Barwy szczęścia, odcinek 2479: Damian znów w szponach alkoholu?! Zaginie bez sowa i nikt go już nie znajdzie

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia, odcinek 2479: Damian znów w szponach alkoholu?! Zaginie bez sowa i nikt go już nie znajdzie

Barwy szczęścia, odcinek 2479: Damian znów w szponach alkoholu?! Zaginie bez słowa i nikt go już nie znajdzie

W 2479 odcinku "Barw szczęścia" alkoholik Damian (Michał Lesień) wróci do picia! Tak to przynajmniej będzie wyglądało z perspektywy Dominiki (Karolina Chapko) i Renaty (Anna Mrozowska), które raptem stracą z nim wszelki kontakt! Kelnerki wpadną w panikę, bo takie zaginięcie w przypadku człowieka, który nigdy nie zapomni o piciu może oznaczać tylko to, że do tego wrócił. Renata będzie czuła się winna, bo jej romans z bogatym i przystojnym Andrzejem Romanowskim (Maciej Jachowski) złamał Damianowi serce. Wójcik najpewniej nie poradzi sobie z kolejną życiową porażką i wróci do jedynej rzeczy, którą potrafi najlepiej - do picia. Czy w 2477 odcinku "Barw szczęścia" zobaczymy tragiczny upadek alkoholika Damiana?

"Barwy szczęścia" odcinek 2477 - czwartek, 23.09.2021, o godz. 20.10 w TVP2

Wydarzenia w 2477 odcinku "Barw szczęścia" poprzedzą wieloletnią wojnę Damiana z Romanowskim o Renatę. Wójcik od zawsze uważał, że Andrzej to czyste zło i starał się odciągnąć od niego Renatę. Wydarzenia w tym trójkącie będą wyraźnie prowadziły do tego, że Damian odważy się wyznać Renacie miłość i w ten sposób uratuje ukochaną. Tymczasem Wójcik po prostu zniknie!

Kelnerki w 2477 odcinku "Barw szczęścia" będą próbowały na zmianę dodzwonić się do Damiana. Z godziny na godzinę coraz bardziej przerażone zacną poważnie podejrzewać, że z Wójcikiem stało się coś złego. Czy Renata i Dominik będą miały rację? 

Zobacz też: Barwy szczęścia, odcinek 2477: Iza umrze? Łukasz odbierze dramatyczny telefon od lekarza - WIDEO

Barwy szczęścia ZWIASTUN nowego sezonu. Ślub Agaty i Patryka odwołany. Tragiczny wypadek Kasi na Sycylii!
Barwy szczęścia, odcinek 2477: Romanowski (Maciej Jachowski), Renata (Anna Mrozowska)

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia, odcinek 2477: Romanowski (Maciej Jachowski), Renata (Anna Mrozowska)

Przypomnijmy - Damian w "Barwach szczęścia" prze swoje picie stracił dzieci. Ten dramat sprawił, że alkoholik sięgnął dna i postanowił wyjść z nałogu. Na spotkaniach AA sumiennie pracował i wyglądało na to, że pobył się tego draństwa na resztę życia. Ale, niestety złamane serce mogła pociągnąć go w stronę dawnych demonów.  

W 2477 odcinku "Barw szczęścia" Renata i Dominika stracą kontakt z Damianem. Ujawniamy, że Wójcik po pewnej trudnej rozmowie z Renatą udał się prosto do sklepu monopolowego! Wszystko wskazuje na to, że tak tragicznie skończy się historia Wójcika, który spróbował zawalczyć o swoje życia i w obliczu miłosnej porażki przegrał. 

Czytaj także: M jak miłość, odcinek 1600: Barbara już nigdy w życiu nie zobaczy Mateusza. Ostatnia rozmowa z wnukiem nie pozostawi żadnych złudzeń

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze