Barwy szczęścia, odcinek 2511: Bankrutka Sławka zostanie kelnerką! Pierwszy dzień pracy zamieni się w koszmar

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia, odcinek 2511: Bankrutka Sławka zostanie kelnerką! Pierwszy dzień pracy zamieni się w koszmar

Barwy szczęścia, odcinek 2511: Bankrutka Sławka zostanie kelnerką! Pierwszy dzień pracy zamieni się w koszmar

2021-10-27 16:30

W 2511 odcinku „Barw szczęścia” Sławka (Ewelina Serafin) ciągle nie będzie mogła pozbierać się po uciecze Kornela (Jakub Bohosiewicz) i odcięciu jej od pieniędzy! Nawet Jowita (Magdalena Żak) będzie miała już dość swojej matki i nakaże jej znaleźć pracę! W 2511 odcinku „Barw szczęścia” na jej losem zlitują się Vincenzo (Alessandro Curti) i Radek (Filip Kosior) i dadzą jej szansę pracy jako kelnerka w „Feel Good”. Niestety Sławka nie zrobi dobrego pierwszego wrażenia i będzie popełniać błąd za błędem, czym doprowadzi Sycylijczyka do czerwonej gorączki! Zwłaszcza, że to jego oskarży za swoją nieudolność!

"Barwy szczęścia" odcinek 2511 - piątek 12.11.2021, o godz. 20.10 w TVP2

W 2511 odcinku „Barw szczęścia” Sławka nie będzie mogła pogodzić się z tym, że Kornel zabrał wszystkie pieniądze i przepadł jak kamień w wodę, zostawiając ją bez grosza! Jezierska kompletnie nie będzie umiała odnaleźć się w nowej sytuacji, czym jak podaje swiatseriali.interia.pl zacznie już irytować własną córkę, która każe jej się wziąć do roboty! Jowita w przeciwieństwie do swojej matki, nie załamie się po ucieczce ojca i spróbuje rozkręcić swój własny biznes, podczas gdy Sławka ciągle będzie się nad sobą użalać.

- Ogarnij się – poradzi matce i doda, że nie ma zamiaru jej utrzymywać.

W 2511 odcinku „Barw szczęścia” Jowita pomoże matce szukać pracy, a nawet podpowie jej, czym ująć pracodawcę.

- Tu masz wskazówki, tu wzory, tutaj kilka podpowiedzi jak sformułować list motywacyjny, który zachwyci pracodawcę – powie i da jej do ręki teczkę z dokumentami do wypełnienia.

Patrz też: Barwy szczęścia, odcinek 2500: Wyjątkowy prezent od bliskich dla Stefana! Nie będzie mógł powstrzymać wzruszenia – ZDJĘCIA

Zobacz w GALERII ZDJĘĆ jak Sławka radzi sobie jako kelnerka w "Barwach szczęścia" >>>

Jednak w 2511 odcinku „Barw szczęścia” Sławka zda sobie sprawę, że w jej przypadku znalezienie pracy wcale nie będzie łatwe. Załamana postanowi spotkać się z Justinem (Jasper Sołtysiewicz), aby się wyżalić, ale nieoczekiwanie ich spotkanie nabierze zupełnie innego obrotu! Przyjaciel Patryka (Konrad Skolimowski) doradzi jej, aby zgłosiła się do „Feel Good”, gdzie właśnie szukają kelnerki! Choć ten pomysł nie spodoba się Jezierskiej, to jednak po namowach Jusitna postanowi spróbować!  

- Moje życie się zawaliło. Usiłuję napisać CV... Wychodzi, że jestem podstarzałym przegrywem bez wykształcenia i doświadczenia – przyzna, po czym Justin podsunie jej pomysł o dołączeniu do „Feel Good”.

- Miałabym zostać kelnerką? - oburzy się.

- Dlaczego nie? Jesteś towarzyska, łatwo nawiązujesz kontakty - uśmiechnie się Justin, ale Sławka stwierdzi, że to bardziej robota dla kościstych studentek niż dla niej.

- Kościste studentki nie mają z tobą żadnych szans - skomplementuje ją, czym skutecznie przekona Sławkę, która w 2511 odcinku „Barw szczęścia stawi się na rozmowie o pracę!

 Jeszcze w 2511 odcinku „Barw szczęścia” Sławka pojawi się w „Feel Good” i spyta czy trwa jeszcze rekrutacja Niestety okaże się, że nowi właściciele znaleźli już osobę, którą chcieliby zatrudnić.

- Dajcie mi szansę... – zacznie ich błagać, czym uda jej się przekonać do siebie Vincenzo.

Zobacz także: Krzysztof Kiersznowski nie żyje. Zmarł Stefan Górka z Barw szczęścia. Co się stanie z ojcem Kasi?

Niestety w 2511 odcinku „Barw szczęścia” szybko okaże się, że Sławka nie nadaje się na kelnerkę. Jezierska pomyli zamówienia i poda klientce nie tą kawę co zamawiała, a na domiar złego połowę z niej wyleję nim jeszcze dojdzie do stolika. Na domiar złego nie będzie umiała trzymać jeżyka za zębami i za swoją nieudolność oskarży Sycylijczyka, czym doprowadzi go do szału!

- Bo za dużo pan nalał – oburzy się, gdy Vincenzo zwróci jej uwagę.

- Ona się nie nadaje! - zdenerwuje się Sycylijczyk.

Wtedy w 2511 odcinku „Barw szczęścia” do akcji wkroczy Radek, który wstawi się za Jezierską. Kucharz przekona swojego wspólnika, że Jezierska zasługuje na szansę, gdyż to właśnie z jej mężem uciekła Sandra (Joanna Opozda), która załatwiła go tak samo, jak Kornel swoją rodzinę. Jego słowa przekonają Vincenzo, który zgodzi dać się jej drugą szansę i zgodzi się ją zatrudnić!

- Ona naprawdę potrzebuje tej pracy. To żona gościa, z którym zwiała Sandra. Ona też została z niczym – przyzna Radek.

- Nauczę ją wszystkiego. Zrobię z niej najlepszą kelnerkę w mieście – uśmiechnie się Sycylijczyk.

Spójrz również: Barwy szczęścia, odcinek 2501: Marek zabierze Gabrysię na randkę! Zostawi go dla Józka?

Barwy szczęścia ZWIASTUN nowego sezonu. Ślub Agaty i Patryka odwołany. Tragiczny wypadek Kasi na Sycylii!
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze