Barwy szczęścia, odcinek 2469: Franek wyciągnie kasę od Stefana! Okrutnie go podejdzie

i

Autor: VOD TVP Barwy szczęścia, odcinek 2469: Franek wyciągnie kasę od Stefana! Okrutnie go podejdzie

Barwy szczęścia, odcinek 2469: Franek wyciągnie kasę od Stefana! Okrutnie go podejdzie

2021-09-09 22:33

W 2469 odcinku "Barw szczęścia" po wakacjach Franek (Mateusz Banaisuk) postawi sobie za punkt honoru zdobycie pieniędzy na jego wspólne mieszkanie z Reginą (Kamila Kamińska). Wszystko byłoby piękne, gdyby nie fakt, ze Falkowski nie dysponuje taką kwotą. W 2469 odcinku "Barw szczęścia" po przerwie wakacyjnej Franek chwyci się swojej ostatniej deski ratunku i zarzuci swoje sidła na Stefana (Krzysztof Kiersznowski), ale nie będzie grał za czysto! Falkowski postanowi nim zmanipulować i siłą zdobyć pieniądze!

"Barwy szczęścia" odcinek 2469 - czwartek, 9.09.2021, o godz. 20.10 w TVP2

W 2469 odcinku "Barw szczęścia" po wakacjach Regina nie będzie kryła swojego zdumienia tym, że Franek zdołał zdobyć pieniądze na ich wspólne mieszkanie. Świeżo upieczona Falkowska postara się wyciągnąć od męża, w jaki sposób zdobył pieniądze na wkład własny, ale Franek nie będzie zbyt wylewny i posunie się nawet do kłamstwa, ale Regina go przejrzy! Falkowski będzie miotał się w swoich zeznaniach i najpierw przyzna się, że ma całkiem niezłą zdolność kredytową, ale gdy żona go przejrzy wreszcie powie, że pożyczył pieniądze, ale nie zdradzi jej od kogo! W 2469 odcinku "Barw szczęścia" po przerwie wakacyjnej okaże się, że Franek zdobył je obrzydliwym podstępem!

Patrz też: Barwy szczęścia, odcinek 2473: Koniec Hermana i Celiny! Masażysta straci wszystko przez jej szemraną przeszłość

Barwy szczęścia ZWIASTUN nowego sezonu. Ślub Agaty i Patryka odwołany. Tragiczny wypadek Kasi na Sycylii!

W 2469 odcinku "Barw szczęścia" po wakacjach Franek zda sobie sprawę, że jedyną osobą, którą m,oże prosić o natychmiastową pożyczkę jest Stefan! Zaobsorbowany Falkowski wpadnie do dziadka Stefanka (Eryk Martyński), który od razu pomyśli, że z Reginą stało się coś niedobrego, jednak Falkowski w 2469 odcinku "Barw szczęścia" po przerwie wakacyjnej szybko go uspokoi, a gdy upewni się, że jest sam w mieszakniu zacznie działać! Franek będzie wiedział, że dużo zyska na tym jak zagra na uczuciach Stefana, dlatego nie omieszka się przejść do ostateczności!

- Sam jesteś? - zagai go.

- No sam. Tolek z Ireną poszli na miasto. A co się dzieje? - spyta jeszcze mocniej zaniepokojony.

- Potrzebuje pomocy...ale jak nie będziesz mógł - mów od razu, nie krępuj się. Chce kupić mieszkanie 70 m na kredyt i potrzebuje pieniędzy na wkład własny - walnie prosto z mostu.

- Chcecie się wyprowadzić? - zasmuci się Górka.

- Już jest nam ciasno, a we trójkę będzie jeszcze gorzej. Przecież jest Stefanek, który powinien mieć swój pokój. No to niecały kilometr stąd. No przecież nie uciekniemy od najlepszego dziadka na świecie - sprytnie go podejdzie.

- Mmm tak mnie podchodzisz, spryciarzu - od razu pozna jego intencje i nie będzie mógł powstrzymać się od śmiechu.

Zobacz także: Barwy szczęścia, odcinek 2478: Gorący seks Renaty i Romanowskiego w cieniu przestępstwa! Renata wyjawi Andrzejowi swoją mroczną przeszłość

Jeszcze w 2469 odcinku "Barw szczęścia" po wakacjach Frankowi uda się osiągnąć swój cel, a zagranie na "rodzinę" przyniesie mu oczekiwany rezultat. Stefan zgodzi się od ręki pożyczyć mu potrzebne pieniądze na zakup mieszkania, jednak bardzo zastanowi go to, że nie chce o tym powiedzieć swojej wybrance. Jednak, gdy zobaczy, że Franek naprawdę zmężniał i zaczął na poważnie myśleć o przyszłości, uspokoi się. W 2469 odcinku "Barw szczęścia" po przerwie wakacyjnej nie będzie mógł wyjść z podziwu z powodu jego przemiany i tylko upewni się w tym, że mimo cwanego zagrania Franka, podjął dobrą decyzje o pożyczeniu mu pieniędzy.

- Stefan dziękuję, naprawdę wielkie dzięki. Wiedziałem, że mogę na ciebie liczyć. No oddam najszybciej jak będę mógł, będę brał dodatkowe dyżury - obieca mu.

- Spokojnie nie pali się - przystopuje go Górka.

- No nawet jak się nie będzie paliło. I jeszcze jedna prośba. Nie mów nic Reginie, okej? - poprosi go.

- Chcesz to wziąć na siebie? - spyta ze zdziwieniem.

- No tak. Regina zasługuje, aby ktoś wreszcie otoczył ją opieką - usłyszy w odpowiedzi.

- Franiu, ty się zmieniłeś - całkowicie go zszokuje.

- Oby na lepsze - uśmiechnie się.

Spójrz również: Barwy szczęścia. Koniec miłości Witka i Michaliny! Wyrzuci ją z domu na bruk - ZWIASTUN

Barwy szczęścia, odc. 2469: Stefan (Krzysztof Kiersznowski)

i

Autor: VOD TVP Barwy szczęścia, odc. 2469: Stefan (Krzysztof Kiersznowski)
Barwy szczęścia, odc. 2469: Franek (Mateusz Banasiuk), Stefan (Krzysztof Kiersznowski)

i

Autor: VOD TVP Barwy szczęścia, odc. 2469: Franek (Mateusz Banasiuk), Stefan (Krzysztof Kiersznowski)
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze