Barwy szczęścia, odcinek 2570: Justin spędzi noc z Oliwką! Tak spróbuje zniszczyć jej związek z Kajtkiem

i

Autor: VOD TVP Barwy szczęścia, odcinek 2570: Justin spędzi noc z Oliwką! Tak spróbuje zniszczyć jej związek z Kajtkiem

Barwy szczęścia, odcinek 2570: Justin spędzi noc z Oliwką! Tak spróbuje zniszczyć jej związek z Kajtkiem

2022-02-10 20:02

W 2570 odcinku „Barw szczęścia” Justin (Jasper Soltysiewicz) spędzi z Oliwką (Wiktoria Gąsiewska) wspólną noc! Skotnicki wpadnie do niej pod pretekstem obecności Sławki (Ewelina Serafin) i kolegów Ryśka (Sebastian Stankiewicz) w jego mieszkaniu, ale tak naprawdę będzie mu chodziło o coś innego! W 2570 odcinku „Barw szczęścia” Justin zacznie realizować swój plan odbicia Oliwki, Kajtkowi (Jakub Dmochowski), który na boku kręci z Lilly (Mayu Gralińska- Sakai)! Skotnicki uzna, że to najlepsza okazja, aby odzyskać swoją byłą i w końcu sprzątnąć ją Cieślakowi sprzed nosa!

"Barwy szczęścia" odcinek 2570 - czwartek, 10.02.2022, o godz. 20.10 w TVP2

W 2570 odcinku „Barw szczęścia” Justin obudzi się na kanapie w mieszkaniu Oliwki! Skotnicki zjawi się tam pod pretekstem, iż w jego lokum nie ma warunków po przyjęciu Sławki i dwóch kolegów Ryśka, którzy zrobili tam jeden wielki rozgardiasz! Jednak tak naprawdę Justin zjawi się tam w innym celu, gdyż dojdą go słuchy o problemach w związku Oliwki i Kajtka, który od dłuższego czasu przebywa w Singapurze, opiekując się ojcem Władkiem (Przemysław Stippa) i nową koleżanką Lilly. Skotnicki uzna, że ich kryzys jest dobrym momentem, aby znów być z Oliwką i kolejny raz sprzątnąć ją Kajtkowi sprzed nosa! W 2570 odcinku „Barw szczęścia” zacznie realizować swój plan, który będzie miał bardzo dynamiczny przebieg!

Patrz też: Barwy szczęścia, odcinek 2373: Agata pokaże Patrykowi do czego jest zdolna! Oliwka nie będzie miała żadnych szans - ZDJĘCIA

Zobacz w GALERII ZDJĘĆ wspólną noc Oliwki i Justina w 2570 odcinku „Barw szczęścia” >>>

W 2570 odcinku „Barw szczęścia” Justin skorzysta z gościnności Oliwki i Madzi (Natalia Sierzputowska) i spędzi noc u nich na kanapie! Szczęśliwy Skotnicki będzie w siódmym niebie i aż nie będzie mógł napatrzeć się na tak seksowne widoki z rana, gdyż dziewczyny akurat zaczną sprzątać mieszkanie przed przybiciem klientki Madzi!

- No takie widoki z rana to rozumiem – ucieszy się Justin.

- Za 15 minut przychodzi moja klientka, więc masz 5, żeby się ogarnąć – wtóruje mu Madzia.

- A kawusia? – spyta zadowolony.

- No kawusie to już sobie kupisz po drodze na stacji – wtrąci Oliwka.

Madzia w 2570 odcinku „Barw szczęścia” nie będzie zbytnio zadowolona z obecności Justina i zacznie go poganiać. Jednak Oliwce obecność byłego kochanka nie będzie zbytnio przeszkadzać! W ten sposób chociaż na chwilę przestanie myśleć o Kajtku, który najwidoczniej sam nie jest jej wierny!

- Już minęła minuta, zostały 4, więc szybciej. Musisz serio stąd spadać – pogoni go Madzia.

- Dobra, dobra już spadam – przyzna.

- No i wypadałoby jeszcze coś powiedzieć – zaznaczy Oliwka.

- Dzięki, że mnie przenocowałyście – stwierdzi Justin.

- Proszę, ale dzisiaj śpisz u siebie – powie wyraźnie niezadowolona Madzia.

- No też mam taką nadzieję – odpowie Justin, ale wcale na tym nie poprzestanie!

Zobacz także: Barwy szczęścia, odcinek 2570: Marek namówi Iwonę do zerwania z Kępskim! Tylko tak będzie mógł ją uratować – ZDJĘCIA

Już w kolejnym 2571 odcinku „Barw szczęścia” Justin znów zjawi się w mieszkaniu Oliwki i zacznie ją przekonywać, że między Kajtkiem a Lilly jest z pewnością coś więcej niż przyjaźń! W ten sposób sam spróbuje ją namówić do zerwania z ukochanym, a gdy to nie dojdzie do skutku to na własnej imprezie imieninowej w 2573 odcinku "Barw szczęścia" zacznie grać dobrego przyjaciela, po czym będzie ją bezczelnie podrywał, a w efekcie tak się zagalopuje, że nawet zacznie ją całować! Czy jego plan się powiedzie? Tego dowiemy się już w kolejnych odcinkach! 

Spójrz również: Barwy szczęścia, odcinek 2577: Bożena nie pozwoli Brunowi zbliżyć się do Tadzia! Po adopcji chorego dziecka już kompletnie zwariuje – ZDJĘCIA

Barwy szczęścia, odcinek 2565: Agata popędzi Patryka! Lepiej mu będzie z Oliwką
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze