Barwy szczęścia, odcinek 2478: Koniec Hermana i Celiny! Masażysta straci wszystko przez jej szemraną przeszłość

2021-09-16 20:31
Barwy szczęścia, odcinek 2478: Koniec Hermana i Celiny! Masażysta straci wszystko przez jej szemraną przeszłość
Autor: ARTRAMA Barwy szczęścia, odcinek 2478: Koniec Hermana i Celiny! Masażysta straci wszystko przez jej szemraną przeszłość

W 2478 odcinku "Barw szczęścia" Herman (Maciej Raniszewski) aż oniemieje, gdy dowie się o przeszłości Celiny (Orina Krajewska). Masażysta odkryje, że przez tyle czasu był z kobietą, o której nie wiedział praktycznie niczego. W 2478 odcinku "Barw szczęścia" przez trenerką ostrzeże go jego nowy klient Jacek Kmita (Bogusław Kudełek), z którym niegdyś współpracowała. Herman nie uwierzy w żadne jego słowo, jednak gdy Celina wyzna wreszcie wyzna mu prawdę, to masażysta natychmiast z nią zerwie i ucieknie, gdzie pieprz rośnie!

"Barwy szczęścia" odcinek 2473 - czwartek, 16.09.2021, o godz. 20.10 w TVP2

W 2478 odcinku "Barw szczęścia" przeszłość Celiny wreszcie przestanie być zagadką dla jej najbliższych. Choć Brońska już dawno wyparła z ją ze swojej pamięci i faktycznie stała się zupełnie inną osobą, to czyny, jakich się wtedy dopuściła pozostały na zawsze i przez jednego z jej byłych współpracowników w końcu ujrzą światło dzienne! W 2478 odcinku "Barw szczęścia" w fitness klubie zjawi się Jacek Kmita, na którego widok Celina aż oniemieje. Szybko bowiem okaże się, że mężczyzna wcale nie przyszedł tutaj przez przypadek na zwykły masaż, a po to, żeby zniszczyć Brońskiej życie! Kmita szybko weźmie Hermana na stronę i wybada teren, aby najskuteczniej w nią uderzyć!

Patrz też: Barwy szczęścia, odcinek 2467: Tragedia Reginy po ślubie z Frankiem! Stracą dziecko?

Barwy szczęścia ZWIASTUN nowego sezonu. Ślub Agaty i Patryka odwołany. Tragiczny wypadek Kasi na Sycylii!

W 2478 odcinku "Barw szczęścia" Jacek wpadnie w szał, gdy dowie się, że była ukochana nie chce przyjąć go na swoje zajęcia. Cały wzburzony wygranie Hermanowi prawdę o jej przeszłości i nie będzie mógł się nadziwić jak taki ktoś jak ona znalazł zatrudnienie w normalnej firmie!

- Właścicielka tego klubu musi mieć wielkie serce, skoro zatrudniła ją bez względu na jej przeszłość. Chyba że o niczym nie wie - wyrzuci ironicznie i ze szczegółami opowie masażyście, jak jego dziewczyna osaczała ludzi, żeby znaleźć na nich haki i potem ich szantażować.

- Wiem, że ma wyrok w zawieszeniu - potwierdzi mu Herman, jednak Kmicie to nie wystarczy i jeszcze raz postanowi uświadomić masażystę, że Brońska jest naprawdę złą osobą.

- Jedna z osaczonych przez nią kobiet prawie straciła ojca - przyzna Kmita, czym mocno zszokuje masażystę.

- Po pana reakcji wnioskuję, że nie powiedziała panu o tym. Nie zna jej pan tak dobrze, jak myślał, co? - zakpi z niego.

Jeszcze w 2478 odcinku "Barw szczęścia" Kmita nie cofnie się przed niczym i postanowi do reszty upokorzyć Celinę. Wyzna Hermanowi, że w przeszłości był w niej szaleńczo zakochany i zrobiłby dla niej wszystko, jednak ona brutalnie go wykorzystała do swojej brudnej gry.

- Potrzebowała jedynie informacji, którymi dysponowałem. A kiedy przestałem być potrzebny, porzuciła mnie, jak zabawkę, którą już się znudziła - wyżali się Hermanowi, który już sam nie będzie wiedział, co ma o tym wszystkim myśleć.

Zobacz także: Barwy szczęścia. Koniec miłości Witka i Michaliny! Wyrzuci ją z domu na bruk - ZWIASTUN

W 2478 odcinku "Barw szczęścia" Herman będzie tak dotknięty słowami Kmity, że natychmiast będzie chciał rozmówić się ze swoją ukochaną. Poprosi Lidkę (Emilia Warabida), aby odwołała jego klientów i odbędzie z Celiną poważną rozmowę. Początkowo Brońska będzie się bronić, że Jacek przyszedł tutaj tylko po to, aby zemścić się na niej za to, że go odrzuciła, jednak, gdy w 2478 odcinku "Barw szczęścia" Herman zapyta o tą kobietę Celina nie będzie w stanie się bronić!

- Pracowaliśmy kiedyś razem. Podrywał mnie i źle zareagował, kiedy go odrzuciłam. Mści się - wytłumaczy mu się.

- Czyli wszystko, co mi powiedział, to kłamstwa? Nie brałaś udziału w szantażowaniu swojej koleżanki z pracy? Jej ojciec nie przypłacił tego zawałem, a mąż prawie się z nią nie rozwiódł? - przyciśnie ją Herman, ale tym razem już nie usłyszy żadnej odpowiedzi.

Milczenie Celiny w 2478 odcinku "Barw szczęścia" dla Hermana będzie oznaczało jedno - Kmita nie kłamał, a Celina naprawdę była złą kobietą, a na dodatek nawet słowem nie wspomniała mu o swojej przeszłości! Wtedy masażysta zda sobie sprawę, że chciał spędzić resztę życia z kobietą, której tak naprawdę nawet nie znał...Herman uzna, że to dla niego zbyt wiele i w nowym sezonie "Barw szczęścia" po wakacjach postanowi zakończyć swój związek z oszustką, a na dodatek odejść z fitness klubu!

W nowym sezonie "Barw szczęścia" po wakacjach Celina za wszelką cenę będzie starała się odzyskać Hermana i przekonać go, że jej przeszłość to już dawno dla niej zamknięty temat. Nie cofnie czasu, ale nigdy nie wróci do tego, czym kiedyś się zajmowała, bo już za to zapłaciła i wie, że to nie jest właściwa droga! Czy Brońskiej uda się przekonać Hermana, aby jej uwierzył i dał jej jeszcze jedną szansę? Tego dowiemy się już w nowych odcinkach "Barw szczęścia" po przerwie wakacyjnej!

Spójrz również: Barwy szczęścia, odcinek 2473: Gorący romans Renaty i Romanowskiego! Damian oszaleje z zazdrości

Barwy szczęścia, odcinek 1939. Janusz Bilski (Maurycy Łyczko), Celina (Orina Krajewska) i Bożena (Marieta Żukowska)
Autor: Artrama Barwy szczęścia, odcinek 1939. Janusz Bilski (Maurycy Łyczko), Celina (Orina Krajewska) i Bożena (Marieta Żukowska)
Barwy szczęścia odc. 1907. Bożena (Marieta Żukowska), Celina (Orina Krajewska)
Autor: Artrama Barwy szczęścia odc. 1907. Bożena (Marieta Żukowska), Celina (Orina Krajewska)
Barwy szczęścia, odcinek 1939. Janusz Bilski (Maurycy Łyczko, Bożena (Marieta Żukowska)
Autor: Artrama Barwy szczęścia, odcinek 1939. Janusz Bilski (Maurycy Łyczko, Bożena (Marieta Żukowska)
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze