Barwy szczęścia, odcinek 2530: Waleria wróci do Stefana po zaginięciu Kasi! Aż zaleje się łzami - ZDJĘCIA

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia, odcinek 2530: Waleria wróci do Stefana po zaginięciu Kasi! Aż zaleje się łzami - ZDJĘCIA

Barwy szczęścia, odcinek 2530: Waleria wróci do Stefana po zaginięciu Kasi! Aż zaleje się łzami - ZDJĘCIA

2021-12-10 20:37

W 2530 odcinku „Barw szczęścia” Waleria (Ewa Ziętek) w końcu przyleci do Polski! Żona Stefana (śp. Krzysztof Kiersznowski) wróci, aby wesprzeć swojego męża po zaginięciu Kasi (Katarzyna Glinka), której ciągle się uda się odnaleźć spod gruzów na Sycylii! To Regina (Ewa Serwa) zaalarmuje przyjaciółkę o straszliwej tragedii, jaka spadła na całą rodzinę i poprosi ją o wsparcie! W 2530 odcinku „Barw szczęścia” Waleria bez wahania wsiądzie w pierwszy samolot i zjawi się w stolicy ku ogromnej uciesze Stefana! Jej widok sprawi, że Górce łzy same napłyną do oczu i aż nie będzie mógł opanować swojego wzruszenia! Zobaczcie ZDJĘCIA w naszej GLAERII ZDJĘĆ!

"Barwy szczęścia" odcinek 2530 - poniedziałek, 13.12.2021, o godz. 20.10 w TVP2

W 2530 odcinku „Barw szczęścia” po długiej przerwie do stolicy wróci dawno niewidziana Waleria! Przypomnijmy, że żona Stefana wyjechała do Norwegii do swojego syna Bartka (Bartosz Gelner) i jego partnerki Igi (Izabela Zachowicz), aby pomóc im zająć się ich dzieckiem! Waleria tak zakochała się w swoim wnuczku, że postanowiła zostać tam na dłużej tym bardziej, że jej niezapowiedziany powrót do Polski nie przyniósł nic dobrego! Żona Stefana nakryła swojego męża z Żabcią (Hanna Klepacka) i od razu wywnioskowała, że Górka ją zdradza! Waleria nie dała sobie nic wytłumaczyć i wyjechała na stałe, całkowicie zapominając o ojcu Kasi! Nie wzruszył jej nawet pozew rozwodowy, jednak tragiczne zaginiecie Kasi na Sycylii sprawiło, że w 2530 odcinku „Barw szczęścia” Waleria w końcu wróci, aby wesprzeć swojego męża w trudnych chwilach!

Patrz też: Barwy szczęścia, odcinek 2529: Poszukiwania Kasi przerwane! Kolejne trzęsienie ziemi na Sycylii skaże Górkę na męczarnie – ZDJĘCIA

Zobacz w GALERII ZDJĘĆ wzruszający powrót Walerii w 2530 odcinku „Barw szczęścia” >>>

W 2530 odcinku „Barw szczęścia” Waleria pojawi się w stolicy po przeraźliwym telefonie od Reni, która zwierzy się jej, w jak dramatycznym stanie jest Stefan po zaginięciu swojej ukochanej córki! Sadowska przyzna, że mimo wysłania ekipy ratunkowej z Polski, a także uporczywych poszukiwań Łukasza (Michał Rolnicki) ciągle nie udało się odnaleźć Kasi. Jej słowa sprawią, że matka Bartka rzuci wszystko i w 2530 odcinku „Barw szczęścia” wreszcie wróci do Stefana, który aż zaleje się łzami jak tylko zobaczy ją w drzwiach!

- Jesteś nareszcie – ucieszy się Renia.

- Walerciu, przyjechałaś?! – Stefan aż nie będzie mógł opanować łez ze wzruszenia.

- A jak mogłam nie przyjechać w takiej chwili?! – odpowie.

Zobacz także: Barwy szczęścia, odcinek 2541: Ślub Agaty i Patryka! Pyrka wybierze suknię ślubną, a Jezierski oświadczy się po raz trzeci – ZDJĘCIA

Jeszcze w 2530 odcinku „Barw szczęścia” Waleria zrobi wszystko, aby wesprzeć swojego męża, choć wcale to nie będzie takie proste, gdyż z Sycylii zaczną napływać tragiczne wieści! Dziennikarze poinformują, że spod gruzów wydobyto Polkę, a zrozpaczeni Górkowie od razu pomyślą, że chodzi o Kasię!

- Znajdą ją, słyszysz? Stefan, Stefanku... Nie możesz się załamywać! Rozumiesz? Kasia by tego nie chciała... – przytuli Stefana.

- Polsko-włoskie zespoły ratownicze wydobyły dziś spod rui kobietę polskiego pochodzenia – przekaże jeden z dziennikarzy, pracujących na Sycylii.

- Ale to Kasia?! – przerazi się Waleria i mocno wtuli się do Stefana i równie przerażonego Ksawerego (Bartosz Gruchot), przed którym najbliżsi w 2530 odcinku „Barw szczęścia” przestaną ukrywać informację, co dzieje się z jego mamą!

Spójrz również: Barwy szczęścia, odcinek 2534: Klara przyjmie pod swój dach prostytutkę! Zrobi to na złość Hubertowi – ZDJĘCIA 

Ostatnie chwile Krzysztofa Kiersznowskiego przed śmiercią na planie Barw szczęścia. Wiedział już, że umiera - WIDEO
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze