Barwy szczęścia, odcinek 2667: Igor zginie na oczach Kasi?! Obarczy winą zdrajcę Łukasza! - ZDJĘCIA

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia, odcinek 2667: Igor zginie na oczach Kasi?! Obarczy winą zdrajcę Łukasza! - ZDJĘCIA

Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2667: Igor zginie na oczach Kasi? Winą za wypadek obarczy zdrajcę Łukasza! - ZDJĘCIA

2022-09-29 20:32

W 2667 odcinku "Barw szczęścia" na oczach Kasi (Katarzyna Glinka) wydarzy się koszmarny wypadek, który zmieni wszystko! Ojciec Maksa (Mikołaj Wachowski), kolegi Ksawcia (Bartosz Gruchot), wpadnie pod koła samochodu! Igor (Tomasz Nosiński) zaleje się krwią na oczach świadków i zrozpaczonej Kasi! W 2667 odcinku "Barw szczęścia" ranny Igor zostanie przetransportowany do szpitala, a całe zdarzenie odbije się na małżeństwie Sadowskich! Kasia obarczy winą Łukasza (Michał Rolnicki) i dojdzie do ostrej afery, która może zmienić wszystko. Zobacz ZDJĘCIA z 2667 odcinka "Barw szczęścia".

"Barwy szczęścia" odcinek 2667 - piątek, 30.09.2022, o godz. 20.10 w TVP2

W 2667 odcinku "Barw szczęścia" wydarzy się okropny wypadek, który zmieni życie Kasi. Mężczyzna zdąży odbyć ostatnią rozmowę z Górką, która nie będzie należała do przyjemnych. - Łukasz wczoraj z tobą rozmawiał, prawda? - zapyta się Kasia, kiedy dostrzeże Igora pod szkołą w 2667 odcinku "Barw szczęścia". - Nazwał rzeczy po imieniu - oznajmi ojciec Maksa. - Możesz mi powiedzieć, o co chodzi? - zapyta się poirytowana Kasia. - O to, że nie powinniśmy się więcej widywać i tak będzie lepiej dla wszystkich - oznajmi smutno mężczyzna. - Zrozum... Ja, my, nie... to bez sensu - wyduka Igor i w nerwach odwróci się i wpadnie wprost na rozpędzony samochód!!! Na oczach Kasi Igor zostanie potrącony przez auto.

Sprawdź też: Barwy szczęścia, odcinek 2664: Borys wycofa się z bycia ojcem dziecka Aldony! Grzelakowa nie uwierzy, że mąż tak ją potraktował - ZDJĘCIA

Barwy szczęścia ZWIASTUN nowych odcinków. Tak rozpadnie się małżeństwo Kasi i Łukasza?

Igor umrze w 2667 odcinku "Barw szczęścia"?

Kasia natychmiast rzuci się do pomocy znajomemu. Igor zaleje się krwią, przyjedzie pogotowie i zawiezie mężczyznę na oddział. W 2667 odcinku "Barw szczęścia" Kasia nie dostanie informacji o śmierci pacjenta, ale jego stan będzie krytyczny. Do tego stopnia, że ojciec Maksa zapadnie w śpiączkę, a Kasia już zawsze będzie pamiętała moment, kiedy auto uderza w ciało znajomego. W 2667 odcinku "Barw szczęścia" w domu Sadowskich rozpęta się ostra afera. Kasia obarczy winą Łukasza!

- Powiedziałeś Igorowi, żeby trzymał się ode mnie z daleka? - zapyta roztrzęsiona Kasia swojego męża, który ją zdradził, ale ona o tym jeszcze nie wie. - No… rozmawialiśmy - przyzna się Łukasz. - Jak mogłeś?! - wścieknie się Kasia. - Jesteś moją żoną... I kocham cię… - nieudolnie wytłumaczy się Łukasz. - Byłeś zazdrosny, rozumiem, ale trzeba było mnie o tym powiedzieć, a nie iść do Igora i go straszyć! (…) Zdajesz sobie sprawę, że to przez ciebie mogło dojść do tego wypadku?! - zapyta się wściekła Kasia i trudno będzie z tym jakkolwiek dyskutować. 

Wiadomo już, że w kolejnych odcinkach "Barw szczęścia" Kasia i Łukasz zajmą się Maksem, ale nie obejdzie się bez przykrych niespodzianek. Czy Igor przeżyje tragiczny wypadek? To okaże się już niebawem. 

Przeczytaj: Pierwsza miłość, odcinek 3475: Skazana Ewelina nie zobaczy już Bartka! Przed widzeniem dostanie najgorszą wiadomość - ZDJĘCIA

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze