Barwy szczęścia, odcinek 2615: Kępski nie wyciągnie Jowity z więzienia! Nie pomoże Patrykowi, a Agata wypędzi go z domu

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia, odcinek 2615: Kępski nie wyciągnie Jowity z więzienia! Nie pomoże Patrykowi, a Agata wypędzi go z domu

Barwy szczęścia, odcinek 2615: Kępski nie wyciągnie Jowity z więzienia! Nie pomoże Patrykowi, a Agata wypędzi go z domu

2022-04-02 13:51

W 2615 odcinku „Barw szczęścia” Patryk (Konrad Skolimowski) skorzysta z propozycji Iwony (Izabela Zwierzyńska) i zjawi się w domu Pyrków na pożegnaniu jej i Kępskiego (Jakub Sokołowski)! Jednak Jezierski, po ostatecznym rozstaniu z Agatą (Natalia Zambrzycka), przyjdzie tam tylko w jednym celu. W 2615 odcinku „Barw szczęścia” Patryk poprosi Tomka o sporą pożyczkę na uratowanie Jowity (Magdalena Żak) z więzienia, ale narzeczony Iwony mu odmówi! Zrozpaczony Jezierski zacznie nagabywać Kępskiego, czym wzbudzi jeszcze większy gniew Agaty, która wyrzuci go z domu! Wzburzony Patryk zrozumie, że jedyna szansa na wyjście jego siostry na wolność właśnie bezpowrotnie przepadła!

"Barwy szczęścia" odcinek 2615 - piątek, 15.04.2022, o godz. 20.10 w TVP2

W 2615 odcinku „Barw szczęścia” odbędzie się pożegnanie Iwony i Tomka, którzy wspólnie podjęli decyzję o przeprowadzce na 2 lata do USA na wyjątkowy program naukowy Pyrki. Choć wcale nie była ona taka łatwa i kosztowała Pyrkę sporo zażaleń. Matka Tomka, Wanda (Maja Barełkowska), jak i jego syn Wiktor (Grzegorz Kestranek) nie mogli jej darować, że odbiera im Kępskiego, z kolei Marek (Marcin Perchuć) i Krystyna (Hanna Bieluszko) rozpaczali nad rozstaniem z Wioletką (Aurelia Żarnowiecka). Jednak Kępski zapewnił ją, że nie powinni oglądać się za siebie tylko spełniać marzenia, które przed Iwoną stoją otworem za oceanem. Jego słowa dodadzą Pyrce otuchy i ostatecznie zgodzi się na wyjazd, ale jeszcze przed nim postawi sobie jeden ważny cel do spełnienia, a mianowicie pogodzenie Agaty i Patryka! W 2615 odcinku „Barw szczęścia” Iwona zorganizuje pożegnalne przyjęcie, na które poza Pyrkami i Złotym zaprosi jeszcze Patryka!  

Patrz też: Barwy szczęścia, odcinek 2611: Aldona i Borys zostaną rodzicami?! Grzelak namówi żonę na drugie dziecko – ZDJĘCIA

Zobacz w GALERII ZDJĘĆ pożegnanie Iwony i Tomka w 2615 odcinku „Barw szczęścia” >>>

W 2615 odcinku „Barw szczęścia” Iwona zrobi wszystko, aby pogodzić Agatę i Patryka! Jak podaje swiatseriali.interia.pl Pyrka jeszcze przed wyjazdem pożegna się z dziadkami, do których pojedzie wspólnie z Jezierskim, gdyż już zdąży sprzedać swój samochód! Choć tak naprawdę Iwonie będzie chodziło o to, aby zmiękczyć Patryka i przekonać go do powrotu do swojej siostry, co Jezierski od razu wyczuje i szybko wyprowadzi ją z błędu!

- Pomyślałam, że też chętnie się z nimi zobaczysz – powie Iwona, gdy Patryk zapyta, dlaczego zadzwoniła akurat do niego.

- Nie kombinuj. Nie wrócę do Agaty – wyraźnie zasygnalizuje jej.

- Za szybko się poddaliście – stwierdzi Iwona, po czym zaprosi Patryka na jej imprezę pożegnalną!

W 2615 odcinku „Barw szczęścia” Patryk postanowi skorzystać z zaproszenia Iwony, ale wcale nie ze względu na Agatę, ale na Jowitę! Przypomnijmy, że Jezierski obiecał Sławce (Ewelina Serafin), że zrobi wszystko, aby wyciągnąć siostrę z więzienia, w związku z morderstwem Prota (Andrzej Michalski) i zdobędzie potrzebne pieniądze na jej kaucję, aby mogła opuścić areszt. Po tym, jak Agata nie zgodziła się mu pomóc i nie pozwoliła przeznaczyć na ten cel ich wspólnych pieniędzy z wesela, Patryk zerwał zaręczyny i wyprowadził się od Pyrków, ale w 2615 odcinku „Barw szczęścia” zrozumie, że los się do niego uśmiechnie i wróci, aby błagać Kępskiego o pomoc!

Zobacz także: Barwy szczęścia. To Sergiusz zamordował Prota i wrabia we wszystko Jowitę?! Widzowie nie mają wątpliwości – ZDJĘCIE

W 2615 odcinku „Barw szczęścia” Agata będzie oburzona powrotem Patryka, ale Iwona szybko jej wyjaśni, że to jej sprawka. Pyrka nawet nie będzie chciała spojrzeć na niedoszłego męża i od razu ucieknie do innego pokoju, ale nawet nie będzie świadoma, że Jezierski zjawił się tutaj nie ze względu na nią!

- Ja go zaprosiłam - przyzna się Iwona.

- Skoro go zaprosiłaś, to się nim zajmij. Ja nie zamierzam – zdenerwuje się Agata.

Patryk w 2615 odcinku „Barw szczęścia” nie będzie marnował czasu i od razu podejdzie do Tomka, aby prosić go o pieniądze na wyciągniecie Jowity z więzienia! Jezierski będzie przekonany, że narzeczony Iwony zgodzi się mu pomóc, gdyż na brak gotówki nie narzeka i taka pożyczka to dla niego tyle, co nic, ale ku jemu wielkiemu zdziwieniu Kępski mu odmówi!

- Głupio mi i niezręcznie. Nie prosiłbym, gdybym miał jakieś inne wyjście. Ale nie mam. Muszę ratować siostrę – wyjaśni mu Patryk.

- Przykro mi, ale nie zaryzykuję – skwituje Tomek.

Zrozpaczony Patryk w 2615 odcinku „Barw szczęścia” nie będzie jednak zamierzał odpuszczać i zacznie nagabywać Tomasza, ale na niewiele mu się to zda. Kępski nie zmieni zdania, a zachowanie Jezierskiego tylko dodatkowo zirytuję Agatę, która jak tylko to usłyszy, to natychmiast wypędzi go z domu, a wzburzony Patryk zrozumie, że stracił właśnie ostatnią szansę na uratowanie siostry, ale równocześnie, że podjął dobrą decyzję, rezygnując z tej rodziny!   

- Życzę wam szczęścia w tej Ameryce – powie na do widzenia, patrząc z wyrzutem Kępskiemu prosto w oczy.

Spójrz również: Barwy szczęścia, odcinek 2609: Józek szybko pocieszy się po odejściu Gabrysi! Spędzi noc z nianią Julci – ZDJĘCIA

Barwy szczęścia. Wyjazd Iwony i Kępskiego do USA wywoła gwałtowną reakcję jego syna i Marka
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze