Barwy szczęścia, odcinek 2586: Józek przyłapany na zdradzie! Gabriela nigdy mu tego nie wybaczy. Pogrąży go w sądzie?

i

Autor: tvp/vod Barwy szczęścia, odcinek 2586: Józek przyłapany na zdradzie! Gabriela nigdy mu tego nie wybaczy. Pogrąży go w sądzie?

Barwy szczęścia, odcinek 2586: Józek przyłapany na zdradzie! Gabriela nigdy mu tego nie wybaczy. Pogrąży go w sądzie?

W 2586 odcinku "Barw szczęścia" Gabriela (Marta Juras) przyłapie Józka (Patryk Pniewski) na zdradzie! Tak zacznie się odcinek: dziewczyna Sałatki stanie w drzwiach, a jej oczom ukaże się ohydny obrazek. Anka (Anna Bieżyńska) w kusej halce, Józek z Julcią (Julia Staniszewska) na rękach i jeszcze będzie się zapierał w żywe oczy, że nic o tym wszystkim nie wie! Tego będzie już dla Gabrysi za dużo - przetrwała szarpaninę Józka z Julitą (Katarzyna Sawczuk) o dziecko, wspierała go w każdej sekundzie, a na koniec taka "nagroda"! Czy Gabrysia w 2586 odcinku "Barw szczęścia" postanowi stanąć po drugiej stronie i pogrąży niewiernego kochanka w sądzie? Zobacz koniecznie GALERIĘ ZDJĘĆ z Józkiem przyłapanym na zdradzie!

"Barwy szczęścia" odcinek 2586 - piątek, 4.03.2022, o godz. 20.10 w TVP2

Odcinek 2586 "Barw szczęścia" zacznie się od dramatycznej sceny, w której Gabrysia wchodzi do domu i przyłapuje Józka z kochanką! Oczom zszokowanej dziewczyny Sałatki pokaże się paskudny obrazek: ukochany z Julcią na ręku, a obok niego prawie naga fanka Anka! Na domiar złego Józek będzie się wypierał w żywe oczy, że ma z tym, co właśnie się dzieje cokolwiek wspólnego!

- Obiecał mi, że z tobą zerwie - Anka "powita" dziewczynę Józka w 2586 odcinku "Barw szczęścia". 

- To jest jakaś bzdura! - zacznie krzyczeć Sałatka. 

- Bo on mnie kocha i chce być ze mną - Anka będzie obstawała przy swoim. 

Czytaj też: M jak miłość, odcinek 1641: Tragedia w domu Kamila i Anity. Usłyszą tylko wrzaski Poli - ZDJĘCIA, WIDEO

Gabrielę dosłownie zamuruje w 2586 odcinku "Barw szczęścia" na widok tej sceny. Obrazek zresztą będzie wymowny - Anka w samej kusej haleczce, a obok niej Józek z dzieckiem na rękach. 

- Co ty w ogóle wygadujesz? Przestań kłamać! Przysięgam, mnie nic z tą wariatką nie łączy! - Józek też będzie szedł w zaparte. 

- To co ona tutaj robi? - zapyta trzeźwo Gabrysia. 

- Ja nie mam pojęcia! Nie wiem jak ona się tutaj dostała! 

Z wyjaśnieniem tej sytuacji w 2586 odcinku "Barw szczęścia" znów pospieszy Anka. 

- Normalnie! Dales mi klucze i powiedziałeś, że od teraz mogę z tobą mieszkać!

Tego już będzie dla Sałatki za wiele i wyrzuci dziewczynę za drzwi w 2586 odcinku "Barw szczęścia". Jednak Gabrysia zostanie z poważnymi wątpliwościami. Bo czy można zaprzeczyć temu, co widziała na własne oczy? Jeżeli Józkowi nie uda się przekonać ukochanej, że padł ofiarą spisku, Gabriela może stanąć w sądzie przeciwko niemu i zeznać, że faktycznie Sałatka ma nową kochankę! Czy tak będzie? Przekonamy się 4 marca o stałej porze w TVP2. 

Zobacz koniecznie: Barwy szczęścia, odcinek 2582: Iwona straci prawo do wykonywania zawodu?! Hubert już nie pozna swojej siostry

Barwy szczęścia, odcinek 2582: Kępski przed operacją odda synowi cały majątek! Tak Tomek zapłaci Wiktorowi za wątrobę
Najnowsze