Barwy szczęścia, odcinek 2573: Najlepszy przyjaciel Patryka rzuci się na Agatę! Jezierski natychmiast pokaże, na co go stać - ZDJĘCIA

i

Autor: Materiały prasowe TVP Barwy szczęścia, odcinek 2573: Najlepszy przyjaciel Patryka rzuci się na Agatę! Jezierski natychmiast pokaże, na co go stać - ZDJĘCIA

Barwy szczęścia, odcinek 2573: Najlepszy przyjaciel Patryka rzuci się na Agatę! Jezierski natychmiast pokaże, na co go stać - ZDJĘCIA

2022-02-15 12:29

W 2573 odcinku "Barwy szczęścia" Patryk (Konrad Skolimowski) wścieknie się na swojego najlepszego przyjaciela, który pozwoli sobie na zdecydowanie zbyt wiele. Agata (Natalia Zambrzycka) długo była chorobliwie zazdrosna o piękną Oliwkę (Wiktoria Gąsiewska), aż w końcu sama postanowi zabłysnąć przy narzeczonym w dniu imprezy urodzinowej Justina (Jasper Sołtysiewicz). W 2573 odcinku "Barwy szczęścia" kumpel Jezierskiego natychmiast połknie haczyk i rzuci się w wir imprezy z Agatą. Patryk nie da rady bezczynnie stać i patrzeć, jak przyjaciel zachwyca się jego narzeczoną.

"Barwy szczęścia" odcinek 2573 - wtorek, 15.02.2022, o godz. 20.10 w TVP2

W 2573 odcinku "Barwy szczęścia" odbędzie się impreza urodzinowa Justina, a chłopak będzie w wyśmienitym nastroju. Agata wykorzysta okazję do zaimponowania Patrykowi i za radą Klary (Olga Jankowska) wystroi się na przyjęcie i będzie wyluzowana jak nigdy.

- Myślę, że powinnaś zmienić strategię wobec Patryka... - zagai Klara przed imprezą w 2573 odcinku "Barwy szczęścia". - Mam nagle udawać, że uwielbiam Justina? I Oliwkę? - zapyta Pyrka, która nie lubi przyjaciela narzeczonego, a o piękną blondynkę jest bardzo zazdrosna. - Masz wykorzystać okazję, żeby błysnąć przed swoim facetem… i nieźle się zabawić! - podsunie pomysł Klara, a Agata posłucha jej rady, wystroi się i będzie bardzo miła dla Justina. Do tego stopnia, że chłopak od razu rzuci się w jej towarzystwo i zaczną się świetnie bawić w wodzie. Patryk oniemieje na widok narzeczonej i przyjaciela, którzy zapomną o jego obecności. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1644: Magda i Budzyński rozstaną się? To dla niego odejdzie od Andrzeja - ZDJĘCIA

Justin w 2573 odcinku "Barwy szczęścia" zacznie dopingować Agatę i krzyczeć, że rewelacyjnie radzi sobie w sportach wodnych. Nawet Jowita (Magdalena Żak) zwróci bratu uwagę, że Pyrka chyba przesadza.

 - Patryk, czy on ci czasem nie odbija narzeczonej? - zapyta Jowita w 2573 odcinku "Barwy szczęścia". - Mam wszystko pod kontrolą... - uda pewnego siebie Jezierski. - Ładnie wyglądają. A myślałam, że się nie lubią - podsyci temat dziewczyna. - To zwykła lekcja wake’a! - Jezierski tak się wścieknie, że postanowi przerwać narzeczonej wybryki. Wejdzie do wody i upomni Justina. - Wystarczy już tej lekcji... Zajmij się swoimi gośćmi! - powie ostro do Justina. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1644: Łukasz od kuzynki Patrycji dowie się jak Argasiński ją uwięził i wpędził w chorobę psychiczną

Nieco później w 2573 odcinku "Barwy szczęścia" taktyka Agaty zacznie działać, a Patryk z zazdrości o Justina pochwali Agatę i powie jej mnóstwo komplementów. - Jesteś super… - powie narzeczonej Jezierski, który nie zniesie widoku dziewczyny u boku przyjaciela.  - Tak? - zapyta niby niewinnie Pyrka. - Jesteś najlepsza, najpiękniejsza i jedyna… - doda zachwycony Patryk, który zda sobie sprawę, że Agata jest miłością jego życia i nie wyobraża sobie, żeby inny facet się do niej zbliżył. Rady Klary zadziałają. 

Barwy szczęścia. Darek odkryje prawdę o nowym romansie Józka!
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze