Barwy szczęścia, odcinek 2506: Grześ nie będzie chciał wrócić do Beaty! Wyprze się matki i wybierze Darka – ZDJĘCIA

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia, odcinek 2506: Grześ nie będzie chciał wrócić do Beaty! Wyprze się matki i wybierze Darka – ZDJĘCIA

Barwy szczęścia, odcinek 2506: Grześ nie będzie chciał wrócić do Beaty! Wyprze się matki i wybierze Darka – ZDJĘCIA

2021-11-05 13:44

W 2506 odcinku „Barw szczęścia” Beata (Anita Jancia-Prokopowicz) wróci z terapii leczenia uzależnień, ale jej widok wcale nie ucieszy Grzesia (Noah Culbreth)! Pod jej nieobecność synek mocno przywiązał się do Darka (Andrzej Niemyt), który był dla niego niczym ojciec i którego zawsze mu brakowało. W 2506 odcinku „Barw szczęścia” Beata postanowi zmienić swoje życie i odejść z pracy, aby poświecić synkowi więcej czasu, jednak on wcale nie będzie chciał z nią wracać! Grześ będzie zapierał się rękami i nogami byleby tylko zostać z ukochanym Darkiem!

"Barwy szczęścia" odcinek 2506 - piątek 5.11.2021, o godz. 20.10 w TVP2

W 2506 odcinku „Barw szczęścia” Beata zakończy terapię leczenia uzależnień, którą załatwił dla niej Darek i stęskniona za swoim synkiem od razu zjawi się u Janickiego, aby go zobaczyć. Przypomnijmy, że Darek siłą wysłał przyjaciółkę na leczenie, po tym jak odkrył, że jest uzależniona od pseudo farmaceutyków, które poważnie zagrażają jej zdrowiu, a nawet życiu! Wszystko było spowodowane przez pracę, którą Beata stawiała ponad wszystko! Janicki długo musiał się nagłowić, aby wysłać koleżankę na odwyk, ale w końcu mu się to udało! W 2506 odcinku „Barw szczęścia” matka Grzesia wróci i kompletnie zaskoczy Darka, który wspólnie z Grzesiem miał po nią jechać, ale ich plan pokrzyżował Jaworski (Jacek Kałucki), który jak zwykle szukał dziury w całym.

Patrz też: Barwy szczęścia, odcinek 2506: Stefan w fatalnym stanie! Wreszcie powie Kasi, że jest chory? – ZDJĘCIA

Zobacz w GALERII ZDJĘĆ jak Grześ zamiast Beaty wybiera Darka w 2506 odcinku "Barw szczęścia" >>>

W 2506 odcinku „Barw szczęścia” Beata kompletnie zaskoczy chłopaków swoim powrotem, ale z jedną kluczową różnicą! Darek bardzo ucieszy się z jej obecności, ale Grześ niekoniecznie!

- Ta dam! Cześć chłopaki, cześć synku – ucieszy się Beata, ale Grześ nie podzieli jej entuzjazmu.

- Ty tutaj? Przecież mieliśmy po ciebie jechać – oznajmi Darek.

- Przecież wysłałam ci SMS-a, że wypisują nas zaraz po śniadaniu i podwiezie mnie koleżanka z pokoju obok. Mieszka 2 przecznice stąd. Nic nie dostałeś? – zdziwi się.

- Miałem zamieszanie z tym remontem klatki – wytłumaczy się.

- Dobrze, że się nie minęliśmy – uśmiechnie się Beata, ale ich rozmowę przerwie telefon.

Następnie w 2506 odcinku „Barw szczęścia” Beata i Grześ wybiorą się z Darkiem na stadion, którym aktualnie się zajmuje. Wówczas kobieta zauważy, że jej synek mocno zbliżył się do Darka, z którym aż zaczął rozumieć się bez słów. Jak za chwilę się okaże nawet zbyt mocno!

Zobacz także: Barwy szczęścia, odcinek 2510: Gabrysia odepchnie Marka przez syna! Romans z Witkiem będzie ją srogo kosztował

Po całym dniu spędzonym z Darkiem w 2506 odcinku „Barw szczęścia” Beata podziękuję Darkowi za opiekę nad Grzesiem i będzie go chciała zabrać do domu, jednak jej syn wcale nie będzie chciał tam do niego z nią wracać! Grześ wyzna jej wprost, że zamiast z nią woli zostać z Darkiem i nigdzie się stąd nie rusza!

- Chodź Grzesiu idziemy – zwróci się do syna.

- Ja nie chce! – odpowie stanowczo.

- No już synku wracamy do domu – powie raz jeszcze, ale Grześ tylko tupnie nogą.

- Co się dzieje kochanie? – spyta z zaciekawieniem.

- Tu było super. Nie możemy zostać u wujka? – spyta z nadzieją.

- Kochanie wiem, ale już i tak nadużyliśmy jego gościnności. No zbieramy się raz, raz do domu – wytłumaczy mu, ale wcale go nie przekona.  

- Nie chce, ja zostaje! – oznajmi.

Wtedy w 2506 odcinku „Barw szczęścia” Beata spojrzy się błagalnym wzrokiem na Darka, który postanowi włączyć się do ich rozmowy. Tylko jemu uda się przekonać Grzesia, aby wrócił z mamą do domu, jednak zrobi to mimo olbrzymiej niechęci! I tak wolałby zostać z ukochanym wujkiem, który w ostatnim czasie stał mu się o wiele bliższy niż własna matka! W końcu i tak większość czasu spędzała w pracy niż z nim!

- Szeregowy, co to za fochy? Nie odmawia się 4-gwiazkowej pani generał. Widzimy się pojutrze na boisku, tak? Ty ćwiczysz karne, a ja stoję na bramce. Zrozumiano? - orzeknie Darek. 

- Zrozumiano! – ucieszy się Grześ.

- To odmaszerować! – zarządzi.

- Proszę, jeszcze plecak. Biegnij kochanie – ucieszy się Beata.

- Dziękuję ci zawsze mogę na ciebie liczyć. Nawet nie wiesz, jakie to dla mnie ważne – zwróci się do Darka, który zapewni ją, że dla niego to żaden problem.

 Spójrz również: Barwy szczęścia, odcinek 2510: Bruno pójdzie do więzienia?! Ta afera do reszty zrujnuje Stańskich! Odbiorą im Tadzia? - ZDJĘCIA

Barwy szczęścia ZWIASTUN nowego sezonu. Ślub Agaty i Patryka odwołany. Tragiczny wypadek Kasi na Sycylii!
Najnowsze