Barwy szczęścia, odcinek 2579: Córka Damiana trafi do aresztu! Aro doprowadzi ją na samo dno – ZWIASTUN, ZDJĘCIA

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia, odcinek 2579: Córka Damiana trafi do aresztu! Aro doprowadzi ją na samo dno – ZWIASTUN, ZDJĘCIA

Barwy szczęścia, odcinek 2579: Córka Damiana trafi do aresztu! Aro doprowadzi ją na samo dno – ZWIASTUN, ZDJĘCIA

2022-02-23 20:08

W 2579 odcinku „Barw szczęścia” Aro (Martin Bogdan) dowie się o kolejnym transporcie norek do klatek Doleckiego (Dariusz Niebudek) i zorganizuje protest! We wszystko wciągnie Luizę (Julia Zielińska), która zapłaci za to najwyższą cenę, jak również Aleksa (Hubert Wiatrowski), który poświęci własne życie dla ratowania zwierząt! W 2579 odcinku „Barw szczęścia” demonstracje nieco wymkną się spod kontroli, a Dolecki zadzwoni na policję. Funkcjonariusze zgarną Aro i zaczną szarpać się z Aleksem, co wykorzysta Luzia do wypuszczenia wszystkich zwierząt! Za swój czyn również trafi na dołek, czym dodatkowo spotęguje nienawiść Damiana (Michał Lesień) do swojego chłopaka!

"Barwy szczęścia" odcinek 2579 - środa, 23.02.2022, o godz. 20.10 w TVP2

W 2579 odcinku „Barw szczęścia” Dolecki zorganizuje kolejny transport norek, które trzyma w klatkach, a później morduje je na futra! O całej akcji dowie się Aro, największy przeciwnik poczynań Doleckiego i postanowi zorganizować otwarty protest, do którego oczywiście wciągnie również Luizę. Tylko tym razem młodzi nie poprzestaną już na ulotkach czy plakatach informacyjnych tylko ostrą ruszą do akcji i przed rezydencją Doleckiego urządzą ostrą manifestację. W 2579 odcinku „Barw szczęścia” zgromadzony tłum będzie skandował jedno hasło „Norki, norki nie do klatek!” i uniemożliwi wjazd ciężarówki na teren posesji właściciela.

Patrz też: Barwy szczęścia, odcinek 2579: Umierający Kępski przekupi własnego syna! Wiktor kolejny raz się na nim zawiedzie – ZDJĘCIA

Zobacz w GALERII ZDJĘĆ protest Aro i Luizy przeciwko Doleckiemu w 2579 odcinku „Barw szczęścia” >>>

W 2579 odcinku „Barw szczęścia” Dolecki będzie wzburzony zachowaniem nastolatków i natychmiast poradzi ochroniarzom, aby zadzwonili na policję i rozpędzili zgromadzony tłum. Jednak młodzi wcale nie będą mieli zamiaru odpuszczać tylko zaczną jeszcze bardziej napierać! Funkcjonariusze od razu aresztują Aro jako organizatora protestu, który już nie pierwszy raz zaszedł Doleckiemu za skórę.

- Zatrzymajcie go na dołku i aresztujcie ich wszystkich! On nie pierwszy raz naraża mnie na straty – wkurzy się Dolecki.

- To pokojowy protest, nie robimy nic złego – usprawiedliwi go Luiza.

- No właśnie, to ich powinniście aresztować. Tą całą firmę. Tutaj morduje się zwierzęta – wtrąci Aleks.

Wtedy w 2579 odcinku „Barw szczęścia” Dolecki zacznie się usprawiedliwiać, gdyż w tym samym czasie na miejscu pojawi się Alicja Umińska (Monika Dryl) z fotografem z „Szoku”, którzy będą zbierali materiały do artykułu. Biznesmen nie będzie miał sobie nic do zarzucenia, a wręcz przeciwnie zacznie grozić młodym protestującym!

- Prowadzę legalny interes, smarkaczu, a Ty uniemożliwiasz wjazdu mojej ciężarówki na teren mojej posesji. Naprawdę chcesz mieć kłopoty? – zarzuci Aleksowi.

- To pan będzie miał kłopoty! – krzyknie Luiza.  

- Nie boję się ciebie, morderco! – stwierdzi Aleks, na którego ruszy policja, aby przywołać go do porządku.

Zobacz także: Barwy szczęścia, odcinek 2584: Chora psychicznie Urszula odbierze Józkowi córkę! Za plecami adwokata uknuje kolejną intrygę – ZDJĘCIA

Całe zamieszanie w 2579 odcinku „Barw szczęścia” wykorzysta Luiza, która korzystając z nieuwagi Doleckiego i jego ochroniarzy, podbiegnie do ciężarówki, z której wypuści wszystkie norki z transportu! Swoim zachowaniem doprowadzi biznesmena do szału, który przestanie nad sobą panować i zacznie jej grozić, ale to nie jego, a Luizę policja weźmie na dołek!

- Szefie, ta gówniara wypuściła, wszystkie norki wypuściła – doniesie mu jeden z ochroniarzy.

- Co?! No to łapcie zwierzaki! Słuchaj gówniaro, wiesz ile kosztował ten transport?! Ja cię załatwię, słyszysz?! Zniszczę cię! No aresztujcie ją przecież to jest wariatka – zagrozi jej, po czym w 2579 odcinku „Barw szczęścia” wepchnie ją w ręce policji, gdzie wspólnie z Aro zostaną przewiezieni do aresztu, a o wszystkim dowie sie Damian, który nie daruje chłopakowi córki, że sprowadził ją na dno! 

Spójrz również: Barwy szczęścia, odcinek 2579: Dramatyczna walka o życie Aleksa! Syn Aldony i Borysa w niebezpieczeństwie - ZWIASTUN, ZDJĘCIA

Barwy szczęścia, odcinek 2579: Dramatyczna walka o życie Aleksa! Syn Aldony i Borysa w niebezpieczeństwie
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze