Barwy szczęścia, odcinek 2619: Ostra afera po śmierci Zenka załamie Basię. Pożałuje, że syn Adam wrócił? – ZDJĘCIA

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia, odcinek 2619: Ostra afera po śmierci Zenka załamie Basię. Pożałuje, że syn Adam wrócił? – ZDJĘCIA

Barwy szczęścia, odcinek 2619: Ostra afera po śmierci Zenka załamie Basię. Pożałuje, że syn Adam wrócił? – ZDJĘCIA

2022-04-22 16:03

W 2619 odcinku "Barwy szczęścia" odbędzie się ostra afera między Basią (Sławomira Łozińska) a Adamem (Bartosz Porczyk) o zmarłego Zenka Grzelaka (śp. Jan Pęczek). Jakubik cały czas namawia matę, by razem z Jasiem (Dawid Okafor) wyjechali z nim z Polski. Kobieta przeżywa ogromny ból po stracie Zenka, a wszystko dookoła tylko przypomina jej o ukochanym mężu. Właśnie o rzeczy zmarłego Basia i Adam pokłócą się w 2619 odcinku "Barwy szczęścia", a mężczyzna straci nad sobą panowanie. Basia nie pozna własnego syna, który stanie się okrutny!

"Barwy szczęścia" odcinek 2619 - piątek, 22.04.2022, o godz. 20.10 w TVP2

W 2619 odcinku "Barwy szczęścia" Basia będzie w rozpaczy po śmierci Zenka. Z przykrością i smutkiem spojrzy na zdjęcia Grzelaka i jego rzeczy, których do tej pory nie dała rady spakować. Adam cały czas podtrzymuje, że matka powinna wyjechać z nim z Polski, by nie zostawać sama podczas żałoby. Kobieta jest jednak silnie związana z domem, czego Jakubik nie rozumie. W 2619 odcinku "Barwy szczęścia" wywiąże się między nimi afera.

- Adam, co ty robisz? - zapyta Basia, kiedy zobaczy syna pakującego rzeczy do worków. - To co trzeba, mamo. To co trzeba - oznajmi Adam. - Ale to są rzeczy Zenka... Co ty wyprawiasz? - Basia zacznie się denerwować. - Te wszystkie rzeczy, te wszystkie wspomnienia, to wszystko trzymacie tutaj i niepotrzebnie. Trzeba się tego pozbyć i to jak najszybciej! - ostro powie Adam. - Przestań! - krzyknie Basia. - Mama, to wszystko musi stąd zniknąć, zrozum to. W przeciwnym razie nigdy o nim nie zapomnisz - skomentuje mężczyzna. - Ale ja nie chcę o nim zapominać! Czy ty tego nie rozumiesz? Czy ty tego nie rozumiesz, że to był mój mąż, przyjaciel... - zacznie szlochać Basia. - Mamo, ja rozumiem. - Ty nic nie rozumiesz! - wścieknie się Basia, a na to Adam wybuchnie. - Nie da się żyć życiem, którego już nie ma!!! - wykrzyczy Adam.

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1656: Iza i Marcin w szpitalu w sylwestra usłyszą straszne wieści o pobitej matce Amelki - ZDJĘCIA, WIDEO

W 2619 odcinku "Barwy szczęścia" Adam nie odpuści matce, która nie wyjdzie z szoku. - Musisz stąd wyjechać, musisz być ze mną, z Jaśkiem! Musisz wreszcie zacząć wszystko od nowa - wykrzyczy Adam, a Basia zaleje się łzami. - Nie chcę - wykrztusi załamana Basia, a Jakubik zobaczy, że nawet sobie nie zdaje sprawy, jak cierpi matka. Basia nie będzie w stanie pozbyć się rzeczy Zenka, bo tak za nim tęskni. Może i Adam chce dobrze dla matki, ale robienie jej afery i krzyki raczej nie rozwiążą problemu. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1655: Paweł będzie naciskał Frankę na dziecko, bo jedno już stracił - ZDJĘCIA

Barwy szczęścia. Basia po śmierci Zenka wyjedzie z Adamem i Jasiem z Polski?
Najnowsze