Barwy szczęścia, odcinek 2477: Romanowski zniszczy przyjaźń Renaty i Dominiki! Poróżnią ich pieniądze

i

Autor: VOD TVP/ARTRAMA Barwy szczęścia, odcinek 2477: Romanowski zniszczy przyjaźń Renaty i Dominiki! Poróżnią ich pieniądze

Barwy szczęścia, odcinek 2477: Romanowski zniszczy przyjaźń Renaty i Dominiki! Poróżnią ich pieniądze

2021-09-09 13:24

W 2477 odcinku "Barw szczęścia" po wakacjach Romanowski (Maciej Jachowski) przekroczy już wszelkie możliwe granice! Nowy chłopak Renaty (Ania Mrozowska) wykorzysta zły stan psychiczny Dominiki (Karolina Chapko), aby rozdzielić przyjaciółki raz na zawsze! W 2477 odcinku "Barw szczęścia" po przerwie wakacyjnej Dominika poprosi przyjaciółkę o pilną pomoc, jednak Andrzej zrobi wszystko, aby zakochana w nim bez pamięci Renata się na to nie zgodziła, a tym samym wystawiła ich przyjaźń na poważną próbę! Czy Romanowski zniszczy przyjaźń kelnerek z "Feel Good" raz na zawsze?

"Barwy szczęścia" odcinek 2477 - środa, 20.09.2021, o godz. 20.10 w TVP2

W 2477 odcinku "Barw szczęścia" po wakacjach Dominika ciągle będzie miała na sumieniu Sebastiana (Marek Krupski), który przez własną głupotę może być sparaliżowany do końca życia! Przypomnijmy, że Kowalski skoczył na główkę do płytkiego basenu i uszkodził sobie kręgosłup. Tylko dzięki szybkiej interwencji udało się go uratować, jednak żaden z lekarzy nie mógł dać mu zapewnienia, ze któregoś dnia stanie na nogi. Sebastian całkowicie się załamał, jednak upór i troska jego byłej kochanki sprawiła, że powoli zaczął odzyskiwać siły! Była prostytutka obiecała mu, że po wyjściu ze szpitala go nie zostawi i w 2477 odcinku "Barw szczęścia" po przerwie wakacyjnej zacznie spełniać swoje zobowiązanie.

Patrz też: Barwy szczęścia, odcinek 2469: Franek wyciągnie kasę od Stefana! Okrutnie go podejdzie

Barwy szczęścia ZWIASTUN nowego sezonu. Ślub Agaty i Patryka odwołany. Tragiczny wypadek Kasi na Sycylii!

Jak podaje swiatseriali.interia.pl w 2477 odcinku "Barw szczęścia" po wakacjach Dominika będzie chciała wyremontować mieszkanie Sebastiana, aby nadawało się ono do użytku dla osoby niepełnosprawnej, ale niestety nie będzie miała na to pieniędzy. Była prostytutka wyliczy, że koszt remontu może sięgnąć nawet 20 tysięcy złotych, ale nie podda się i postanowi poprosić o pomoc Renatę. Już na wstępie wyjawi przyjaciółce, że remont to tylko i wyłącznie jej inicjatywa i Kowalski nic o tym nie wie, ale po tym co przeszedł w pełnio na nią zasługuje.

- Chcę, żeby wrócił ze szpitala do przygotowanego już mieszkania. A zmienić trzeba sporo, popatrz. Najwięcej w łazience i kuchni - powie pokazując jej plan.

W 2477 odcinku "Barw szczęścia" po przerwie wakacyjnej Renata będzie pod wrażaniem hojności swojej przyjaciółki, ale jak usłyszy kwotę, jaką będzie musiała przeznaczyć na remont, to mocno się zdziwi.

- Sama chcesz za to zapłacić? - zapyta zdziwiona.

- Chciałabym zrobić Sebastianowi niespodziankę. Tyle wycierpiał, myślę, że zasługuje - przyzna Dominika, jednak Renatę ciągle będzie zastanawiał fakt, skąd przyjaciółka weźmie takie pieniądze.

- Właśnie chciałam o tym z tobą porozmawiać. Może wzięłybyśmy pożyczkę na firmę? Pracą zająłby się Damian, odpadłyby koszty robocizny... Spłacę wszystko sama i w terminie, obiecuję! - ku zdziwieniu Renaty okaże się, że Dominika już wszystko przemyślała.

Zobacz także: Barwy szczęścia, odcinek 2478: Gorący seks Renaty i Romanowskiego w cieniu przestępstwa! Renata wyjawi Andrzejowi swoją mroczną przeszłość

Jeszcze w 2477 odcinku "Barw szczęścia" po przerwie wakacyjnej Renata nie będzie mogła dojść do siebie po tym co usłyszała. Jej skwaszona mina da Dominice jasno do zrozumienia, że palnęła głupotę, która nie ma racji bytu. Poprosi przyjaciółkę, aby zapomniała o sprawie, ale ku jej zdziwieniu Renata wcale nie odprawi jej z kwitkiem.

- Nie, nie zapomnę, muszę się tylko zorientować w sytuacji firmy. Nie wiem, czy mamy na tyle dużą płynność, żeby wchodzić w kolejny kredyt - powie Renata i obieca, że jeszcze dziś pogada z ich księgową.

Propozycja Dominiki w 2477 odcinku "Barw szczęścia" po wakacjach spędzi Renacie sen z powiek. Kelnerka ani na chwilę nie będzie mogła zapomnieć o jej propozycji, a jej nieobecność od razu zauważy Romanowski.

- Ciężki dzień? - zapyta zaniepokojony jej stanem.

- Nie, ciężka rozmowa. Dominika prosi mnie, żebyśmy wzięły kredyt na firmę, chce przygotować mieszkanie na powrót Sebastiana. Nie wiem, czy to dobry pomysł - będzie pełna obaw, ale Andrzej bardzo szybko je rozwieje.

- Ja wiem. Zły. I to bardzo. Pieniądze potrafią zepsuć każdy związek, każdą przyjaźń - odpowie jej stanowczo, dając jej jasno do zrozumienia, żeby nie wchodziła w żaden kredyt ze swoją przyjaciółką.

Spójrz również: Barwy szczęścia, odcinek 2473: Koniec Hermana i Celiny! Masażysta straci wszystko przez jej szemraną przeszłość

Jeszcze w 2477 odcinku "Barw szczęścia" po przerwie wakacyjnej Romanowski szybko wytłumaczy swojej nowej ukochanej, dlaczego wspólny kredyt jest złym pomysłem. Wróci wspomnieniami do przeszłości i wyjawi Renacie, że sam kiedyś wziął kredyt z zaufanymi wspólnikami, którzy zrobili go w bambuko i wpędzili w niemałe kłopoty. "Przyjaciele" uciekli za granicę, zostawiając go z długami, które musiał spłacać przez 10 lat.

Czy w 2477 odcinku "Barw szczęścia" po wakacjach Renata zakochana bez pamięci w Romanowskim posłucha jego rady i odmówi Dominice pomocy? Czy zostawi przyjaciółkę na lodzie, wystawiając ich przyjaźń na poważną próbę? Czy Andrzej raz na zawsze zniszczy ich przyjaźń? Tego dowiemy się już w nowych odcinkach "Barw szczęścia" po przerwie wakacyjnej!

Patrz także: Barwy szczęścia. Koniec miłości Witka i Michaliny! Wyrzuci ją z domu na bruk - ZWIASTUN

Barwy szczęścia odc. 2453. Dominika (Karolina Chapko), Sebastian (Marek Kacper Krupski)

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia odc. 2453. Dominika (Karolina Chapko), Sebastian (Marek Kacper Krupski)
Barwy szczęścia odc. 2449. Renata (Anna Mrozowska), Dominika (Karolina Chapko)

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia odc. 2449. Renata (Anna Mrozowska), Dominika (Karolina Chapko)
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze