Barwy szczęścia, odcinek 2471: Sandra zrobi z Lidki wariatkę! Oskubała ją, a teraz nagra jak dręczy Radka - ZDJĘCIA

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia, odcinek 2471: Sandra zrobi z Lidki wariatkę! Oskubała ją, a teraz nagra jak dręczy Radka - ZDJĘCIA

Barwy szczęścia, odcinek 2471: Sandra zrobi z Lidki wariatkę! Oskubała ją, a teraz nagra jak dręczy Radka - ZDJĘCIA

W 2471 odcinku "Barw szczęścia" Lidka (Emilia Warabida) przeżyje potworne upokorzenie. Były mąż (Filip Kosior) wywalczy w sądzie głodowe alimenty, a jego kochanka zagra zrozpaczonej kobiecie na nosie. Sandra (Joanna Opozda) nie tylko zgarnie praktycznie cały jej majątek, ale jeszcze sprowokuje ją i nagra, robiąc z rywalki kompletną wariatkę! Radek w 2471 odcinku "Barw szczęścia" okaże się naprawdę podłym draniem, który kobiety, której obiecywał przed ołtarzem, że będą ze sobą na dobre i na złe, nie tylko nie szanuje, ale regularnie niszczy. Ciekawe, czy Sandra połapie się, że ją kiedyś może spotkać identyczny los? Zobacz koniecznie GALERIĘ ZDJĘĆ z 2471 odcinka "Barw szczęścia"!

"Barwy szczęścia" odcinek 2471 - wtorek, 14.09.2021, o godz. 20.10 w TVP2

Dramat Lidki rozpocznie się w 2471 odcinku "Barw szczęścia" w kancelarii Natalii (Maria Dejmek), gdzie dowie się, w jakiej wysokości alimenty przyznał jej sąd po rozwodzie z Radkiem. Była żona poczuje się potwornie upokorzona "jałmużną", którą będzie otrzymywała co miesiąc od męża, który zdradził ja z kochanką. A to jeszcze nie koniec złych wieści...

- 800 zł za rozwód z orzeczeniem o winie? - Lidka nie będzie mogła uwierzyć w słowa prawniczki. 

- Bardzo mi przykro, pani Lidko, ale można się było tego spodziewać, jak pani mąż przepisał 90 procent udziałów w firmie na kochankę - wyjaśni jej rzeczowo Natalia. 

- Czyli zakpili ze mnie oboje... Chyba wolałabym nic nie dostać, niż ten ochłap. Przynajmniej uratowałabym resztki swojej godności - podsumuje Lidka.  

Zobacz tez: Barwy szczęścia, odcinek 2471: Szokujący zwrot akcji u Stańskich. Bożena i Bruno nie przewidzą reakcji Wiśniewskich na Tadzia

Barwy szczęścia ZWIASTUN nowego sezonu. Ślub Agaty i Patryka odwołany. Tragiczny wypadek Kasi na Sycylii!

Niestety, Lidka w 2471 odcinku "Barw szczęścia" nie wytrzyma i wybierze się do "Feel Good", aby skonfrontować się z byłym mężem i jego kochanką. Jednak zamiast starannie przygotować się do tej wizyty i trzymać nerwy na wodzy, upokorzona kobieta da się ponieść emocjom. A Radek i Sandra natychmiast to wykorzystają przeciwko niej!

- I jak się czujesz, oszuście? - zapyta od progu Lidka byłego męża. 

- Obcym wstęp wzbroniony! - zacznie krzyczeć Sandra. 

- I kto to mówi? Byłam tu na długo przed Tobą i nie udawaj wielkiej właścicielki!

- Nikogo nie muszę udawać!

Radek w 2471 odcinku "Barw szczęścia" spróbuje przerwać awanturę między byłą żona i kochanką i zaprosi Lidkę na spokojną rozmowę przy kawie. Niestety, ona nie zgodzi się na to.   

- Dostałaś rozwód z orzeczeniem o winie, alimenty, czego jeszcze chcesz? - nie wytrzyma dłużej Radek. 

- Powiedzieć ci prosto w oczy, że jesteś cynicznym draniem bez uczuć!

- Możesz to nagrywać, Sandra? Będziemy mieli dowód w sądzie!

- Miałam cię za porządnego człowieka, a okazałeś się zwykłą kanalią! - Lidka nie będzie zważać na kamerę, tylko jeszcze bardziej się rozkręci. 

- Przepraszam cię, może powtórzyć? Bo nie wiem, czy się dobrze nagrało... - powie jej Sandra z szelmowskim uśmieszkiem. 

Jedyna nadzieja dla Lidki w tym, że przystanie na propozycję swojej prawniczki i wystąpi do sądu o prześwietlenie faktycznej sytuacji finansowej Radka. Tyle, że na dowolnej rozprawie on będzie mógł użyć nagrań z 2471 odcinka "Barw szczęścia", jako dowodu, że była zona to kompletna wariatka, która go nachodzi, nęka i wyzywa. Jak zakończy się ten rozwodowy dramat? Przekonamy się już niebawem! 

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1597: Michał znajdzie sobie inną! Joasia stanie jak wryta na jej widok - ZDJĘCIA

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze