Barwy szczęścia, odcinek 2644: Oliwka po rozstaniu z Kajtkiem padnie ofiarą złodziei! Straci coś bardzo cennego

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia, odcinek 2644: Oliwka po rozstaniu z Kajtkiem padnie ofiarą złodziei! Straci coś bardzo cennego

Barwy szczęścia, odcinek 2644: Oliwka po rozstaniu z Kajtkiem padnie ofiarą złodziei! Straci coś bardzo cennego

W 2644 odcinku "Barw szczęścia" zdradzona przez Kajtka (Jakub Dmochowski) Oliwka (Wiktoria Gąsiewska) zostanie na domiar złego okradziona. Po rozstaniu z ukochanym, któremu wierzyła jak sobie samej, Zbrowska spróbuje dzielnie poukładać sobie życie na nowo. Ale złodzieje zauważą samotną, przygnębioną dziewczynę i ukradną jej coś bardzo cennego! Jak do tego dojdzie w 2644 odcinku "Barw szczęścia"? Zobacz koniecznie GALERIĘ nowych ZDJĘĆ!

"Barwy szczęścia" odcinek 2644 - poniedziałek, 30.05.2022, o godz. 20.10 w TVP2

W 2644 odcinku "Barw szczęścia" samotna Oliwka stanie się ofiarą zuchwałej kradzieży! Złodzieje zapolują na dziewczynę, która porusza się po mieście bez męskiej "obstawy" i ukradną coś bardzo dla niej cennego! Jak do tego dojdzie?

Oliwka w 2644 odcinku "Barw szczęścia" nie będzie w najlepszej formie psychicznej. Kajtek będzie ją nękał i przekonywał, że kocha ją nad życie. Na dowód tego namaluje wielki mural z wyznaniem uczuć do swojej byłej dziewczyny. Nic dziwnego, że Oliwka będzie mocno zamyślona, stanie się więc łatwą ofiarą dla złoczyńców!

Zobacz też: Barwy szczęścia, odcinek 2639: Amelia ostrzeże Bożenę przed pułapką porywacza! Zrobi to dla Tadzia - ZDJĘCIA

W tym całym dramacie, jaki będzie przeżywała Oliwka w 2644 odcinku "Barw szczęścia", straci jeszcze samochód! Zuchwali złodzieje "zwiną" go z centrum miasta i trudno będzie znaleźć ślad tej kradzieży. 

Jedyną pociechą dla Oliwki w 2644 odcinku "Barw szczęścia" będzie towarzystwo Patryka (Konrad Skolimowski), który spróbuje nie tylko ją pocieszyć, ale i odnaleźć skradzione auto. Czy Patryk sprawdzi się w trudnej chwili na tyle, że Oliwka zdecyduje się spędzić z nim resztę życia?

Nie przegap: Barwy szczęścia, odcinek 2643: Gabrysia zatrzyma Józka przed wyjazdem z Polski? Zobaczy go z Zosią i będzie po wszystkim - ZDJĘCIA

Barwy szczęścia, odcinek 2639: Vincenzo oszaleje z zazdrości o Żabcię! Oddałby wszystko, aby być na miejscu Damiana
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze

Tekst sponsorowany