Barwy szczęścia, odcinek 2524: Bandyci w posiadłości Jezierskich. Porwanie Patryka to dopiero początek

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia, odcinek 2524: Bandyci w posiadłości Jezierskich. Porwanie Patryka to dopiero początek

Barwy szczęścia, odcinek 2524: Bandyci w posiadłości Jezierskich. Porwanie Patryka to dopiero początek

2021-11-23 17:02

W 2524 odcinku "Barw szczęścia" gangsterzy wkroczą do posiadłości Jezierskich i porwą Patryka (Konrad Skolimowski)! Wszystko zacznie się od układu, który będzie próbowała zawrzeć z bandytami pewna siebie Luiza (Pola Żak). Ale szybko okaże się, że szef bandy, Bonda (Maciej Kosmala) nie jest czuły na kobiecie sztuczki, za to bardzo interesują go duże pieniądze. Bandyta odrzuci propozycję spółki młodej Jezierskiej i zmusi ją do podpisania trefnej umowy. Jowita znów spróbuje go ograć i to się skończy tragicznie! Co się stanie z porwanym Patrykiem w 2524 odcinku "Barw szczęścia" ?

"Barwy szczęścia" odcinek 2524 - czwartek, 2.12.2021, o godz. 20.10 w TVP2

W 2524 odcinku "Barw szczęścia" bandyci zasadzą się na resztki majątku Jezierskich. Przedsiębiorcza i pewna swojej urody Jowita uzna, że jest zdolna przeprowadzić udane negocjacje  gangsterami. W tym celu Jezierska umówi się na kolacje z hersztem bandy, Bondą, ale sprawy potoczą się zupełnie inaczej, niż wyobrażała sobie dziewczyna. Co pójdzie nie tak, że aż dojdzie do porwania Patryka?

Bonda w 2524 odcinku "Barw szczęścia" w ogóle nie będzie słuchał Julity i jej szalenie atrakcyjnej propozycji spółki. Wręcz przeciwnie, gangster od razu postawi sprawy jasno: młoda Jezierska będzie musiała podpisać umowę, w wyniku której jej spółka zostanie "słupem" do wyłudzania pieniędzy. Jednak, niestety Jowita znów spróbuje ograć gangstera i to się tragicznie kończy dla jej brata!   

Zobacz też: Barwy szczęścia, odcinek 2518: Żabcia będzie przy Stefanie w ostatnich chwilach przed odejściem. Nie będzie mógł liczyć na wsparcie rodziny

Jezierska w 2524 odcinku "Barw szczęścia" szybko zabierze laptopa i podpisane przez siebie niekorzystne dokumenty i ucieknie z miejsca spotkania! Zemsta Bondy i jego gangu będzie straszna!

Mafia nie tylko ruszy w pościg za Jowitą w 2524 odcinku "Barw szczęścia" , ale dla zapewnienia sobie "bezpieczeństwa" porwie jej brata! Bonda będzie chciał go wymienić za skradzione przez Jowitę dokumenty. 

Czy Patryk będzie w poważnym niebezpieczeństwie? Co zrobi Jowita? Zobaczymy już w 2524 odcinku "Barw szczęścia"!

Nie przegap: Śmierć Rogowskiego w M jak miłość. Robert Moskwa potwierdza, że Artur umrze w 1620 odcinku! To lepsze niż śmierć w kartonach - ZDJĘCIA

Barwy szczęścia ZWIASTUN nowego sezonu. Ślub Agaty i Patryka odwołany. Tragiczny wypadek Kasi na Sycylii!
Najnowsze