Barwy szczęścia, odcinek 2480: Nagły powrót byłego kochanka Izy! Ćpun Adam przerazi Paulinkę i ugada się z Łukaszem - ZDJĘCIA

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia, odcinek 2480: Nagły powrót byłego kochanka Izy! Ćpun Adam przerazi Paulinkę i ugada się z Łukaszem - ZDJĘCIA

Barwy szczęścia, odcinek 2480: Nagły powrót byłego kochanka Izy! Ćpun Adam przerazi Paulinkę i ugada się z Łukaszem - ZDJĘCIA

2021-09-27 20:59

W 2480 odcinku "Barw szczęścia" do Warszawy dość niespodziewanie przyjedzie Adam (Dariusz Majchrzak), który koniecznie będzie chciał spotkać się z Łukaszem (Michał Rolnicki). Były partner Izy (Agnieszka Warchulska), który tuż po jej chemioterapii zaszczepił w niej miłość do używek i odsunął ją od córki, wróci i znów będzie chciał namieszać w jej życiu. W 2480 odcinku "Barw szczęścia" Adam najpierw będzie nachodził Kasię (Katarzyna Glinka), czym wywoła niepokój u Paulinki (Lena Jastrzębska), a następnie spróbuje przekonać do siebie Sadowskiego i tym razem mu się to uda! Adam obmyśli wszystko tak, aby Iza o niczym się nie dowiedziała!

"Barwy szczęścia" odcinek 2480 - wtorek, 28.09.2021, o godz. 20.10 w TVP2

W 2480 odcinku "Barw szczęścia" Iza ciągle będzie przebywać w szpitalu z powodu zarażenia koronawirusem. Choć jej stan nieco się polepszy, to jednak Małek będzie ciągle za słaba, aby lekarze wypuścili ją do domu. W 2480 odcinku "Barw szczęścia" o byłej kochance przypomni sobie również Adam, który w przeszłości wciągnął ją w świat alkoholu i narkotyków, przez co Iza całkowicie zaniedbała Paulinkę. Na szczęście losem dziecka zainteresował się Łukasz, który mógł liczyć na wsparcie Bożeny (Marieta Żukowska) i Bruna (Lesław Żurek), którym z czasem udało się przemówić Izie do rozsądku. Małek zerwała z nim wszelkie kontakty i rozpoczęła nowe życie, jednak Adam wróci i wcale nie da jej o sobie zapomnieć.

Patrz też: Barwy szczęścia, odcinek 2479: Zaginiony Damian wróci i okrutnie zemści się na Renacie! Znajdzie pocieszenie u Dominiki

Zobacz w GALERII ZDJĘĆ jak Adam okręca sobie Łukasz wokół palca w 2480 odcinku "Barw szczęścia" >>>

W 2480 odcinku "Barw szczęścia" Adam umówi się na spotkanie z Łukaszem, ale nim do tego dojdzie nawiedzi Kasię, która akurat będzie przebywać z dziećmi. Wizyta Adama szczególnie nie przypadnie do gustu Paulince, jednak Sadowski zgodzi się z nim spotkać. Były facet Izy spróbuje go przekonać, że wszystko sobie przemyślał i że naprawdę się zmienił, choć Łukasz tak łatwo mu w to nie uwierzy. Jednak jeszcze w 2480 odcinku "Barw szczęścia" szybko zmieni zdanie, gdy zaproponuje mu pomoc przy przeprowadzce, o której Małek wcale nie musi się dowiedzieć.

- Wolałbym przedyskutować to najpierw z Izą. Nie układało wam się i nie wiem czy Iza chciałaby pana pomocy - Łukasz będzie miał pewne wątpliwości co do intencji Adama.

- Iza nie musi o tym wiedzieć. Przyjedzie pan do Krakowa i razem ogarniemy mieszkanie - zaproponuje mu.

- Hmm no skoro nie musimy się tym chwalić to może to nie jest taki głupi pomysł - szybko przekona Sadowskiego.

- Bedzie anonimowo. Ma pan moje słowo - zapewni go Adam.

Zobacz także: Barwy szczęścia, odcinek 2482: Sławka zostanie służącą! Matka Patryka już do reszty zwariuje

Jeszcze w 2480 odcinku "Barw szczęścia" okaże się, że intencje Adama wcale nie są do końca czyste, gdyż były facet Izy zauważy w tym pewien zysk. Od razu pod pretekstem rzekomej niespodzianki zaproponuje Łukaszowi, że może zająć się też jej obrami, ale mocno się rozczaruje, gdy usłyszy, że Małek pomyślała już o tym wcześniej. Jednak w 2480 odcinku "Barw szczęścia" widząc, że udało mu się chociaż uśpić czujność Sadowskiego i go do siebie przekonać, to będzie robił dobrą minę do złej gry i podtrzyma swoją chęć pomocy przy przeprowadzce.

- A jeśli chodzi o obrazy, które Iza ostatnio malowała, to moglibyśmy zrobić jej niespodziankę i zorganizować wernisaż - zaproponuje.

- Iza myślała o tym jeszcze przed chorobą. Wernisaż miał się odbyć w hotelu Stańskich - szybko podetnie mu skrzydła.

- Rozumiem - odpowie wyraźnie zawiedziony Adam.

- Ale pomoc w przeprowadzce, no przydałaby mi się, przecież nie będę wykorzystywał żony - ucieszy się Sadowski.

- No przynajmniej w tym jednym jesteśmy zgodni. I możemy działać? - podsumuje nieco zasmucony.

- Możemy działać - uśmiechnie się Łukasz.

Spójrz również: Barwy szczęścia, odcinek 2484: Gej Darek zostanie ojcem! Kobieta nie da mu innego wyboru!

Barwy szczęścia, odc. 2480: Adam (Dariusz Majchrzak), Łukasz (Michał Rolniki)

i

Autor: VOD TVP Barwy szczęścia, odc. 2480: Adam (Dariusz Majchrzak), Łukasz (Michał Rolniki)
Barwy szczęścia ZWIASTUN nowego sezonu. Ślub Agaty i Patryka odwołany. Tragiczny wypadek Kasi na Sycylii!
Najnowsze