Barwy szczęścia, odcinek 2561: Ślubu Agaty i Patryka nie będzie?! Pyrka odkryje zdradę narzeczonego

i

Autor: Materiały Prasowe TVP Barwy szczęścia, odcinek 2561: Ślubu Agaty i Patryka nie będzie?! Pyrka odkryje zdradę narzeczonego

Barwy szczęścia, odcinek 2561: Ślubu Agaty i Patryka nie będzie?! Pyrka odkryje zdradę narzeczonego

2022-01-18 12:16

Ślub Agaty (Natalia Zambrzycka) i Patryka (Konrad Skolimowski) w "Barwy szczęścia" zbliża się wielkimi krokami, ale może w ogóle do niego nie dojść! Młodzi już raz się rozstali i długo się godzili, a potem Patryk ponownie się oświadczył. Jak się okaże w 2561 odcinku "Barwy szczęścia", były to tylko puste słowa, bo młody Jezierski nie ma zamiaru być wierny Agacie. Dziewczyna już dawno podejrzewała przyszłego męża o zdradę, ale teraz będzie niemal pewna. Patryk tuż przed ślubem przekreśli wszystko a suknia ślubna pójdzie do wyrzucenia?

 "Barwy szczęścia" odcinek 2561 - piątek, 28.01.2022, o godz. 20.10 w TVP2

W 2561 odcinku "Barwy szczęścia" Agata zobaczy zdjęcie, które potwierdzi jej dawne przypuszczenia. Ona i Jezierski stosunkowo niedawno się rozstali, a Pyrka oddała pierścionek zaręczynowy. Wtedy poszło o Oliwkę (Wiktoria Gąsiewska) i rzekomy romans. Sprawa z poprzednich odcinków "Barw szczęścia" wróci ze zdwojoną siłą. Agata oniemieje na widok wspólnego zdjęcia narzeczonego i pięknej blondynki. Patryk natychmiast zacznie się tłumaczyć.

- Miałem kurs do hotelu Stańskich, a że akurat oboje byliśmy głodni, to... - jego słowa tylko rozzłoszczą Agatę. - Głodni? Chyba swojego towarzystwa - prychnie. Podobnego zdania będzie Kajtek (Jakub Dmochowski), który również dojdzie do takich samych wniosków co Agata. Mocno się zdziwi na widok Patryka i swojej dziewczyny razem. Oni jednak wyprą się romansu. Wszystko jednak wskaże na to, że jest inaczej. 

Przeczytaj: M jak miłość. Chora Lenka nie wróci do Kingi i Piotrka. Wszyscy zapomną o najstarszej córce Zduńskich

- Podejrzanie go do niej ciągnie. Albo ją do niego - wkrótce w "Barwy szczęścia" Agata porozmawia o wszystkim z Klarą (Olga Jankowska), ale ta stanie po stronie Jezierskiego. - Daj mu trochę wolności i odrobinkę zaufania - rzuci radą ukochana Huberta (Marek Molak), ale to w ogóle nie pocieszy Agaty. Zaraz ma brać ślub, a temat Oliwki wciąż powraca. Pyrka będzie przekonana, że chłopak ma coś na sumieniu, a jego zażyłość z Oliwką na pewno nie jest jedynie przyjacielska. Na potwierdzenie jej słów, Patryk zamiast łagodzić sprawę, znów uda się do Oliwki. 

Przeczytaj: Mikołaj Roznerski o Adrianie Kalskiej. Jego słowa dają sporo do myślenia. Ostatni wywiad

Patryk w "Barwy szczęścia" w ogóle nie nauczy się na błędach i oboje z Oliwką zaczną się sobie zwierzać. - Na pocieszenie powiem ci, że też miałam niezłą aferę z powodu tej foty - przyzna dziewczyna Kajtka, który będzie miał te same odczucia co Agata. - I co z tym zrobimy? - uśmiechnie się zalotnie i będzie doskonale widać, że Pyrka i Kajtek mają się czego bać. W 2561 odcinku "Barwy szczęścia" wyjdzie na jaw, że Patryk widocznie się jeszcze nie wyszalał i nie jest gotowy na ślub. Suknia i welon pójdą do kosza i żadnej ceremonii nie będzie? Tego dowiemy się niebawem. 

Barwy szczęścia, odcinek 2551: Chłopak Iwony umrze w lesie?! Pyrka pochowała rodziców, a teraz Kępski będzie walczył o życie
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze