Barwy szczęścia, odcinek 2526: Ostatnie chwile szczęśliwej Kasi Górki na Sycylii. Zginie pod gruzami w trzęsieniu ziemi?– ZDJĘCIA

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia, odcinek 2526: Ostatnie chwile szczęśliwej Kasi Górki na Sycylii. Zginie pod gruzami w trzęsieniu ziemi?– ZDJĘCIA

Barwy szczęścia, odcinek 2526: Ostatnie chwile szczęśliwej Kasi Górki na Sycylii. Zginie pod gruzami w trzęsieniu ziemi?– ZDJĘCIA

W 2526 odcinku "Barw szczęścia" zobaczymy ostatnie chwile szczęścia Kasi Górki (Katarzyna Glinka) na Sycylii. Nawet złe przeczucia, która Kasia będzie miała przed wylotem do Włoch, nie zakłócą jej prawdziwej radości ze słońca i przepięknych widoków. Ale, niestety twórcy "Barw szczęścia" mają dla Kasi fatalny scenariusz - na południu Europy znów zatrzęsie się ziemia i ukochana córka Stefana Górki (Krzysztof Kiersznowski) będzie walczyła o życie pod gruzami. Czy Łukasz (Michał Rolnicki) zdąży odnaleźć i uratować żonę, zanim ona wyda ostatnie tchnienie?

"Barwy szczęścia" odcinek 2526 - piątek 3.12.2021, o godz. 20.10 w TVP2

W 2526 odcinku „Barw szczęścia” Kasia znów odleci na Sycylię. I choć tuż przed wyruszeniem w podróż będzie miała bardzo złe przeczucia, na miejscu znów uda jej się poczuć szczęście i radość z pobytu w miejscu, które pokochała. Niestety, nie potrwa to długo bo trzęsienie ziemi zniszczy wszystko, a Kasia znajdzie się nieprzytomna pod gruzami!

Szczęśliwa Kasia 2526 odcinku „Barw szczęścia” zadzwoni do Łukasza, aby podzielić się z nim radością. Ale połączenie zostanie nagle przerwane, ale zanim to nastąpi Sadowski zdąży jeszcze usłyszeć straszliwy huk i krzyk żony.

- Cały budynek się trzęsie!

Kasia zadzwoni do męża, by poinformować go, że - mimo złych przeczuć - szczęśliwie doleciała na Sycylię i ma już nawet za sobą kilka bardzo udanych spotkań biznesowych. Nagle Łukasz usłyszy hałas i krzyczącą żonę. Chwilę później straci połączenie z Kasią.

Nie przegap: Barwy szczęścia, odcinek 2522: Bożena i Bruno nie adoptują Tadzia. To przez sąd nie będą rodziną - ZDJĘCIE

Informacje, że na Sycylii zatrzęsła się ziemia w 2526 odcinku "Barw szczęścia" natychmiast dostaną się do mediów i obiegną cały świat. Łukasz i Stefan sparaliżowani będą bezradnie patrzeć i słuchać, jak dużo ludzi zginęło pod gruzami. 

Łukasz w 2526 odcinku "Barw szczęścia" przez całą noc będzie próbował bezskutecznie skontaktować się z żoną. Zrozpaczony Sadowski zacznie błagać Vincenzo (Alessandro Curti), aby pomógł mu dowiedzieć się czegokolwiek. Niestety Włoch nie będzie miał dla niego dobrych wieści. 

- Tam jest cała moja rodzina... Tak się boję o nich wszystkich! O Kasię! - wyrzuci z siebie przerażony Vincenzo.

- Ja też, nie chcę nawet myśleć, co jeśli... - dorzuci Łukasz i zapyta jak najszybciej dostać się teraz na Sycylię.

- Ze mną - Vincenzo podejmie błyskawiczną decyzję.

Tymczasem Kasia w 2526 odcinku "Barw szczęścia" będzie walczyła o każdy oddech, leżąc pod gruzem w ruinach zawalonego budynku - półprzytomna, ciężko ranna, bez dostępu do wody i jedzenia, w końcu zacznie tracić nadzieję na ratunek. Czy Łukasz i Vincenzo zdążą z pomocą?

Zobacz koniecznie: M jak miłość, odcinek 1620: Skandal po pogrzebie Marzenki i Andrzejka! Wyrodna siostra zmarłej zabierze Kalinkę? Chodzi o spadek dla córki Lisieckich - ZDJĘCIA

Barwy szczęścia ZWIASTUN nowego sezonu. Ślub Agaty i Patryka odwołany. Tragiczny wypadek Kasi na Sycylii!
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze