Barwy szczęścia, odcinek 2616: Basia na pogrzebie Zenka wypełni ostatnią wolę zmarłego Grzelaka – ZDJĘCIA

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia, odcinek 2616: Basia na pogrzebie Zenka wypełni ostatnią wolę zmarłego Grzelaka – ZDJĘCIA

Barwy szczęścia, odcinek 2616: Basia na pogrzebie Zenka wypełni ostatnią wolę zmarłego Grzelaka – ZDJĘCIA

2022-04-02 13:51

W 2616 odcinku „Barw szczęścia” bliscy pożegnają Zenka (śp. Jan Pęczek), który umrze w tragicznym wypadku w dniu imienin swojej żony Basi (Sławomira Łozińska)! Tuż przed pogrzebem Grzelakowa poprosi swoją rodzinę i przyjaciół, aby uszanowali ostatnią wolę zmarłego i razem z nią spełnili jego życzenie. Oczywiście w 2616 odcinku „Barw szczęścia” wszyscy dostosują się do prośby Basi poza dwójką dość niespodziewanych gości Justyną (Lidia Sadowa), córką Zenka oraz Adamem (Bartosz Porczyk), synem wdowy, ale nikt nie będzie miał do nich pretensji. Najbliżsi Zenka będą towarzyszyć mu w jego ostatniej drodze, a jego żona wygłosi wzruszające przemówienie, które poruszy wszystkich.

"Barwy szczęścia" odcinek 2616 - wtorek, 19.04.2022, o godz. 20.10 w TVP2

W 2616 odcinku „Barw szczęścia” odbędzie się pogrzeb Zenka Grzelaka, który zginie w tragicznym wypadku w dniu imienin swojej żony. Śmierć ukochanego męża będzie prawdziwym wstrząsem dla Basi, gdyż jeszcze niedawno to on przy niej czuwał, gdy dostała zawału i powoli wracała do zdrowia. Jednak teraz role się odwróciły, a śmierć przyszła w najmniej oczekiwanym momencie. Oczywiście w trudnych chwilach Grzelakowa nie zostanie sama i będzie mogła liczyć na pomoc najbliższych: Borysa (Jakub Wieczorek) i Aldony (Elżbieta Romanowska), Joli (Małgorzata Potocka), Róży (Anna Gornostaj) i Zdzisia (Zbigniew Buczkowski), a także Ireny (Krystyna Tkacz) i Tolka (Marek Siudym). W 2616 odcinku „Barw szczęścia” jak podaje swiatseriali.interia.pl tuż przed pogrzebem Zenka, Basia poprosi swoich najbliższych, aby spełnili ostatnią wolę jej męża i nie ubierali się na czarno!

Patrz też: Barwy szczęścia, odcinek 2615: Pożegnalny prezent Marka dla Iwony. Rozczuli całą rodzinę Pyrków – ZDJĘCIA

Zobacz w GALERII ZDJĘĆ ostatnie pożegnanie Zenka Grzelaka w 2616 odcinku „Barw szczęścia” >>>

W 2616 odcinku „Barw szczęścia” Basia wytłumaczy swoim najbliższym, że Zenek zawsze patrzył na życie przez różowe okulary i nie chciał, aby kiedykolwiek to się zmieniło, nawet po jego śmierci. Grzelak nie darowałby sobie, gdyby jego odejście odebrało komuś radość życia, dlatego poprosił kiedyś swoją żonę, aby w dniu jego pogrzebu nikt nie przyszedł ubrany na czarno. W 2616 odcinku „Barw szczęścia” najbliżsi Zenka z Basią na czele, która sama ubierze się na biało, oczywiście spełnią jego ostatnią wolę i przyjdą pożegnać przyjaciela w kolorowych barwach, tak jak sobie tego życzył. Jego prośby nie spełnią wyłącznie jego córka Justyna, która skupiła się na własnym życiu i przez wiele lat nie utrzymywała kontaktu z rodziną, jak również Adam, syn Basi, który dość niespodziewanie zjawi się na cmentarzu, aby wesprzeć matkę w trudnych chwilach. Ale nikt nie będzie miał do nich o to żadnej pretensji, gdyż ważniejsza będzie ich towarzystwo w ostatniej drodze zmarłego Grzelaka.

Zobacz także: Barwy szczęścia, odcinek 2609: Koszmarna kłótnia Gabrysi i Józka po rozstaniu! Wygarnie mu, że go nie kocha - ZDJĘCIA

W 2616 odcinku „Barw szczęścia” Basia pożegna męża wzruszającymi słowami, które poruszy wszystkich zgromadzonych żałobników. Tuż po niej ostatnie słowa do przyjaciela skieruje Zdzisio, które całkiem rozkleją Justynę, która pożałuje, że odcięcia się od rodziny.  

- Zenuś, kochanie. Tak ci bardzo dziękuję za wszystko. Nadal nie wierzę, że już cię nie ma, ale tak bardzo za tobą już tęsknię… W tej urnie z tobą jest moje serce – pożegna męża.

- Nie mogę w to wszystko uwierzyć. Że już się nie spotkamy, że nie zdążyłam... Dopadły mnie wyrzuty sumienia, że byłam zajęta własnym życiem, że się od was odcięłam. Powinnam była mieć dla niego, dla was, więcej czasu – zwierzy się Joli.

Tuż po pogrzebie Zenka w 2616 odcinku „Barw szczęścia” żałobnicy przeniosą się na stypę do „Feel Good”, a Basia zostanie jeszcze chwilę na cmentarzu, aby na osobności pobyć jeszcze chwilę z mężem. Wtedy zauważy, że przypatruje się jej znajoma postać, w której od razu rozpozna swojego syna Adama, a ich spotkanie choć na chwilę ukoi jej ból po stracie ukochanego męża.

Spójrz również: Barwy szczęścia, odcinek 2615: Kępski nie wyciągnie Jowity z więzienia! Nie pomoże Patrykowi, a Agata wypędzi go z domu

Nie żyje Jan Pęczek. Aktor "Barw szczęścia" miał 71 lat
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze