galę, chociaż pisarka przestraszy się ponownego spotkania z Modrzyckim. Hubert nie cierpi fotoreportera, który ujawnił postać Julii Armand i spowodował wypadek Klary. Teraz Pyrka staje się coraz popularniejsza, ale Hubert nie ma cierpliwości do chciwości i bezczelności Błażeja. - Jakiś producent filmowy chce wykupić prawa do ekranizacji książki - oznajmi Klara w 2668 odcinku "Barw szczęścia". - A do tego egzemplarz został wylicytowany za 2 tysiące złotych - dopowie. - No to super, fantastycznie! - oznajmi Hubert. - No i do tego Mariola uparła się, żebym dzisiaj osobiście udała się na galę i wręczyła pieniądze fundacji - wytłumaczy Klara. - I rozumiem, że nie chcesz tam iść? - zapyta się Pyrka. - No wiesz, po twoich ostatnich wyczynach? Jakoś nie mam ochoty - oznajmi kobieta, ale ostatecznie mąż przekona ją, że umie się zachować i wykorzysta galę do "odczarowania" swojego złego wizerunku.

Hubert każe Klarze udawać wypadek w 2668 odcinku "Barw szczęścia"!

Na gali Hubert faktycznie postara się zachowywać miło i profesjonalnie, nawet pomimo faktu, że Błażej nie odpuści i zacznie podpuszczać męża Klary. Nawet Weronika (Maria Świłpa) postara się dodać otuchy mężczyźnie. - Uwolniłem się od Modrzyckiego i teraz pani będzie mnie prowokować, tak? - zapyta się, kiedy pracownica "Szoku" podejdzie do niego, ale nie w takim celu, jak się spodziewał. - Czyli szukał zaczepki? Pogotowie wydało oświadczenie w pana sprawie, czyli jednak ma pan kłopoty? - zapyta się Weronika w 2668 odcinku "Barw szczęścia". - To nie jest coś, z czym bym sobie nie poradził - powie wymijająco Hubert. Rozmowę przerwie Klara, która poprosi męża, by odciągną ją od wścibskich dziennikarzy. On szybko wymyśli, jak to zrobić!

Hubert w 2668 odcinku "Barw szczęścia" każe udawać Klarze, że źle się poczuła, a on podejmie się jej ratowania. Skieruje wszystkie kamery i aparaty na siebie i zacznie opowiadać o sposobie reanimacji i jak poprawnie ją wykonać. Dzięki temu ludzie zobaczą, że jest dobry w swojej pracy i umie przekazać fachową, potrzebną wiedzę w przystępny sposób. Wszyscy wokół zaczną klaskać i wygląda na to, że Hubert faktycznie "wybieli się" z zarzutów o bycie narwanym i agresywnym. 

Barwy szczęścia. Tragiczny wypadek Klary. Tak się skończy polowanie na Pyrkę po premierze erotycznej powieści
Najnowsze