Barwy szczęścia, odcinek 2478: Koniec Hermana i Celiny! Masażysta straci wszystko przez jej szemraną przeszłość

i

Autor: ARTRAMA Barwy szczęścia, odcinek 2478: Koniec Hermana i Celiny! Masażysta straci wszystko przez jej szemraną przeszłość

Barwy szczęścia, odcinek 2478: Koniec Hermana i Celiny! Masażysta straci wszystko przez jej szemraną przeszłość

2021-09-16 20:31

W 2478 odcinku "Barw szczęścia" Herman (Maciej Raniszewski) aż oniemieje, gdy dowie się o przeszłości Celiny (Orina Krajewska). Masażysta odkryje, że przez tyle czasu był z kobietą, o której nie wiedział praktycznie niczego. W 2478 odcinku "Barw szczęścia" przez trenerką ostrzeże go jego nowy klient Jacek Kmita (Bogusław Kudełek), z którym niegdyś współpracowała. Herman nie uwierzy w żadne jego słowo, jednak gdy Celina wyzna wreszcie wyzna mu prawdę, to masażysta natychmiast z nią zerwie i ucieknie, gdzie pieprz rośnie!

"Barwy szczęścia" odcinek 2473 - czwartek, 16.09.2021, o godz. 20.10 w TVP2

W 2478 odcinku "Barw szczęścia" przeszłość Celiny wreszcie przestanie być zagadką dla jej najbliższych. Choć Brońska już dawno wyparła z ją ze swojej pamięci i faktycznie stała się zupełnie inną osobą, to czyny, jakich się wtedy dopuściła pozostały na zawsze i przez jednego z jej byłych współpracowników w końcu ujrzą światło dzienne! Jak podaje swiatseriali.interia.pl w 2478 odcinku "Barw szczęścia" w fitness klubie zjawi się Jacek Kmita, na którego widok Celina aż oniemieje. Szybko bowiem okaże się, że mężczyzna wcale nie przyszedł tutaj przez przypadek na zwykły masaż, a po to, żeby zniszczyć Brońskiej życie! Kmita szybko weźmie Hermana na stronę i wybada teren, aby najskuteczniej w nią uderzyć!

Patrz też: Barwy szczęścia, odcinek 2467: Tragedia Reginy po ślubie z Frankiem! Stracą dziecko?

Barwy szczęścia ZWIASTUN nowego sezonu. Ślub Agaty i Patryka odwołany. Tragiczny wypadek Kasi na Sycylii!

W 2478 odcinku "Barw szczęścia" Jacek wpadnie w szał, gdy dowie się, że była ukochana nie chce przyjąć go na swoje zajęcia. Cały wzburzony wygranie Hermanowi prawdę o jej przeszłości i nie będzie mógł się nadziwić jak taki ktoś jak ona znalazł zatrudnienie w normalnej firmie!

- Właścicielka tego klubu musi mieć wielkie serce, skoro zatrudniła ją bez względu na jej przeszłość. Chyba że o niczym nie wie - wyrzuci ironicznie i ze szczegółami opowie masażyście, jak jego dziewczyna osaczała ludzi, żeby znaleźć na nich haki i potem ich szantażować.

- Wiem, że ma wyrok w zawieszeniu - potwierdzi mu Herman, jednak Kmicie to nie wystarczy i jeszcze raz postanowi uświadomić masażystę, że Brońska jest naprawdę złą osobą.

- Jedna z osaczonych przez nią kobiet prawie straciła ojca - przyzna Kmita, czym mocno zszokuje masażystę.

- Po pana reakcji wnioskuję, że nie powiedziała panu o tym. Nie zna jej pan tak dobrze, jak myślał, co? - zakpi z niego.

Jeszcze w 2478 odcinku "Barw szczęścia" Kmita nie cofnie się przed niczym i postanowi do reszty upokorzyć Celinę. Wyzna Hermanowi, że w przeszłości był w niej szaleńczo zakochany i zrobiłby dla niej wszystko, jednak ona brutalnie go wykorzystała do swojej brudnej gry.

- Potrzebowała jedynie informacji, którymi dysponowałem. A kiedy przestałem być potrzebny, porzuciła mnie, jak zabawkę, którą już się znudziła - wyżali się Hermanowi, który już sam nie będzie wiedział, co ma o tym wszystkim myśleć.

Zobacz także: Barwy szczęścia. Koniec miłości Witka i Michaliny! Wyrzuci ją z domu na bruk - ZWIASTUN

W 2478 odcinku "Barw szczęścia" Herman będzie tak dotknięty słowami Kmity, że natychmiast będzie chciał rozmówić się ze swoją ukochaną. Poprosi Lidkę (Emilia Warabida), aby odwołała jego klientów i odbędzie z Celiną poważną rozmowę. Początkowo Brońska będzie się bronić, że Jacek przyszedł tutaj tylko po to, aby zemścić się na niej za to, że go odrzuciła, jednak, gdy w 2478 odcinku "Barw szczęścia" Herman zapyta o tą kobietę Celina nie będzie w stanie się bronić!

- Pracowaliśmy kiedyś razem. Podrywał mnie i źle zareagował, kiedy go odrzuciłam. Mści się - wytłumaczy mu się.

- Czyli wszystko, co mi powiedział, to kłamstwa? Nie brałaś udziału w szantażowaniu swojej koleżanki z pracy? Jej ojciec nie przypłacił tego zawałem, a mąż prawie się z nią nie rozwiódł? - przyciśnie ją Herman, ale tym razem już nie usłyszy żadnej odpowiedzi.

Milczenie Celiny w 2478 odcinku "Barw szczęścia" dla Hermana będzie oznaczało jedno - Kmita nie kłamał, a Celina naprawdę była złą kobietą, a na dodatek nawet słowem nie wspomniała mu o swojej przeszłości! Wtedy masażysta zda sobie sprawę, że chciał spędzić resztę życia z kobietą, której tak naprawdę nawet nie znał...Herman uzna, że to dla niego zbyt wiele i w nowym sezonie "Barw szczęścia" po wakacjach postanowi zakończyć swój związek z oszustką, a na dodatek odejść z fitness klubu!

W nowym sezonie "Barw szczęścia" po wakacjach Celina za wszelką cenę będzie starała się odzyskać Hermana i przekonać go, że jej przeszłość to już dawno dla niej zamknięty temat. Nie cofnie czasu, ale nigdy nie wróci do tego, czym kiedyś się zajmowała, bo już za to zapłaciła i wie, że to nie jest właściwa droga! Czy Brońskiej uda się przekonać Hermana, aby jej uwierzył i dał jej jeszcze jedną szansę? Tego dowiemy się już w nowych odcinkach "Barw szczęścia" po przerwie wakacyjnej!

Spójrz również: Barwy szczęścia, odcinek 2473: Gorący romans Renaty i Romanowskiego! Damian oszaleje z zazdrości

Barwy szczęścia, odcinek 1939. Janusz Bilski (Maurycy Łyczko), Celina (Orina Krajewska) i Bożena (Marieta Żukowska)

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia, odcinek 1939. Janusz Bilski (Maurycy Łyczko), Celina (Orina Krajewska) i Bożena (Marieta Żukowska)
Barwy szczęścia odc. 1907. Bożena (Marieta Żukowska), Celina (Orina Krajewska)

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia odc. 1907. Bożena (Marieta Żukowska), Celina (Orina Krajewska)
Barwy szczęścia, odcinek 1939. Janusz Bilski (Maurycy Łyczko, Bożena (Marieta Żukowska)

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia, odcinek 1939. Janusz Bilski (Maurycy Łyczko, Bożena (Marieta Żukowska)
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze

Materiał sponsorowany