Barwy szczęścia, odcinek 2481: Powrót Julity! Zdradziła Józka, a teraz matka zastraszy Sałatkę

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia, odcinek 2481: Powrót Julity! Zdradziła Józka, a teraz matka zastraszy Sałatkę

Barwy szczęścia, odcinek 2481: Powrót Julity! Zdradziła Józka, a teraz matka zastraszy Sałatkę

W 2481 odcinku "Barw szczęścia" stanie się jasne, że Julita (Katarzyna Sawczuk) ma zamiar do Józka (Patryk Pniewski) wrócić. Żona Sałatki przebywa aktualnie w niemieckim szpitalu psychiatrycznym, ale wszystkiemu winien jest... jej mąż! Józek wysłucha całej litanii skarg pod swoim adresem i pojawią się mocne naciski, aby żonę przyjął. To nic, że go zdradziła, to na pewno też się stało przez niego, ale Julita go kocha i nie wyobraża sobie życia bez niego. Jej matka (Bożena Stachura) zacznie go wprost szantażować, a wszystko dla dobra kochanej córeczki. Czy Józek ugnie się w 2481 odcinku "Barw szczęścia" i da Julicie drugą szansę?

"Barwy szczęścia" odcinek 2481 - czwartek, 30.09.2021, o godz. 20.10 w TVP2

W 2481 odcinku "Barw szczęścia" stanie się już jasne, że Julita zniknęła z życia Józka tylko na chwilę. I co gorsze, on w tej sprawie ma niewiele do powiedzenia! Piłkarz został zdradzony, upokorzony na oczach całej drużyny piłkarskiej, ale to nieważne w sumie, bo sam sobie jest winien. Tak w każdym razie sprawy przedstawi matka Julity i szybko wyjdzie na jaw, że posunie do każdej podłości. Czy w takiej atmosferze można byłoby odbudować małżeństwo Sałatków?

Przypomnijmy - Julita  "Barwach szczęścia" wyjechała z Józkiem i ich małą córeczką Julcią (Julka Staniszewska) do Niemiec. Tam piłkarz rozwijał swoją karierę, ale żona zaczęła się szybko nudzić. Poradziła sobie z tym szybko, zakochując się w przystojnym koledze z drużyny męża, Jose dla którego Józka zostawiła. Załamany Salatka długo nie mógł się pozbierać po tej okrutnej zdradzie. Ostatecznie wrócił do Polski i zaczął na nowo układać sobie życie z Gabrielą (Marta Juras), przekonany, że z Julitą to już koniec i spotkają się jeszcze tylko raz, w sądzie na rozprawie rozwodowej.

W 2481 odcinku serialu stanie się jasne, że wiarołomna żona może znów zawładnąć jego życiem! Jak to jest możliwe? Wszystko wyjaśni Józkowi Urszula. 

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1602: Okrucieństwo Marty wobec Budzyńskiego. Rozpęta aferę, a Andrzej odpowie za to, co się stało z Anią!

Barwy szczęścia ZWIASTUN nowego sezonu. Ślub Agaty i Patryka odwołany. Tragiczny wypadek Kasi na Sycylii!

W 2481 odcinku "Barw szczęścia" teściowa wprost spyta Józka, czy bierze pod uwagę powrót do Julity. Wyjaśni przy tym, że jej córka bardzo żałuje rozpadu ich małżeństwa i chce to wszystko naprawić.

Karasiowa wprost zapyta Józka, czy bierze pod uwagę powrót do Julity. Powie zięciowi, że jej córka bardzo żałuje rozpadu ich związku i chciałaby, aby dali sobie jeszcze jedną szansę.

- Co mnie to obchodzi? - zdenerwuje się Sałatka. - Ona z premedytacją zniszczyła nasze małżeństwo!

Jednak zdaniem Urszuli w 2481 odcinku "Barw szczęścia" Julita działała "pod wpływem impulsu", a dziś bardzo tego żałuje. - Popełniła błąd, ale zdała sobie z tego sprawę. Chciałaby do ciebie wrócić. Teściowa Sałatki doda, że Julita powiedziałaby mu chętnie to wszystko osobiście, ale nie ma na to odwagi.  

- Ale zdradzić mnie miała odwagę! Nie, naszego związku nic już nie uratuje. Złożyłem już pozew rozwodowy, chcę to zakończyć jak najszybciej - Józek zdenerwuje się jeszcze bardziej.

I w tym momencie 2481 odcinka "Barw szczęścia" między Józkiem a Urszulą wybuchnie już jawna, wielka awantura. Czy osaczony piłkarz domyśli się, o co tak naprawdę toczy się ta gra?

- To przez ciebie! Przez ciebie ta depresja! - zaatakuje teściowa. - Myślałam, że to przez rozstanie z Alvaro, ale jej epizod nastąpił zaraz po tym, jak dostała od ciebie jakieś pismo. Nie powiedziała mi, o co chodzi. A to był twój pozew, Józek... To ty ją do tego doprowadziłeś. Ty, nikt inny!

Sałatka twardo na to odpowie, że z Julitą interesuje go tylko jedno - żeby jak najszybciej się z nią rozwieść.

- Bez ceregieli i bez orzekania o jej winie. Postanowiłem wykazać się wielkodusznością.

Urszula pośle mu w tym momencie 2481 odcinka "Barw szczęścia" groźne spojrzenie i doda, że jeśli w ogóle dojdzie do rozwodu, to z jego winy. Na dowód swoich słów pokaże Józkowi artykuł o nim i Gabrieli.

- O tobie i tej Gabrysi pisano wiele razy. O Julitce i Alvaro wcale. Wiesz, jak to będzie wyglądało w oczach sądu? Orzeknie twoją winę, namówię Julitkę, żeby o to wnioskowała - uśmiechnie się złośliwie Urszula. 

- Nie wierzę... Zaczynasz rozmowę od prośby, żebym wrócił do Julity, a gdy słyszysz odmowę, zaczynasz mi grozić. A najgorsze, że się do tego przygotowałaś - wybuchnie Sałatka.

- To moja córka. Wiesz, że zrobię dla niej wszystko. Urszula, doda jednak na końcu, że jest jeden mały sposób, aby wszystko przebiegło po jego myśli. Tylko bardzo wysokie alimenty powstrzymają ją i Julitę przed wypowiedzeniem mu wojny.

Czy Józek ugnie się pod szantażem w 2481 odcinku "Barw szczęścia" i zgodzi się do końca życia zapewniać Julicie obłędnie wysoki poziom życia żony niemieckiego piłkarza? A może postanowi sam porozmawiać z żoną na ten temat? 

Zobacz koniecznie: M jak miłość. Rodzina Franki i Pawła się powiększy! Zanim wezmą ślub pojawi się cudne maleństwo - ZDJĘCIA

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze