Barwy szczęścia, odcinek 2615: Pożegnalny prezent Marka dla Iwony. Rozczuli całą rodzinę Pyrków – ZDJĘCIA

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia, odcinek 2615: Pożegnalny prezent Marka dla Iwony. Rozczuli całą rodzinę Pyrków – ZDJĘCIA

Barwy szczęścia, odcinek 2615: Pożegnalny prezent Marka dla Iwony. Rozczuli całą rodzinę Pyrków – ZDJĘCIA

2022-04-03 17:48

W 2615 odcinku „Barw szczęścia” odbędzie się pożegnanie Iwony (Izabela Zwierzyńska) i Tomka (Jakub Sokołowski), którzy lada moment wyjadą do USA na wyjątkowy program naukowy lekarki. Iwona zorganizuje pożegnalna kolację, na którą poza Pyrkami zaprosi również Marka (Marcin Perchuć), aby umożliwić mu ostatnie spotkanie z Wioletką (Aurelia Żarnowiecka) przed ich wyjazdem. W 2615 odcinku „Barw szczęścia” Złoty skorzysta z jej zaproszenia i w imieniu całej swojej rodziny wręczy Pyrce wyjątkowy prezent, aby nigdy o nich nie zapomnieli! Podarunek Marka wzruszy wszystkich obecnych, a w szczególności rozczuli Iwonę! Poznajcie szczegóły!

"Barwy szczęścia" odcinek 2615 - piątek, 15.04.2022, o godz. 20.10 w TVP2

W 2615 odcinku „Barw szczęścia” Iwona i Tomek pożegnają się ze swoimi bliskimi przed wylotem na 2 lata do USA, gdzie Pyrka dostała się na prestiżowy program naukowy. Decyzja o wyjeździe wcale nie była taka prosta i sprawiła, że aż trzy rodziny pogrążyły się w smutku z powodu rozstania z najbliższymi. Szczególnie odczuli to bliscy Kępskiego, którzy nie mogli pogodzić się z tym, że Pyrka zabiera im Tomka, jednak i dla Złotych był to cios prosto w serce, gdyż oznaczał długie rozstanie z ukochaną Wioletką. Marek nie chciał się zgodzić, aby Iwona pozbawiła go szansy patrzenia na dorastanie córki, a zdesperowana Krystyna (Hanna Bieluszko) była nawet gotowa prosić Pyrkę, aby wyleciała razem z Tomkiem, ale bez Wioletki! To wszystko sprawiło, że Iwona zaczęła mieć wątpliwości co do wyjazdu, ale ostatecznie zdecydowała się nie zmieniać swojej decyzji i jeszcze raz wszystko wyjaśnić swoim najbliższym w 2615 odcinku „Barw szczęścia” na pożegnalnej kolacji.   

Patrz też: Barwy szczęścia, odcinek 2609: Koszmarna kłótnia Gabrysi i Józka po rozstaniu! Wygarnie mu, że go nie kocha - ZDJĘCIA

Zobacz w GALERII ZDJĘĆ pożegnanie Iwony i Tomka w 2615 odcinku „Barw szczęścia” >>>

W 2615 odcinku „Barw szczęścia” jak podaje swiatseriali.interia.pl Iwona uzna, że nie może wyjechać do USA bez pożegnania ze swoimi bliskimi. Z tej okazji Pyrka wyprawi uroczystą kolację, na którą zaprosi nie tylko domowników, ale również i Marka, aby zapewnić go, że mimo ich przeprowadzki, jego kontakt z córką nigdy się nie urwie! Złoty postanowi skorzystać z zaproszenia byłej kochanki, gdyż będzie to już ostatnia okazja, aby zobaczyć się z córką!

- Dzień dobry, gdzie jest moja kochana córa? – zapyta już na wejściu.

Oczywiście Iwona w 2615 odcinku „Barw szczęścia” od razu podejdzie do Marka z Wioletką, którego widok córki szczególnie wzruszy. Jednak jak się okaże to wcale nie będzie jedyny powód jego spotkania z Pyrkami!

-  Moja kruszynka kochana – powie rozczulony Marek.

Zobacz także: Barwy szczęścia, odcinek 2615: Kępski nie wyciągnie Jowity z więzienia! Nie pomoże Patrykowi, a Agata wypędzi go z domu

Jeszcze w 2615 odcinku „Barw szczęścia” Marek w imieniu swojej matki i Witka (Witold Sosulski) wręczy Iwonie wyjątkowy prezent na pożegnanie. Rodzina Złotych podaruje jej swoje zdjęcie z Wioletką tak, aby dziewczynka nigdy nie zapomniała, kto jest jej prawdziwą rodziną! Ich prezent bardzo wzruszy całą rodzinę Pyrków, jak i samego Kępskiego, ale w szczególności rozczuli Iwonę.

- Mam dla was prezent ode mnie, Witka i mojej mamy. Żebyście o nas nie zapomnieli – wyzna, po czym doda, że bardzo trudno jest mu rozstać się z córką.

Wtedy w 2615 odcinku „Barw szczęścia” Iwona zapewni Marka, że Wioletka nigdy nie zapomni, że to on jest jej prawdziwym tatą, jak również da ma jasno do zrozumienia, że mogą się spotykać, kiedy tylko zechcą, a ona nigdy nie stanie im na drodze. Jej słowa nieco uspokoją Marka, a Tomek dla rozluźnienia atmosfery zaproponuje wszystkich wspólny toast za najlepszą rodzinę na świecie!

- Możesz widywać Wioletkę, jak często będziesz chciał. Nie pozwolę, żeby zapomniała, kto jest jej tatą – obieca mu Iwona.

- Za rodzinę... Najwspanialszą... – Tomek wzniesie do góry kieliszek.

- Może nas dzielić ocean, ale duchem zawsze będziemy razem – doda wzruszona Iwona.

Spójrz również: Barwy szczęścia, odcinek 2611: Aldona i Borys zostaną rodzicami?! Grzelak namówi żonę na drugie dziecko – ZDJĘCIA

Barwy szczęścia, odc. 2615: Iwona (Izabela Zwierzyńska)

i

Autor: Artrama
Barwy szczęścia. Wyjazd Iwony i Kępskiego do USA wywoła gwałtowną reakcję jego syna i Marka
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze