Barwy szczęścia, odcinek 2580: Wielki błąd Kasi na Sycylii. Znajdzie się na skraju załamania - ZDJĘCIA

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia, odcinek 2580: Wielki błąd Kasi na Sycylii. Znajdzie się na skraju załamania - ZDJĘCIA

Barwy szczęścia, odcinek 2580: Wielki błąd Kasi na Sycylii. Znajdzie się na skraju załamania - ZDJĘCIA

2022-02-24 13:59

W 2580 odcinku "Barwy szczęścia" Kasia (Katarzyna Górka) odczuje brzemienne skutki przebywania na Sycylii. Kobieta chciała dotrzymać słowa danego zmarłemu przyjacielowi, ale wszystko odbije się przeciwko niej. Łukasz (Michał Rolnicki) od początku odradzał jej wyjazd do Włoch, gdzie przeżyła prawdziwą traumę. W 2580 odcinku "Barwy szczęścia" Kasia wspomni jego słowa, bo zacznie mieć serdecznie dość. Zrozumie, że wyjazd na Sycylię mógł być błędem.

"Barwy szczęścia" odcinek 2580 - czwartek, 24.02.2022, o godz. 20.10 w TVP2

W 2580 odcinku "Barwy szczęścia" Kasia załamie się we Włoszech, gdzie pojechała, by spełnić ostatnią wolę zmarłego towarzysza niedoli, który poprosił ją o poinformowanie swojej żony o fakcie, że ma nieślubną córkę. Rosa (Barbara Tabita) nie przyjęła najlepiej tych informacji i oskarżyła Górkę o zakłócanie jej spokoju i wtargnięcie w życie. Kasia w 2580 odcinku "Barwy szczęścia" będzie zastanawiała się "co dalej", kiedy Vincenzo przyniesie wino i pokaże je kobiecie. Kasia dostanie nagłego ataku na widok butelki i nie będzie mogła normalnie oddychać! 

- Przepraszam cię, muszę zostać sama - rzuci z zapartym tchem i ucieknie od przyjaciela. On jednak nie zostawi jej bez pomocy i zastanie ją w momencie, w którym Kasia zanotuje coś w zeszycie. Nieco się uspokoi i da radę normalnie porozmawiać. 

Przeczytaj: M jak miłość. Obrzydliwy ojciec Jaśka zamieni życie Franki w koszmar. Paweł zostanie oszukany - WIDEO

- I jak, Kasiu lepiej się czujesz? Notatki? - zapyta zdziwiony Włoch w  2580 odcinku "Barwy szczęścia". - To taka metoda terapeutyczna. Mierzę poziom lęku - wyjaśni Kasia. - A skąd ten atak paniki, akurat teraz... - dopyta kolega. - Po winie... (...) Kiedy szłam na spotkanie z Francessco, potrąciłam chłopaka, który niósł właśnie to wino... A potem było trzęsienie ziemi - wspomni Kasia i wytłumaczy dziwną reakcję na widok wina, które pokazał jej Vincenzo. Górkę weźmie na podsumowania i stwierdzi, że niepotrzebnie przyjechała do Włoch. To był błąd. 

Przeczytaj: Dawid z M jak miłość naprawdę jest dużo starszy! Iwo Wiciński gra 13-latka, ale tak ukrywają różnicę wieku - ZDJĘCIA

- Myślę o tej Silvi i Rosie, zupełnie niepotrzebnie narobiłam bałaganu... - przyzna się Kasia w 2580 odcinku "Barwy szczęścia", ale będzie mogła liczyć na wsparcie Francesco. Nieco później okaże się, że Kasia niepotrzebnie się zadręcza, bo Rosa i nieślubna córka Francessco dadzą radę pogodzić się z rzeczywistością i zacząć życie na nowo. Górka przeżyje jeszcze kilka naprawdę miłych momentów, które zawdzięczy głównie Ciro (Sebastiano Tine), któremu spodobała się od pierwszego wejrzenia. Pojadą na romantyczną wyprawę pośród malowniczych widoków, a Kasia trochę odetchnie. 

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze