Barwy szczęścia, odcinek 2503: Sławka spędzi noc z Justinem! Patryk im tego nie daruje

i

Autor: MTL Maxfilm Barwy szczęścia, odcinek 2503: Sławka spędzi noc z Justinem! Patryk im tego nie daruje

Barwy szczęścia, odcinek 2503: Sławka spędzi noc z Justinem! Patryk im tego nie daruje

2021-10-29 15:15

W 2503 odcinku „Barw szczęścia” (Ewelina Serafin) zostanie z niczym! W jej pięknej willi zjawi się komornik, który będzie gotowy zabrać wszystko i wyrzucić ją na bruk! Zrozpaczona Jezierska poszuka ukojenia u Justina (Jasper Sołtysiewicz) i spędzi z nim wspólną noc! Jeszcze w 2503 odcinku „Barw szczęścia” sekret kochanków dość szybko wyjdzie na jaw, gdyż nie uda im się ukryć przed Patrykiem (Konrad Skolimowski). Jezierski nie będzie mógł w to uwierzyć, że jego przyjaciel dalej brnie w romans z jego matką, choć sam zarzekał się, że jest zupełnie inaczej! Teraz będzie miał na nich niezbite dowody!

"Barwy szczęścia" odcinek 2503 - poniedziałek, 1.11.2021, o godz. 20.10 w TVP2

W 2503 odcinku „Barw szczęścia” Sławka zda sobie sprawę, że została z niczym! Nie dość, że Kornel (Jakub Bohosiewicz) ją zdradził i uciekł do Meksyku z młodszą kochanką, to jeszcze okradł ich całą rodzinę i narobił ich ogromnych długów. Tuż przed swoim wyjazdem Jezierski nieźle zadłużył się u swoich dostawców, od których pobrał ogromne zaliczki i nie dostarczył im ani jednej butelki wina i zaczęli domagać się zwrotu pieniędzy! Na domiar złego w 2503 odcinku „Barw szczęścia” w willi Jezierskiej zjawi się komornik, który zabezpieczy majątek Kornela. Mężczyzna nie będzie się patyczkował i będzie gotowy zabrać Sławce wszystko!

- Ale to jest wynajęty dom i nic tu nie jest nasze… - będzie się bronić matka Patryka.

- Spokojnie, wiemy, co robimy, tu nie ma przypadku, na wszystko są papiery!(…) Mam prawo przeszukać dom i panią… - komornik będzie nieugięty.

Patrz też: Barwy szczęścia, odcinek 2511: Bankrutka Sławka zostanie kelnerką! Pierwszy dzień pracy zamieni się w koszmar

Zobacz w GALERII ZDJĘĆ jak Sławka zostaje z niczym w 2503 odcinku "Barw szczęścia" >>>

Jeszcze w 2503 odcinku „Barw szczęścia” właściciel domu zacznie domagać się od Sławki zapłaty zaległego czynszu, ale Jezierska oczywiście nie będzie dysponować taką kwotą. W efekcie mężczyzna bez żadnych skrupułów wyrzuci ją na bruk. Zrozpaczona Sławka nie będzie miała gdzie się podziać, gdyż nie będzie jej stać nawet na nocleg w tanim hotelu! W 2503 odcinku „Barw szczęścia” Jezierska postanowi poszukać pomocy u dawnego kochanka, który oczywiście przyjmie ją z otwartymi ramionami!

- Przepraszam za najście... Dla mnie to też krępująca sytuacja… - wytłumaczy się Sławka.

- Spoko, czasem tak bywa, ja też kiedyś potrzebowałem wsparcia i znaleźli się dobrzy ludzie... Trzeba sobie pomagać, nie? – uspokoi ją Justin.

- Dziękuję, to wiele dla mnie znaczy! Ty jeden naprawdę mnie rozumiesz… - ucieszy się Jezierska.

Zobacz także: Barwy szczęścia, odcinek 2502: Macocha Klary pogrąży ją w sądzie! Wszystko dla pieniędzy ze spadku - ZDJĘCIA

Gościnność Justina w 2503 odcinku „Barw szczęścia” nie ujdzie uwadze Patryka, który od razu pośle przyjacielowi złowrogie spojrzenie! Jezierski będzie miał teraz niezbite dowody na to, że jego matkę i przyjaciela z pewnością łączy coś więcej, mimo iż jeszcze niedawno Justin sam się tego wypierał! Jego dobroczynność względem Sławki tylko upewni go w tym, że wcześniej go oszukał! W 2503 odcinku „Barw szczęścia” Patryk nie będzie mógł pogodzić się z takim obrotem sprawy i z pewnością im tego nie daruje!

Spójrz również: Barwy szczęścia, odcinek 2505: Wilk znów dopadnie Natalię! Psychol nasłał na nią bandytę, a teraz w chory plan wciągnie nawet ojczyma Natalii - ZDJĘCIA

Barwy szczęścia ZWIASTUN nowego sezonu. Ślub Agaty i Patryka odwołany. Tragiczny wypadek Kasi na Sycylii!
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze