Barwy szczęścia, odcinek 2475: Tak Bożena i Bruno będą ratować śmiertelnie chorą Izę. Zarażą się od niej? - ZDJĘCIA

2021-09-21 8:29
Barwy szczęścia, odcinek 2475: Tak Bruno i Bożena będą ratować śmiertelnie chorą Izę. Zarażą się od niej? - ZDJĘCIA
Autor: vod.tvp.pl Barwy szczęścia, odcinek 2475: Tak Bruno i Bożena będą ratować śmiertelnie chorą Izę. Zarażą się od niej? - ZDJĘCIA

W 2475 odcinku "Barwy szczęścia" Bożena (Marieta Żukowska) i Bruno (Lesław Żurek) zobaczą na własne oczy jak Iza Małek (Agnieszka Warchulska) walczy o życie z zabójczym wirusem COVID-19! Niestety zaraza nie ominie hotelu Stańskich, a stan chorej Izy w 2475 odcinku "Barwy szczęścia" będzie się pogarszał bardzo szybko. U ciężko chorej Małek wystąpią objawy typowe dla koronawirusa, więc Bożena i Bruno ruszą jej na ratunek zanim przyjaciółka trafi do szpitala. Ryzykując przy tym, że zarażą się od niej! Poznajcie szczegóły dramatycznej walki o Izę!

"Barwy szczęścia" odcinek 2475 - wtorek, 21.09.2021, o godz. 20.10 w TVP2

W 2475 odcinku "Barwy szczęścia" dla Bożeny i Bruna stanie się jasne, że nagła, szybko rozwijająca się choroba Izy, która zatrzymała się u nich w hotelu to nie jest zwykłe przeziębienie, czy nawet grypa. Zaraz po przyjeździe do Warszawy, tuż przed spotkaniem z Paulinką (Lena Jastrzęsbka) Iza zacznie bardzo źle się czuć. Nie zdoła wstać z łóżka z powodu potwornego bólu całego ciała i wysokiej gorączki. Jedynymi osobami, które w 2475 odcinku "Barwy szczęścia" pomogą chorej Małek będą Bożena i Bruno! Zaryzykują przy tym własne zdrowie, a nawet życie. Mimo, że zdadzą sobie sprawę, że to oznacza także długą rozłąkę z synem Tadziem (Józef Trojanowski).

Nie przegap: Barwy szczęścia, odcinek 2475: Bożena i Bruno stracą Tadzia przez Izę! Stańscy nie poradzą sobie z tym nieszczęściem

Iza w 2475 odcinku "Barwy szczęścia" z minuty na minutę będzie coraz słabsza. Zakażenie COVID-19 w jej przypadku będzie postępowało błyskawicznie. Nie tak dawno Małek pokonała guza mózgu, stanęła oko w oko ze śmiercią, a teraz koszmar walki z chorobą powróci. I znów w 2475 odcinku "Barwy szczęścia" Izę ogarnie strach, że osieroci Paulinkę, że jej córeczka zostanie bez matki. Z pomocą Bożeny i Bruna wycieńczona chorobą Iza zadzwoni jeszcze do Paulinki, by być może ostatni raz usłyszeć jej głos.

- Kochanie, córeczko, mamusia bardzo cię kocha. Wszystko jest w porządku, ale nie możemy się teraz kontaktować. Najważniejsze, żebyś ty była zdrowa... - wyzna córce.

Barwy szczęścia ZWIASTUN nowego sezonu. Ślub Agaty i Patryka odwołany. Tragiczny wypadek Kasi na Sycylii!

Sprawdź też: Piotrek z M jak miłość potwornie cierpi z bólu! Marcin Mroczek błaga fanów o ratunek - WIDEO

Zaraz potem w 2475 odcinku "Barwy szczęścia" Bożena i Bruno zauważą, że ich przyjaciółka zaczyna się dusić, a wysoka gorączka nie ustąpi na chwilę. - Błagam, tylko nie szpital... - poprosi Iza, która przywoła w pamięci wstrząsające obrazy z pobytu w szpitalu, gdy chorowała na guza mózgu. - Iza, musi ci ktoś zbić gorączkę! - przekona ją Stańska.

Wyniki testów Izy w 2475 odcinku "Barwy szczęścia" potwierdzą zakażenie koronawirusem. Bożena i Bruno zostaną poddani w kwarantannie w mieszkaniu, które urządzili w swoim hotelu. Iza w szpitalu usłyszy z kolei przerażająca diagnozę. Jej płuca przestaną radzić sobie z wirusem, a lekarz uprzedzi, że nie przeżyje jeśli natychmiast nie podłączą jej do respiratora.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze