Barwy szczęścia, odcinek 2645. Wstrząsające wyznanie Sławki. To przez nią Jowita trafiła do więzienia? - ZDJĘCIA

i

Autor: tvp/vod Barwy szczęścia, odcinek 2645. Wstrząsające wyznanie Sławki. To przez nią Jowita trafiła do więzienia? - ZDJĘCIA

Barwy szczęścia, odcinek 2645. Wstrząsające wyznanie Sławki. To przez nią Jowita trafiła do więzienia? - ZDJĘCIA

W 2645 odcinku "Barw szczęścia" Sławka (Ewelina Serafin) wyzna przerażającą prawdę! To przez nią Jowita (Magdalena Żak) trafiła za zabójstwo do więzienia? Sławka weźmie całą winę na siebie i aż dreszcz przechodzi po plecach, kiedy słucha się jej słów. Mocne słowa Jezierskiej padną podczas rozmowy z alkoholikiem Kazikiem (Grzegorz Mielczarek), który rozpocznie tę poruszającą rozmowę swoim wyznaniem win. Czego dokładnie dowiemy się od Sławki w 2645 odcinku "Barw szczęścia"? Czy naprawdę przez nią Jowita siedzi w więzieniu? Sprawdź co już wiemy i zobacz koniecznie GALERIĘ ZDJĘĆ!

"Barwy szczęścia" odcinek 2645 - wtorek, 31.05.2022, o godz. 20.10 w TVP2

W 2645 odcinku "Barw szczęścia" Sławka będzie przeżywała ogromną przemianę. Jeszcze niedawno zadufana w sobie bogaczka, która myślała jedynie o własnym szczęściu, zrozumie, że wszystko co ważne zaprzepaściła. W dodatku czasu nie da się cofnąć. Jednak największe wrażenie robią słowa, jakie Sławka powie na temat Jowity. Dlaczego Jezierska uważa, że to przez nią córka trafiła do więzienia?  

Kazik zacznie w 2645 odcinku "Barw szczęścia" pracę dla Sławki a ona będzie bardzo szczęśliwa, że jest w stanie znów wynająć pracownika. Wyzna, że jeszcze niedawno miała "dwie lewe ręce" i nie podejrzewała, że będzie umiała poprowadzić sama firmę. 

- Czasem sam człowiek nie wie do czego jest zdolny, dopóki go życie nie zmusi - stwierdzi filozoficznie Kazik.

- Dokładnie, tak właśnie miałam, ale wzięłam się w garść. Dla siebie i dla moich dzieci. 

W tym momencie 2645 odcinka "Barw szczęścia", na hasło "dzieci" rozmowa z radosnej zmieni się niezwykle poważną sesję wyznań dwojga życiowych rozbitków. To co usłyszymy od Sławki aż włos jeży na głowie!

Zobacz koniecznie: Powrót Mateusza do M jak miłość potwierdzony! Po wakacjach młody Mostowiak wróci do Grabiny i niewiernej Lilki - ZDJĘCIA

Barwy szczęścia odc. 2644. Jowita (Magdalena Żak), Marcin Kodur (Oskar Stoczyński)

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia odc. 2644. Jowita (Magdalena Żak), Marcin Kodur (Oskar Stoczyński)

- Chcę nadrobić wszystkie zaległości, wynagrodzić dzieciom te lata, kiedy je zaniedbywałam - zacznie Sławka poważnym tonem w 2645 odcinku "Barw szczęścia" . 

- Trudno mi uwierzyć, że aż tak je pani zaniedbywała... Przecież nie miała pani żadnego nałogu, tak jak ja - zauważy Kazik. 

- Ale wszystko było ważniejsze od dzieci, mój mąż, jego biznesy, nasze wyjazdy...

W dalszej części rozmowy w 2645 odcinku "Barw szczęścia" Kazik spróbuje jeszcze pocieszyć Sławkę, że na pewno przesadnie się obwinia. Ale Jezierska znajdzie argumenty na to, że ona i Kornel (Jakub Bohosiewicz) ponoszą pełną odpowiedzialność za dramat Jowity. Czy będzie miała rację? Przekonamy się już we wtorek 31 maja w TVP2.  

Nie przegap: Barw szczęścia, odcinek 2647: Kajtek popełni samobójstwo? Nie poradzi sobie ze stratą Oliwki - ZDJĘCIA

Barwy szczęścia, odcinek 2645: Wielka przemiana Sławki. Patryk nie pozna własnej matki
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze