Barwy szczęścia, odcinek 2569: Zaskakujący zapis w testamencie Kępskiego! To będzie szok dla Iwony

i

Autor: VOD TVP Barwy szczęścia, odcinek 2569: Zaskakujący zapis w testamencie Kępskiego! To będzie szok dla Iwony

Barwy szczęścia, odcinek 2569: Zaskakujący zapis w testamencie Kępskiego! To będzie szok dla Iwony

2022-02-09 12:05

W 2569 odcinku „Barw szczęścia” umierający Kępski (Jakub Sokołowski) będzie na skraju wytrzymałości, gdyż leki przestaną już działać. Tomek ciągle nie doczeka się na przeszczep wątroby, a jego ostatnia szansa na jej kupno na czarnym rynku okaże się fiaskiem. W tej sytuacji w 2569 odcinku „Barw szczęścia” Kępski zdecyduje się spisać testament i podzielić swój niemały majątek! Tylko Iwonie (Izabela Zwierzyńska) zdradzi szczegóły zapisu, czym mocno zszokuje Pyrkę! W życiu nie spodziewałaby się takiej decyzji z jego strony…

"Barwy szczęścia" odcinek 2569 - środa, 9.02.2022, o godz. 20.10 w TVP2

W 2569 odcinku „Barw szczęścia” z Kępskim będzie już naprawdę źle. Tomek będzie czuł się tragicznie, a co gorsza leki, które miały koić ból, już przestaną na niego działać. Szanse na przeszczep wątroby będą maleć z każdą sekundą, gdyż Kępski będzie daleko na liście oczekujących, a zakup organu na czarnym rynku nie dojdzie do skutku! Tomek również nie będzie mógł liczyć na pomoc swojego syna Wiktora (Grzegorz Kestranek), który jako jedyny będzie miał z nim zgodność. Wszystko przez jego matkę Grażynę (Kinga Suchan), którą Tomek porzucił w czasie ciąży i nie interesował się losem dziecka, przez co teraz ona nie chce, aby miał z nim jakikolwiek kontakt! W 2569 odcinku „Barw szczęścia” Załamany Kępski zda sobie sprawę, że to już ostatnie chwile jego życia, dlatego zdecyduje się spisać testament, aby nie ominąć nikogo przy podziale majątku.  

Patrz też: Barwy szczęścia, odcinek 2569: Natalia załatwi Łukasza. Tak zemści się na nim za zniszczenie życia Józkowi

Zobacz w GALERII ZDJĘĆ reakcję Iwony na testament Tomka w 2569 odcinku „Barw szczęścia” >>>

W 2569 odcinku „Barw szczęścia” Tomek spotka się z prawnikiem, który zajmie się jego testamentem. Wiadomość o tym, że Kępski tak szybko zdecydował się na spisanie swojej ostatniej woli aż powali Iwonę z nóg, jednak to nie będzie koniec „niespodzianek”, jakie dla niej przygotował!

- To mój prawnik. Ma się zająć testamentem – wyjaśni Iwonie.

- Chyba jeszcze na to trochę za wcześnie – zauważy.

- Wiesz, że to nie jest za wcześnie – powie.

- Wiem, że zawsze trzeba walczyć do końca – przypomni mu, ale Tomek w 2569 odcinku „Barw szczęścia” stwierdzi, że już jest na tym etapie.

- I tak robimy, tylko już powoli widać metę na horyzoncie. Nie zaprzeczaj Iwona, jesteś lekarzem, dobrze wiesz, że za chwilę będzie ze mną kiepsko. Dlatego postanowiłem podzielić majątek po równo pomiędzy moich rodziców, Wiktora i… ciebie – oznajmi jej Tomek.

Zobacz także: Barwy szczęścia, odcinek 2574: Koniec związku Żabci i Ryśka! Gawron nigdy nie wybaczy jej zdrady

Słowa Tomka o przyznaniu Iwonie części testamentu w 2569 odcinku „Barw szczęścia” aż wbiją Pyrkę w fotel! Ukochanej nie spodoba się ten pomysł że uwzględnił ją w podziale swojego majątku, jednak Tomek wyjaśni jej, że to jedyny sposób, w jaki może zabezpieczyć ją i Wioletkę po jego śmieci!

- Mnie? A co to za pomysł?! Nie chcę twoich pieniędzy – oburzy się Iwona.

- Możesz się nie zgodzić, ale proszę cię, abyś to przemyślała. Trochę się tego uzbierało i nawet po zapłaceniu podatków będziecie z Wioletką zabezpieczone – stwierdzi.

Wtedy w 2569 odcinku „Barw szczęścia” Iwona da mu jasno do zrozumienia, że nie chodzi jej o pieniądze tylko o niego! Pyrka da mu mocnego kopa do walki, jednak Kępski nie będzie miał już na to siły. Zrozumie, że już umiera i nie ma już dla niego żadnego ratunku…

- Jeśli chcesz o nas zadbać to się nami zajmij, bo to ty jesteś nam potrzebny – wytłumaczy mu Iwona.

- Chciałbym, ale nie wiem czy to się uda. Przepraszam nie mam już siły zgrywać twardziela. Idę się położyć - przyzna się. 

- Wziąłeś leki? - spyta zapłakana. 

- Tak, tylko już nie pomagają... - skończy.

Spójrz również: Barwy szczęścia, odcinek 2573: Herman zerwie z Celiną! Oszuka go i wróci do byłego

Barwy szczęścia, odcinek 2551: Chłopak Iwony umrze w lesie?! Pyrka pochowała rodziców, a teraz Kępski będzie walczył o życie
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze