Barwy szczęścia, odcinek 2608: Koszmarne oświadczyny Józka. Nie uwierzy w to, co zobaczy

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia, odcinek 2608: Koszmarne oświadczyny Józka. Nie uwierzy w to, co zobaczy

Barwy szczęścia, odcinek 2608: Koszmarne oświadczyny Józka. Nie uwierzy w to, co zobaczy - ZDJĘCIA

W 2608 odcinku "Barw szczęścia" Józek (Patryk Pniewski) dostanie nareszcie rozwód z Julitą (Katarzyna Sawczuk) i natychmiast postanowi oświadczyć się Gabrysi (Marta Juras). Sałatka będzie na ten moment świetnie przygotowany - w kieszeni będzie miał czerwone pudełeczko z drogim pierścionkiem, a ukochaną zaprosi na elegancką kolację do restauracji. Jakież będzie wielkie zdziwienie Józka, kiedy zobaczy reakcję Gabrysi na oświadczyny! Sprawdź co już wiemy i zobacz koniecznie GALERIĘ ZDJĘĆ z 2608 odcinka "Barw szczęścia"!

"Barwy szczęścia" odcinek 2608 - wtorek 5.04.2022, o godz. 20.10 w TVP2

Jak pisaliśmy jako pierwsi TUTAJ - Józek i Gabrysia w 2608 odcinku "Barw szczęscia" zakończą swój związek. Będzie to wielki strzał w serce dla Sałatki, który tego dnia nareszcie oświadczy się ukochanej Gabrysi, a ten moment przygotuje tak, aby zapamiętali na długo. I zapamiętają, ale zupełnie inaczej, niż Józek to sobie wymarzył. 

Józek rano w 2608 odcinku "Barw szczęścia" będzie mocno podenerwowany sprawą rozwodową. Gabrysia pomoże mu dobrze się wyszykować na ciężki dzień, a w sądzie czeka spotka go nagroda. Nareszcie rozwód i koniec szarpaniny o Julcię (Julia Staniszewska)! Wolny i szczęśliwy Sałatka będzie chciał zakończyć ten dzień jeszcze lepiej. I wtedy spotka go coś okropnego!

Przeczytaj koniecznie: M jak miłość, odcinek 1654: Żałosny koniec Budzyńskiego. Julia zniszczy go za odrzucenie, nie daruje mu tej nocy

Barwy szczęścia, odc. 2608: Gabrysia (Marta Juras), Józek (Patryk Pniewski)

i

Autor: Artrama

Gabrysia wybierze się Józkiem w 2608 odcinku "Barw szczęścia" na elegancką kolację. Tyle, że ona już będzie miała ułożone w głowie słowa pożegnania. Na widok pierścionka z brylantem i twarz Gabrysi stężeje i nie przyjmie podarunku! Nie odpowie także pozytywnie na pytanie Józka. 

Józek przeżyje wielkie szok w 2608 odcinku "Barw szczęścia", kiedy usłyszy, że jego ukochana ma dość związku z nim i odchodzi. Co gorsze, po powrocie do domu Gabrysia i szybko spakuje się i wyprowadzi. I wygląda na to, że Sałatka nie zauważył walcząc w sądzie o córkę, że traci przy tym miłość swojego życia. 

Zobacz też: Barwy szczęścia, odcinek 2605: Ostateczne starcie Iwony i matki Kępskiego. Nigdy jej nie wybaczy odebrania syna - ZDJĘCIA

Barwy szczęścia. Józek nie da się podejść matce Julity! Wygarnie Urszuli co zrobiła jego córce
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze