Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2668: Hubert każe Klarze udawać wypadek, żeby skupić uwagę mediów na sobie! Tego jeszcze nie było – ZDJĘCIA

2022-10-03 20:40

W 2668 odcinku "Barw szczęścia" Hubert (Marek Molak) wymyśli dziwny sposób na załagodzenie sytuacji w mediach i odepchnięcie od siebie łatki "złego" męża Klary (Olga Jankowska). Przez uderzenie Modrzyckiego (Piotr Ligenza), Hubert będzie miał problemy nawet w pracy, a sam Błażej ucieszy się, że narobił mu takich nieprzyjemności. W 2668 odcinku "Barw szczęścia" ratownik wykorzysta galę i media do tego, by wybielić się z oskarżeń o haniebne zachowanie. Szkoda tylko, że wykorzysta do tego niczego nieświadomą Klarę i znów narobi sporego zamieszania!

 "Barwy szczęścia" odcinek 2668 - poniedziałek, 3.10.2022, o godz. 20.10 w TVP2

W 2668 odcinku "Barw szczęścia" Klara i Hubert znów zostaną zaproszeni na galę, chociaż pisarka przestraszy się ponownego spotkania z Modrzyckim. Hubert nie cierpi fotoreportera, który ujawnił postać Julii Armand i spowodował wypadek Klary. Teraz Pyrka staje się coraz popularniejsza, ale Hubert nie ma cierpliwości do chciwości i bezczelności Błażeja. - Jakiś producent filmowy chce wykupić prawa do ekranizacji książki - oznajmi Klara w 2668 odcinku "Barw szczęścia". - A do tego egzemplarz został wylicytowany za 2 tysiące złotych - dopowie. - No to super, fantastycznie! - oznajmi Hubert. - No i do tego Mariola uparła się, żebym dzisiaj osobiście udała się na galę i wręczyła pieniądze fundacji - wytłumaczy Klara. - I rozumiem, że nie chcesz tam iść? - zapyta się Pyrka. - No wiesz, po twoich ostatnich wyczynach? Jakoś nie mam ochoty - oznajmi kobieta, ale ostatecznie mąż przekona ją, że umie się zachować i wykorzysta galę do "odczarowania" swojego złego wizerunku.

Hubert każe Klarze udawać wypadek w 2668 odcinku "Barw szczęścia"!

Na gali Hubert faktycznie postara się zachowywać miło i profesjonalnie, nawet pomimo faktu, że Błażej nie odpuści i zacznie podpuszczać męża Klary. Nawet Weronika (Maria Świłpa) postara się dodać otuchy mężczyźnie. - Uwolniłem się od Modrzyckiego i teraz pani będzie mnie prowokować, tak? - zapyta się, kiedy pracownica "Szoku" podejdzie do niego, ale nie w takim celu, jak się spodziewał. - Czyli szukał zaczepki? Pogotowie wydało oświadczenie w pana sprawie, czyli jednak ma pan kłopoty? - zapyta się Weronika w 2668 odcinku "Barw szczęścia". - To nie jest coś, z czym bym sobie nie poradził - powie wymijająco Hubert. Rozmowę przerwie Klara, która poprosi męża, by odciągną ją od wścibskich dziennikarzy. On szybko wymyśli, jak to zrobić!

Hubert w 2668 odcinku "Barw szczęścia" każe udawać Klarze, że źle się poczuła, a on podejmie się jej ratowania. Skieruje wszystkie kamery i aparaty na siebie i zacznie opowiadać o sposobie reanimacji i jak poprawnie ją wykonać. Dzięki temu ludzie zobaczą, że jest dobry w swojej pracy i umie przekazać fachową, potrzebną wiedzę w przystępny sposób. Wszyscy wokół zaczną klaskać i wygląda na to, że Hubert faktycznie "wybieli się" z zarzutów o bycie narwanym i agresywnym. 

Barwy szczęścia. Tragiczny wypadek Klary. Tak się skończy polowanie na Pyrkę po premierze erotycznej powieści
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze