Barwy szczęścia, odcinek 2662: Zaborski popełni poważny błąd. Celina wreszcie znajdzie haka na Rafała - ZDJĘCIA

i

Autor: vod.tvp.pl Barwy szczęścia, odcinek 2662: Zaborski popełni poważny błąd. Celina wreszcie znajdzie haka na Rafała - ZDJĘCIA

Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2662: Zaborski popełni poważny błąd. Celina wreszcie znajdzie haka na Rafała - ZDJĘCIA

2022-09-22 13:09

W 2662 odcinku serialu "Barwy szczęścia" Rafał Zaborski (Wojciech Solarz) wpadnie w zasadzkę Celiny (Orina Krajewska). Nieświadomy tego, że klientka hotelu Stańskich założyła mu podsłuch w telefonie i szpieguje rozmowy, przebiegły wspólnik Bożeny (Marieta Żukowska) i Bruna (Lesław Żurek) zniechęci do pobytu u hotelu dużą grupę gości. Rezerwacji pokoi zechce dokonać Lilly (Mayu Gralińska Sakai), ale Zaborski w 2662 odcinku "Barw szczęścia" jej nie przyjmie. Powód? Bo chce zniszczyć hotel Stańskich, żeby nie mieli z czego spłacić zaciągniętej u niego pożyczki. Celina nagra rozmowę i zdobędzie haka na Rafała! Poznaj szczegóły i zobacz ZDJĘCIA z 2662 odcinka "Barw szczęścia".

"Barwy szczęścia" odcinek 2662 - piątek, 23.09.2022, o godz. 20.10 w TVP2

Śledztwo Celiny w 2662 odcinku "Barw szczęścia" w sprawie przekrętu Zaborskiego w hotelu Bożeny i Bruna, powiązań Rafała z porywaczką ich syna Tadzia, przyniesie pierwsze efekty! Od samego początku Zaborski wykorzystywał tragedię Stańskich, żeby dorobić się na ich nieszczęściu. Przejął hotel, część udziałów, w zamian za pożyczkę na okup za porwanego Tadzia. Ale Bożena i Bruno są niemal pewni, że to właśnie Rafał stoi za uprowadzeniem ich syna, że biologiczna matka Tadzia, narkomanka Ada (Kamila Janik), była tylko narzędziem w jego rękach.

Oczywiście mają rację, ale nie ma dowodów na udział Zaborskiego w porwaniu. Ma je znaleźć Celina, tajna agentka Stańskich. I w 2662 odcinku "Barw szczęścia" będzie coraz bliżej odkrycia prawdy. Pewny siebie, przebiegły Zaborski zacznie bowiem popełniać coraz więcej błędów. Nie chodzi tylko o fałszowanie zestawień gości, mieszanie w dokumentach hotelu.

Nie przegap: Barwy szczęścia, odcinek 2661: Bożena wypędzi Zaborskiego z gabinetu Bruna! Skasuje niewygodne nagranie z monitoringu - ZDJĘCIA

Zaborski w 2662 odcinku "Barw szczęścia" nie przyjmie rezerwacji w hotelu, żeby Bożena i Bruno nie zarobili

W 2662 odcinku "Barw szczęścia" Celina podsłucha ciekawą rozmowę Zaborskiego z potencjalną klientką. Zadzwoni do niego Lilly, która pracuje w banku,żeby dokonać rezerwacji dla pracowników w ramach szkolenia. - Dzień dobry, dzwonię w nawiązaniu do naszej korespondencji mailowej w sprawie rezerwacji pokoi dla grupy menadżerów... Dla hotelu byłby to pewny i duży zysk, jednak nie po myśli Rafała, który chce pogrążyć biznes Stańskich. Wszystko po to, żeby nie mogli spłacić 2 mln pożyczki na okup!

Dlatego w 2662 odcinku "Barw szczęścia" Zaborski zniechęci Lilly do pobytu u hotelu. - Wie pani, tutaj chyba będzie problem, bo my jesteśmy rodzinnym hotelem i nie nastawiamy się na noclegi pracownicze - wyjaśni. - Ale nie chodzi o szeregowych pracowników, tylko o kadrę menadżerską międzynarodowej korporacji...

- Tak, ja rozumiem, ale to chyba nie jest nasz target. Myślę, że by się źle czuli wśród rodzin z dziećmi. Dziękuję bardzo, do widzenia... - zakończy rozmowę.

Sprawdź też: Barwy szczęścia, odcinek 2673: Przerażające odkrycie Oliwki w hotelu Stańskich! Tego gościa nikt się tu nie spodziewał – ZDJĘCIA

Dla Celiny w 2662 odcinku "Barw szczęścia" stanie się jasne, że w ten sposób Zaborski działa na szkodę hotelu. I będzie miała na Rafała pierwszego haka!

Barwy szczęścia ZWIASTUN nowych odcinków. Tak rozpadnie się małżeństwo Kasi i Łukasza?
Najnowsze