M jak miłość, odcinek 1597: Michał znajdzie sobie inną! Joasia stanie jak wryta na jej widok - ZDJĘCIA

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość, odcinek 1597: Michał znajdzie sobie inną! Joasia stanie jak wryta na jej widok - ZDJĘCIA

M jak miłość, odcinek 1597: Michał znajdzie sobie inną! Joasia stanie jak wryta na jej widok - ZDJĘCIA

2021-09-13 8:41

W 1597 odcinku "M jak miłość" Michał (Paweł Deląg) wreszcie pójdzie po rozum do głowy i odpuści sobie Joasię (Barbara Kurdej-Szatan), który długo kazała mu na siebie czekać i dawała nadzieję, że mogą być razem! Koło przystojnego pisarza szybko w 1597 odcinku "M jak miłość" zacznie się kręcić piękna brunetka, dziennikarka Justyna Zagórska. A żeby było jeszcze ciekawej to Joasia stanie jak wryta i nie będzie wiedziała gdzie podziać oczy kiedy zobaczy Michała z inną. Podsłucha ich rozmowę o namiętnym seksie!

"M jak miłość" odcinek 1597 - poniedziałek, 13.09.2021, o godz. 20.55 w TVP2

To pewne, że w "M jak miłość" Joasia i Michał nigdy nie będą już razem! Zbyt długo Chodakowska bawiła się uczuciami zakochanego w niej sąsiada. Kazała mu na siebie czekać, dając nadzieję, że kiedy wróci z Francji do Polski znów połączy ich romans. W 1597 odcinku "M jak miłość" Joasia bardzo boleśnie przeżyje śmierć i pogrzeb ojca, Adama Tarnowskiego (Juliusz Krzysztof Warunek), ale nie będzie miała odwagi prosić o pomoc Michała. Nie poradzi sobie bez leków na uspokojenie, a do tego dojdą poważne problemy ze zdrowiem i wzrokiem.

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1597: Pogrzeb u Chodakowskich. Joasia nie poradzi sobie z bolesną stratą!

Jakby tego było mało to w 1597 odcinku "M jak miłość" Joasia w zasadzie nie będzie miała z czego żyć, nie będzie miała za co utrzymać siebie i dzieci - Zosi (Julia Wróblewska) i Wojtka (Feliks Matecki). Zdesperowana, bez pieniędzy, ojca i ukochanego mężczyzny u boku w 1597 odcinku "M jak miłość" będzie bliska decyzji o sprzedaży domu przy Wietrznej. Co prawda Michał zaproponuje jej bezinteresowną pomoc, kolejną pożyczkę, by Chodakowska mogła wyjść na prostą zanim znajdzie pracę, ale ona odmówi.

M jak miłość, odcinek 1597: Narkomanka Majka zacznie nękać Pawła. Pożałuje rozstania

Sprawdź też: M jak miłość, odcinek 1598: Tragiczny wypadek u Zduńskich! Zginie przygnieciony przez drzewo? Najpierw utnie sobie rękę - ZDJĘCIA

Dla Michała w 1597 odcinku "M jak miłość" stanie się jasne, że Joasia już go nie chce. I wtedy los ześle mu inną kobietę, którą urzeknie talent pisarza i która nie odpuści póki się z nim nie spotka. Ostrowski odbierze zaskakujący telefon od dziennikarki poznanej jakiś czas temu. W 1597 odcinku "M jak miłość" Justyna Zagórska zadzwoni do Michała z ciekawą propozycją.

- Poznaliśmy się na targach książki w Gdańsku. Nie wiem, czy pan pamięta? Jestem dziennikarką, piszę o nowościach wydawniczych. Chcę zrobić z panem wywiad. Czy znalazłby pan dla mnie czas dzisiaj, a właściwie teraz? - zdeterminowana kobieta niemal wprosi się do Michała do domu.

I zupełnie przypadkowo w 1597 odcinku "M jak miłość" Joasia zobaczy spacerujących ich razem po ogrodzie, zajętych rozmową, uśmiechniętych i flirtujących ze sobą na całego. Nie uwierzy własnym oczom, że Michał się z kimś spotyka. Z wrażenia zdębieje i nie zdoła wykrztusić z siebie słowa. Tylko głupio się uśmiechnie.

- Dawno mnie żadna książka tak nie pochłonęła. Nie mogłam się oderwać... Ten rozdział po prostu ocieka seksem! Opowie mi pan skąd czerpie inspirację? - zapyta Michał dziennikarka. A on w 1597 odcinku "M jak miłość" będzie tak oczarowany, że nie pozwoli jej tak szybko odejść. - A to zależy ile ma pani czasu...

M jak miłość odc. 1597. Michał (Paweł Deląg), Joasia (Barbara Kurdej-Szatan)

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość odc. 1597. Michał (Paweł Deląg), Joasia (Barbara Kurdej-Szatan)
M jak miłość odc. 1597. Michał (Paweł Deląg), Joasia (Barbara Kurdej-Szatan)

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość odc. 1597. Michał (Paweł Deląg), Joasia (Barbara Kurdej-Szatan)
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze