Barwy szczęścia, odcinek 2552: Porwanie Jowity! Bonda zrobi jej to samo co Patrykowi?

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia, odcinek 2552: Porwanie Jowity! Bonda zrobi jej to samo co Patrykowi?

Barwy szczęścia, odcinek 2552: Porwanie Jowity! Bonda zrobi jej to samo co Patrykowi?

2021-12-27 20:12

W 2552 odcinku "Barw szczęścia" bandyci zrobią Jowicie (Magdalena Żak) to samo, co Patrykowi (Konrad Skolimowski)! Porwanie młodej Jezierskiej będzie wyjątkowo dramatyczne! A wszystko przez to, że zbyt pewna siebie dziewczyna myślała, że ogra groźnych bandytów... Niestety, Bonda (Maciej Kosmala) i jego kumple nie darują zniewagi, jaką była próba ucieczki Jowity i dopadną ją w najmniej spodziewanym momencie. Czy ktoś zdąży uratować Jezierską w 2552 odcinku "Barw szczęścia", zanim stanie się najgorsze?

"Barwy szczęścia" odcinek 2552 - poniedziałek, 17.01.2022, o godz. 20.10 w TVP2

W 2552 odcinku "Barw szczęścia" młoda Jezierska zostanie porwana! Zbyt pewna swojego wdzięku i sprytu Jowita ostanie zakneblowana, związana i uprowadzona na środku ulicy w biały dzień! Wszystko zacznie się od pewnej schadzki z Bondą, który wprawdzie chętnie skorzysta z "usług" młodej ślicznotki, ale nie zgodzi się na żaden z jej warunków. Wręcz przeciwnie, kiedy bandyta zorientuje się, że dziewczyna spróbowała go "ograć" zaatakuje ją razem ze swoją bandą!

Wszystko zacznie się w 2552 odcinku "Barw szczęścia" od problemów finansowych Jezierskich. Sławka (Ewelina Serafin) porzucona przez Kornela (Jakub Bohosiewicz) została bez grosza, a luksus, którym się wszyscy pławili zniknie jak dotknięciem czarodziejskiej różdżki. Niestety, pomysły Jowity na ratowanie rodzinne sytuacji finansowej skończą się tragicznie!

Zobacz też: M jak miłość, odcinek 1630: Porażający dramat Zduńskich! Poważne problemy z synem wywrócą ich życie do góry nogami

Kiedy Jowita w 2552 odcinku "Barw szczęścia" spróbuje uciec z miejsca schadzki z Bondą z dokumentami, potwierdzającymi oszustwa, on dopadnie ją na ulicy i spróbuje porwać! Oczywiście nie będzie osobiście, tylko naśle ekipę swoich zbirów. Czy Jowitę czeka taka sama jak jej brata, dramatyczna podróż w bagażniku?

Zdradzamy, że Jowita w 2552 odcinku "Barw szczęścia" będzie miała znacznie więcej szczęścia, niż Patryk. Koszmarny obrazek szarpania się bezsilnej Jowity z bandą zbirów zobaczy przypadkiem Celina (Orina Krajewska), która natychmiast zawiadomi policję. Bandyci zostaną aresztowani, a uwolniona Jezierska wróci do domu. Czy tak zakończą się "przygody" Jowity ze światem przestępczym?

Nie przegap: M jak miłość. Wielki smutek na Wigilii u Mostowiaków. Przy stole w Grabinie zabraknie bardzo ważnej osoby - WIDEO, ZDJĘCIA

Barwy szczęścia ZWIASTUN nowego sezonu. Ślub Agaty i Patryka odwołany. Tragiczny wypadek Kasi na Sycylii!
Najnowsze