Barwy szczęścia, odcinek 2613: Zenek Grzelak zginie tragiczną śmiercią. Nie zdąży pożegnać się z żoną - ZDJĘCIA

i

Autor: tvp/vod Barwy szczęścia, odcinek 2613: Zenek Grzelak zginie tragiczną śmiercią. Nie zdąży pożegnać się z żoną - ZDJĘCIA

Barwy szczęścia, odcinek 2613: Zenek Grzelak zginie tragiczną śmiercią. Nie zdąży pożegnać się z żoną - ZDJĘCIA

W 2613 odcinku "Barw szczęścia" Zenek Grzelak (śp. Jan Pęczek) zginie tragiczną, bezsensowną śmiercią. Basia (Sławomira Łozińska) jako pierwsza wyczuje, że stało się coś strasznego i, niestety będzie miała rację. Okropną wiadomość przekaże Borys (Jakub Wieczorek), który pojedzie na ostatnie miejsce, gdzie widziana była taksówka Zenka. A potem w 2613 odcinku "Barw szczęścia" świat Basi, Joli (Małgorzata Potocka) i całej rodziny Grzelaków i przyjaciół, zawali się. Zobacz koniecznie GALERIĘ ZDJĘĆ.

"Barwy szczęścia" odcinek 2613 - wtorek, 12.04.2022, o godz. 20.10 w TVP2

W 2613 odcinku "Barw szczęścia" Basia zaprosi wszystkie bliskie sobie osoby na skromne przyjęcie z okazji swoich imienin. Nastroje będą doskonałe do momentu, kiedy Grzelakowa zacznie się zamartwiać o to, że jeszcze nie ma z nimi Zenka. Aldona i Borys będą starali się ze wszystkich sił pocieszyć Basię, ale ona będzie coraz bardziej pewna, że stało się coś strasznego. I, niestety Basia będzie miała rację. 

- Słuchajcie, Zenek ciągle nie odbiera - zacznie denerwować się Basia w 2613 odcinku "Barw szczęścia". - Zaczynam się martwić, to jest w ogóle do niego niepodobne!

- Pewnie pojechał do kwiaciarni kupić ci kwiaty - spróbuje pocieszyć Basię Aldona (Elżbieta Romanowska). 

- Albo do cukierni kupić coś słodkiego. Nie chciał wracać z pustymi rękoma - poprze żonę Borys (Jakub Wieczorek). 

- Ale przecież mówiłam mu, że nic nie potrzebuję! On powinien tutaj być!

Sprawdź także: M jak miłość, odcinek 1652: Paweł po wypadku Franki gorzko zapłacze! Na widok zniszczonego auta będzie umierał ze strachu, że straci żonę - ZDJĘCIA, WIDEO

W tym momencie 2613 odcinka Zdzisiek poinfo4muje wszystkich, że znalazła taksówkę Zenka w aplikacji. Na krótką chwilę zaświta wszystkim nadzieja, ale szybko zgaśnie - Basia już będzie wiedziała, co się stało. 

- Moja aplikacja pokazuje, że Zenek skończył kurs półtorej godziny temu, a jego taksówka stoi na Zamojskiej. 

- Słuchajcie, musiało się coś stać... - Basia już będzie pewna. 

- Nic się nie stało, po prostu chciał ci zrobić niespodziankę - Jola znajdzie jeszcze słowa otuchy, choć sama będzie już przerażona.  

- Ale Jolu, jaka niespodzianka, to są imieniny! Zenek nigdy nie robił niespodzianek! Mówię wam, że coś się stało!

W końcu Zdzisiek (Zbigniew Buczkowski) z Borysem w 2613 odcinku "Barw szczęścia" pojadą na Zamojską ustalić co się dzieje z Zenkiem. 

- My jesteśmy pod szpitalem. Nie wiem jak to przekazać Basi... Zenek zasnął w taksówce. Lekarze powiedzieli... - Aldona jako pierwsza usłyszy wiadomość Borysa. 

- Jaki szpital, zaraz będziemy

- On nie żyje, skarbulku

I tak w 2613 odcinku "Barw szczęscia" cicho odjedzie Zenek, który w chwili śmierci nie zobaczy najbliższych i nie zdąży pożegnać się z żoną. 

Zobacz też: Stulecie Winnych 4, odcinek 48: Ania pozna ponurą prawdę o matce Janusza. Zemści się za ucieczkę w czasie wojny

Nie żyje Jan Pęczek. Aktor "Barw szczęścia" miał 71 lat
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze