Barwy szczęścia, odcinek 2549: Sławka uratuje Żabcię przed bankructwem! Nie da jej popełnić swojego błędu

i

Autor: VOD TVP Barwy szczęścia, odcinek 2549: Sławka uratuje Żabcię przed bankructwem! Nie da jej popełnić swojego błędu

Barwy szczęścia, odcinek 2549: Sławka uratuje Żabcię przed bankructwem! Nie da jej popełnić swojego błędu

2022-01-12 17:44

W 2549 odcinku „Barw szczęścia” Żabcia (Hanna Klepacka) kompletnie się załamie, gdy odkryje, że Rysiek (Sebastian Stankiewicz) wydał już połowę ich pieniędzy z tantiemów! Na domiar złego, obiecał Darkowi (Andrzej Niemyt) przelew na niebotyczną sumę na ratowanie stadionu. Ukochana Gawrona zda sobie sprawę, że w takim tempie szybko zbankrutują i wrócą do przyczepy! W 2549 odcinku „Barw szczęścia” do dawnej gosposi pomocną dłoń wyciągnie Sławka (Ewelina Serafin), która pomoże jej uporać się z tym, póki jeszcze nie jest za późno! Jezierska nie będzie chciała, aby jej obecna pracodawczyni popełniła jej błędy i skończyła bez grosza zupełnie jak ona!

"Barwy szczęścia" odcinek 2549 - środa, 12.01.2022, o godz. 20.10 w TVP2

W 2549 odcinku „Barw szczęścia” sielanka Ryśka i Żabci skończy się, gdy ukochana Gawrona odkryje w jakim tempie wydaje on ich oszczędności! Była gosposia Jezierskich będzie przerażona tym, że z ich konta zniknęła już połowa ich wpływów z tantiemów Ryśka, a na dodatek jej partner obiecał przelać Darkowi 50 tysięcy na ratowanie stadionu, jak również zamówił sobie drogi obraz u Izy Małek (Agnieszka Warchulska)! Wówczas Żabcia zda sobie sprawę, że ich pieniądze niebawem się skończą, a oni wrócą do przyczepy kempingowej, którą tak znienawidziła! W 2549 odcinku „Barw szczęścia” ukochana Ryśka zrozumie, że musi coś zrobić, aby powstrzymać Ryśka, a w tej kwestii pomoże jej Sławka, która nie pozwoli jej popełnić swojego błędu!

Patrz też: Barwy szczęścia, odcinek 2550: Marek oszaleje z zazdrości o Iwonę! Nie będzie chciał, aby Tomasz był nowym ojcem dla Wioletki

Zobacz w GALERII ZDJĘĆ jak Sławka ratuje Żabcię przed największym życiowym błędem w 2549 odcinku „Barw szczęścia” >>>

W 2549 odcinku „Barw szczęścia” Żabcia będzie miała dylemat przed wysłaniem przelewu do Darka, gdyż uzna, że kwota, jaką zaoferował Rysiek jest stanowczo za duża! Z drugiej strony bardzo polubiła Janickiego i Sałatkę (Patryk Pniewski) i widziała, ile serca włożyli, aby ocalić obiekt. Żabcia będzie rozdarta, ale wtedy swoją radą poratuje ją Sławka, która przypomni jej o swojej historii z Kornelem (Jakub Bohosiewicz), na której wyszła, jak wyszła!

- Rysiek to dobry chłopak, ale każda dobroć musi mieć jakieś granice – poradzi jej Sławka, gdy dowie się o ogromnym przelewie, jaki Rysiek chce puścić na ratowanie stadionu.

- Właśnie, granice…zdrowego rozsądku – zrozumie Żabcia.

- I ty je ustalasz kochana. Ja nie kontrolowałam Kornela i co? Mam kłopoty! Każdy facet potrzebuje nadzoru, z zwłaszcza taka poczciwina jak Rysiek. Kornel wydawał, ale potrafił zarabiać. A Rysiek? No przecież sama wiesz. Nigdy forsa do niego nie płynęła szerokim strumieniem – zauważy Sławka w 2549 odcinku „Barw szczęścia”.

Zobacz także: Barwy szczęścia, odcinek 2549: Koniec Józka! Afera z porwaniem córki zabierze mu wszystko

Jeszcze w 2549 odcinku „Barw szczęścia” Żabcia postanowi iść za radą Sławki i przeleje na ratowanie stadionu mniejszą kwotę niż zadeklarował Rysiek. Jednak ciągle z tyłu głowy będzie zadręczać się tym, że niebawem stracą wszystko i znów wylądują na ulicy! Także i w tej kwestii nową przyjaciółką postanowi wstrząsnąć Jezierska i poradzi jej, aby sama przejęła kontrolę nad ich pieniędzmi i zainwestowała je w pewny interes!

- Dobra, przelałam połowę. 25 tysięcy poszło – przyzna Żabia.

- I to jest sensowny kompromis – pogratuluje jej gosposia.

- A pieniędzy z konta ubywa błyskawicznie – załamie się.

- No to trzeba te pieniądze pomnożyć – zasugeruje jej.

- No, ciekawe jak. Rysiek nie potrafi zarabiać, ja no też nieszczególnie – przyzna Żabcia.

- To inwestuj. Pieniądz robi pieniądz – poradzi.

- Ja się na tym kompletnie nie znam i Rysiek też – przypomnij jej.

Wtedy w 2549 odcinku „Barw szczęścia” Sławka od razu pomyśli o swoim byłym kochanku, Justinie (Jasper Sołtysiewicz), którego Żabcia sama przecież dobrze zna! Jezierska zasugeruje jej, aby zainwestowała pieniądze z jego pomocą, gdyż tylko tak zdoła uchronić siebie i Ryśka przed bankructwem i powtórzeniem jej błędu!

- Pamiętasz tego chłopaka, który uczył Ryśka angielskiego, Justina? On teraz jest doradcą. Mogę dać ci do niego namiar – zaproponuje jej.

- I co tak za plecami Ryśka? – Żabcia nie będzie pewna.

- Dla jego, waszego dobra! – podsumuje Sławka, czym skutecznie ją przekona!

Spójrz również: Barwy szczęścia, odcinek 2549: Natalia załatwi Klemensa! Udowodni w sądzie jakim jest oszustem - ZDJĘCIA

Barwy szczęścia ZWIASTUN nowego sezonu. Ślub Agaty i Patryka odwołany. Tragiczny wypadek Kasi na Sycylii!
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze