Barwy szczęścia, odcinek 2526: Złe przeczucia Kasi przed wyjazdem na Sycylię! Przewidzi tragedię? - ZDJĘCIA

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia, odcinek 2526: Złe przeczucia Kasi przed wyjazdem na Sycylię! Przewidzi tragedię? - ZDJĘCIA

Barwy szczęścia, odcinek 2526: Złe przeczucia Kasi przed wyjazdem na Sycylię! Przewidzi tragedię? - ZDJĘCIA

W 2526 odcinku " Barw szczęścia" Kasia (Katarzyna Glinka) będzie miała fatalne przeczucia przed lotem na Sycylię! Zwykle szczęśliwa z wyjazdu na piękną, słoneczną Sycylię Górka, tym razem będzie przekonana, że wydarzy się coś strasznego. I będzie miała rację! Właśnie w 2526 odcinku " Barw szczęścia" Kasia ostatni raz będzie napawać się włoskim winem i pięknymi widokami na Adriatyk do momentu aż zacznie się trzęsienie ziemi! Kasia zaginie pod gruzami i kilka dni spędzi tak bez tlenu, wody i jedzenia. Sprawdź co już wiemy i zobacz koniecznie GALERIĘ ZDJĘĆ!

"Barwy szczęścia" odcinek 2525 - piątek, 3.12.2021, o godz. 20.10 w TVP2

Jak pisaliśmy jako pierwsi TUTAJ - w 2526 odcinku " Barw szczęścia" Kasia będzie tylko przez moment szczęśliwa. Piękne słońce, cudowne widoki i wspaniałe włoskie wino dodadzą jej tylko uroku. Kiedy Górka będzie dzieliła się swoim szczęściem przez telefon z mężem (Michał Rolnicki), raptem połączenie zostanie przerwane. I wtedy wydarzy się najgorsze.  

Jak wiemy Kasia w "Barwach szczęścia" zadomowiła się na Sycylii i od wielu miesięcy próbuje ściągnąć tam swoją rodzinę. Jednak w 2526 odcinku serialu sama będzie miała opory przed wylotem. Złośliwy los przyzna jej rację - Sadowski sam poleci za żoną, szukać jej w gruzach po trzęsieniu ziemi, a jej ojciec, Stefan Górka (śp. Krzysztof Kiersznowski) będzie odchodził od zmysłów!   

Czytaj także: Barwy szczęścia, odcinek 2524: Zabójstwo Patryka?! Zginie za przekręty Jowity? - ZDJĘCIA

Od 2526 odcinka "Barw szczęścia" będziemy świadkami poszukiwań Kasi pod gruzami na sycylijskiej wyspie. Długo nie będzie żadnych wiadomości o Górce, a służby ratownicze będą uwijać się jak w ukropie, ratując ludzkie życie. Ostatecznie dołączy do nich Franek (Mateusz Banasiuk), który pomoże Łukaszowi odnaleźć żonę.

Cudem uratowana Kasia w "Barwach szczęścia" będzie na skraju życia i śmierci. Co gorsze, w 2536 odcinku dowiemy się, że Górka prawdopodobnie już nigdy nie będzie chodzić. Czy zdąży zobaczyć się jeszcze z tatą, zanim on na zawsze zniknie z serialu?      

Zobacz koniecznie: M jak miłość, odcinek 1620: Choroba Rogowskiego dobije Marysię! To Franka będzie dla niej największym wsparciem - ZDJĘCIA

Barwy szczęścia ZWIASTUN nowego sezonu. Ślub Agaty i Patryka odwołany. Tragiczny wypadek Kasi na Sycylii!
Najnowsze