Barwy szczęścia, odcinek 2667: Kolejna tragedia w życiu Kasi Górki tym razem ją zniszczy? Małżeństwo z Łukaszem zawiśnie na włosku – ZDJĘCIA

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia, odcinek 2667: Kolejna tragedia w życiu Kasi Górki tym razem ją zniszczy? Małżeństwo z Łukaszem zawiśnie na włosku – ZDJĘCIA

Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2667: Kolejna tragedia w życiu Kasi Górki tym razem ją zniszczy? Małżeństwo z Łukaszem zawiśnie na włosku – ZDJĘCIA

2022-09-30 14:24

Kasia w 2667 odcinku "Barw szczęścia" znów przeżyje tragedię, chociaż ledwo co otrząsnęła się po dramatycznych wydarzeniach we Włoszech, gdzie walczyła o życie zasypana gruzem, po trzęsieniu ziemi na Sycylii. Teraz Górka zmierzy się z widokiem dramatycznego wypadku, który rozegra się na jej oczach! W 2667 odcinku "Barw szczęścia" Kasia oniemieje na widok potrącenia Igora (Tomasz Nosiński) przez rozpędzony samochód! To wydarzenie przypomni jej wszystkie traumy? Po wypadku ojca Maksa (Mikołaj Wachowski) nic nie będzie takie samo!

"Barwy szczęścia" odcinek 2667 - piątek, 30.09.2022, o godz. 20.10 w TVP2

W 2667 odcinku "Barw szczęścia" na oczach Kasi wydarzy się tragedia, która zmieni jej życie! Żona Łukasza (Michał Rolnicki) wiele przeszła, dopiero co otrząsnęła się po dramatycznych wydarzeniach we Włoszech, a już czekają ją kolejne załamania. W 2667 odcinku "Barw szczęścia" żona Łukasza odbędzie ostatnią rozmowę z ojcem Maksa, z którym bardzo się zakolegowała i stał się dla niej kimś bliskim. Ostatnią, ponieważ chwilę po nieprzyjemnej wymianie zdań, Igor wpadnie pod samochód!

- Łukasz wczoraj z tobą rozmawiał, prawda? - zapyta się Kasia, kiedy dostrzeże Igora pod szkołą w 2667 odcinku "Barw szczęścia". - Nazwał rzeczy po imieniu - oznajmi ojciec Maksa. - Możesz mi powiedzieć, o co chodzi? - zapyta się poirytowana Kasia. - O to, że nie powinniśmy się więcej widywać i tak będzie lepiej dla wszystkich - oznajmi smutno mężczyzna. - Zrozum... Ja, my, nie... to bez sensu - nie dokończy myśli mężczyzna, bo zapatrzy się na Kasię i nie zauważy nadjeżdżającego pojazdu. Wpadnie pod koła samochodu na oczach oniemiałej kobiety! 

Kasia dozna kolejnej traumy w 2667 odcinku "Barw szczęścia"

Kasia nie będzie mogła uwierzyć w to, co właściwie się dzieje. Na miejsce wypadku przyjedzie karetka, zabiorą Igora do szpitala, ale już wiadomo, że stan pacjenta będzie ciężki. Ojciec Maksa na długi czas zapadnie w śpiączkę, a Kasia i Łukasz przejmą opiekę nad chłopcem. Ich rodzina się powiększy, co nie spodoba się Ksawciowi (Bartosz Gruchot), który stanie się potwornie zazdrosny o Maksa. Kasia w 2677 odcinku "Barw szczęścia" spróbuje nawet załatwić z Gabrysią (Marta Juras) opiekę nad Maksem, by dziecko nie trafiło do pogotowia opiekuńczego.

- Właśnie rozmawiałam z opiekunem socjalnym. Jeżeli nie znajdzie się nikt z rodziny, Maks będzie musiał trafić pod opiekę tymczasowego ośrodka opiekuńczego – wyjaśni Gabrysia Kasi i Łukaszowi. 

- Proszę tego nie robić, przecież Maks przeszedł teraz ogromną tragedię. On nie może być wśród obcych ludzi – zacznie błagać Kasia.

- Tak, ja też uważam, że to jest bardzo zły pomysł. My się możemy zająć Maksem, dopóki jego ojciec nie dojdzie do siebie – oznajmi Łukasz, ale sprawa nie będzie taka prosta. 

Niestety wkrótce dojdzie też do kłótni Kasi z Łukaszem, bo w 2668 odcinku "Barw szczęścia" Górka zacznie mieć pretensje o to, że Sadowski wtrącił się do jej relacji z Igorem i gdyby nie jego ostre słowa, kolega prawdopodobnie nie zdenerwowałby się i nie wpadł pod auto!

Barwy szczęścia ZWIASTUN nowych odcinków. Tak rozpadnie się małżeństwo Kasi i Łukasza?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze

Tekst sponsorowany