Barwy szczęścia, odcinek 2507: Radek po zdradzie Sandry będzie alkoholikiem! Stoczy się na samo dno? – ZDJĘCIA

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia, odcinek 2507: Radek po zdradzie Sandry będzie alkoholikiem! Stoczy się na samo dno? – ZDJĘCIA

Barwy szczęścia, odcinek 2507: Radek po zdradzie Sandry będzie alkoholikiem! Stoczy się na samo dno? – ZDJĘCIA

2021-11-08 8:45

W 2507 odcinku „Barw szczęścia” Radek (Filip Kosior) stoczy się na samo dno! Zdrada Sandry (Joanna Opozda) i jej ucieczka z Kornelem (Jakub Bohosiewicz), a także utrata „Feel Good” zupełnie go dobiją, przez co nie będzie już widział żadnego sensu życia! W 2507 odcinku „Barw szczęścia” kompletnie załamany Radek poszuka zapomnienia w alkoholu i znów zacznie się nad sobą użalać, choć tak naprawdę sam będzie sobie winny! Jego postawa mocno zirytuje Vincenzo (Alessandro Curti), który postawi mu ultimatum albo się ogarnia albo wyrzuca go na zbity psyk!

"Barwy szczęścia" odcinek 2507 - poniedziałek 8.11.2021, o godz. 20.10 w TVP2

W 2507 odcinku „Barw szczęścia” Radek ciągle nie będzie mógł pozbierać się po utracie Sandry i tym w jak podły sposób go wykorzystała! To on zostawił dla niej żonę i przypisał na nią 90% udziałów w „Feel Good”, aby w końcu mogli odciąć się od Lidki, a ona zostawiła go z niczym! Kelnerka narobiła mu ogromnych długów u dostawców, po czym zabrała wszystko i uciekła z krętaczem Kornelem, który w podobny sposób wyrolował własną rodzinę! Tym samym Radek został nie tylko bez swojej miłości, ale również restauracji, w którą włożył tyle serca i traktował jak własne dziecko! Co prawda, Sandra odsprzedała swoje udziały Vincenzo, ale Radek potraktował to jako kolejny cios w policzek, gdyż Sycylijczyk mocno zakręcił się obok jego byłej żony! W 2507 odcinku „Barw szczęścia” Radek zrozumie, że to już jego koniec i nie może nic zrobić, więc poszuka „pocieszenia” w alkoholu!

Patrz też: Barwy szczęścia, odcinek 2506: Grześ nie będzie chciał wrócić do Beaty! Wyprze się matki i wybierze Darka – ZDJĘCIA

Zobacz w GALERII ZDJEĆ upadek Radka po rozstaniu z Sandrą w 2507 odcinku "Barw szczęścia" >>>

W 2507 odcinku „Barw szczęścia” kompletnie załamany Radek będzie popijał piwo za piwem! Będzie miał pretensje do całego świata tylko nie do siebie! Kucharz znajdzie się w tak tragicznym stanie, że nawet Lidce zrobi się go żal, choć jeszcze do niedawna sama pragnęła, aby karma do niego wróciła! Lidka zlituje się nad byłym mężem i postara się przemówić mu do rozsądku, jednak on odbierze jej pomoc jako atak i w 2507 odcinku „Barw szczęścia” tylko się na niej wyżyje!  

- Radek, uspokój się... Nie po to tyle lat pracowałeś na swoją markę, żeby teraz wszystko zaprzepaścić… - pocieszy go.

- Nie udawaj, że tego nie chcesz! Marzyłaś, żeby mnie zrujnować, a teraz masz wspólnika! Oboje chcecie mnie zniszczyć! – zarzuci jej Radek.

Zobacz także: Barwy szczęścia, odcinek 2506: Stefan w fatalnym stanie! Wreszcie powie Kasi, że jest chory? – ZDJĘCIA

Niestety w 2507 odcinku „Barw szczęścia” z Radkiem będzie coraz gorzej, co nie ujdzie uwadze Vincenza, który aż straci dla niego cierpliwość! Do te pory przymykał oko na jego zachowanie, jednak w końcu to już będzie dla niego zbyt wiele, szczególnie, że zauważy jak bardzo przeżywa to wszystko Lidka! Sycylijczyk zastosuje terapię szokową i postawi Radkowi ultimatum! Albo się ogarnia i wraca do pracy albo nie ma już tu czego szukać!

- Ja wiem, że tobie serce krwawi... ale piwo nie pomoże. Ty potrzebujesz roboty! Wracaj do mnie, trzeba biznes robić!(…) Potrzebuję partnera. A ty włożyłeś całe serce w Feel Good, to jest twoje miejsce! – Vincenzo spróbuje po dobroci, ale do jego wspólnika nic nie dotrze.

- Już nie. Wszystko przepadło… - Radek znów zacznie się nad sobą użalać, czym doprowadzi Sycylijczyka w 2507 odcinku „Barw szczęścia” do ostateczności!

- Przestań beczeć! Wszyscy się o ciebie martwią, a ty się nad sobą użalasz! (...) Uważaj, bo u mnie krew też nie woda! Nie wracasz do roboty, to cię wykupię. Albo wywalę! I sam będę prowadził knajpę! – zagrozi mu.

Spójrz również: Barwy szczęścia, odcinek 2510: Gabrysia odepchnie Marka przez syna! Romans z Witkiem będzie ją srogo kosztował

Barwy szczęścia, odc. 2507: Radek (Filip Kosior)

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia, odc. 2507: Radek (Filip Kosior)
Barwy szczęścia, odc. 2507: Radek (Filip Kosior)

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia, odc. 2507: Radek (Filip Kosior)
Barwy szczęścia ZWIASTUN nowego sezonu. Ślub Agaty i Patryka odwołany. Tragiczny wypadek Kasi na Sycylii!
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze