Barwy szczęścia, odcinek 2672: Szantażowany Łukasz przywróci Modrzyckiego do pracy! Ten romans zniszczy mu życie

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia, odcinek 2672: Szantażowany Łukasz przywróci Modrzyckiego do pracy! Ten romans zniszczy mu życie

Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2672: Szantażowany Łukasz przywróci Modrzyckiego do pracy! Ten romans zniszczy mu życie

Łukasz w "Barwach szczęścia" zrobi straszną głupotę. Najpierw Sadowski (Michał Rolnicki) zwolni drania Modrzyckiego (Piotr Ligienza) z pracy w redakcji "Szoku", a już 3 odcinki później go przywróci! Wszystko przez romans z ponętną Weroniką (Maria Świłpa), który stanie się przyczynkiem do szantażu. I Łukasz ulegnie. Jak się okazuje redaktor Sadowski zrobi wszystko w 2672 odcinku "Barw szczęścia", aby jego żona Kasia (Katarzyna Glinka) nie dowiedziała się o potajemnych schadzkach z Weroniką. Tylko czy będzie można go jeszcze traktować poważnie jako szefa?

"Barwy szczęścia" odcinek 2672 - piątek, 7.10.2022, o godz. 20.10 w TVP2

W 2672 odcinku "Barw szczęścia" Łukasz wykona idiotyczną woltę, po której jego autorytet szefa upadnie na samo dno. Sadowski ulegnie szantażom Modrzyckiego, który ma dowody na jego potajemne schadzki z Weroniką. I cały autorytet Sadowskiego legnie w gruzach przez to, że dał się omotać ślicznej stażystce. Jak do tego dojdzie?

W 2669 odcinku "Barw szczęścia" Łukasz zwolni z pracy Modrzyckiego. Będzie z tego wielka afera, bo Sadowski wyrzuci dziennikarza za to, że robił zdjęcia jego żonie z nieprzytomnym Igorem (Tomasz Nosiński) w szpitalu. Nie będzie to pierwszy wybryk Modrzyckiego, który wcześniej prawie zrujnował życie Klary (Olga Jankowska) i Huberta  (Marek Molak) Pyrków.  Tak więc decyzja Łukasza o zwolnieniu z pracy dziennikarza, który nie zna żadnych granic, spotka się z szacunkiem otoczenia. Ale to potrwa tylko 3 odcinki!

Nie przegap: Barwy szczęścia, odcinek 2662: Zaborski popełni poważny błąd. Celina wreszcie znajdzie haka na Rafała - ZDJĘCIA

Jeszcze tego samego dnia, kiedy Modrzycki zostanie wyrzucony z pracy odwiedzi Łukasza w domu i zostawi mu kopertę ze zdjęciami, na których widać jego schadzki z Weroniką. 

- Miła żonka, przytulne gniazdko... I chcesz to wszystko stracić? Na twoim miejscu bym to przemyślał. To propozycja nie do odrzucenia. Dla obopólnej korzyści. Ty mnie przywracasz, a ja nie puszczam tego w obieg - Modrzycki postawi sprawę jasno

Zdradzamy: Już w 2672 odcinku "Barw szczęścia" Łukasz ugnie się pod szantażem i przywróci skompromitowanego dziennikarza do pracy. I przewz to Sadowski sam "straci twarz". Czy nie za dużą cenę zapłaci za swoje zauroczenie Weroniką? 

Najnowsze