Barwy szczęścia, odcinek 2469: Patryk zdradzony! Narzeczony Agaty już się z tego nie podniesie?

i

Autor: VOD.TVP.PL Barwy szczęścia, odcinek 2469: Patryk zdradzony! Narzeczony Agaty już się z tego nie podniesie?

Barwy szczęścia, odcinek 2469: Patryk zdradzony! Narzeczony Agaty już się z tego nie podniesie?

2021-08-25 15:18

W 2469 odcinku "Barwy szczęścia" Patryk (Konrad Skolimowski) odkryje zdradę! Jeszcze jakiś czas temu w ogóle by się nie spodziewał, że dostanie tyle ciosów od losu. Związek z Agatą (Natalia Zambrzycka) już w poprzednich odcinkach "Barw szczęścia" zaczął się chylić ku upadkowi, a będzie jeszcze gorzej! Patryk nie spodziewa się, że oszustwa Kornela (Jakub Bohosiewicz) i Jowity (Magdalena Żak) to nie jego jedyny problem. To w rozmowie z Justinem (Jasper Sołtysiewicz) wyjdzie na jaw, że młody Jezierski zostanie zdradzony!

"Barwy szczęścia" odcinek 2469 - czwartek, 9.09.2021, o godz. 20.10 w TVP2

W 2469 odcinku "Barwy szczęścia" Patryk przekona się, że nie może liczyć na lojalność od najbliższych osób. Chłopak w najnowszych odcinkach "Barw szczęścia" sporo przejdzie, bo na każdym polu dostanie ciosy od losu. Począwszy od wściekłości na rodzinę za lekkomyślne podejście do biznesu i oszustwa. Patryk w 2469 odcinku "Barwy szczęścia" nadal będzie miał pretensje do ojca i siostry, że kłamią i handlują podrobionymi winami, a oboje mieli zatargi z prawem w przeszłości. Młody Jezierski zda sobie sprawę, że oboje mogą wylądować w kryminale. Zresztą Sławka (Ewelina Serafin) również nie popisze się rozsądkiem. Patryk zostanie sam ze wszystkimi problemami, a największy, czyli kryzys z Agatą wciąż pozostanie nierozwiązany. Niestety chłopak dowie się czegoś, co kompletnie zwali go z nóg. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1596: Wielka radość u Magdy i Andrzeja. Nawet Kamil złoży Budzyńskim gratulacje - ZDJĘCIA

Barwy szczęścia, odcinek 2466: Ślub Franka i Reginy przerwany! Ciężarna panna młoda przeżyje szok na widok niespodziewanego gościa

Już w 2468 odcinku "Barwy szczęścia" Justin wygada się koledze, że wie o sprawach z przeszłości jego rodziny. Wspomni o depresji poporodowej, na którą cierpiała niegdyś Sławka. 

- Jakich bzdur nawygadywała ci jeszcze Jowita? - zapyta Patryk w rozmowie z kolegą. - Jowita? - zapyta zdziwiony Justin. - A kto? - odpowie Patryk. - No... Twoja matka - wykrztusi Kanadyjczyk. - Moja matka zwierzała ci się z depresji poporodowej? - Jezierski nie będzie mógł uwierzyć - Napomknęła coś... - zacznie się wykręcać Justin i słowem nie wspomni, że regularnie się ze Sławką widuje i połączyło ich coś więcej niż tylko czysta znajomość.

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1598: To Piotrek przeprowadzi rozwód Izy i Marcina. Chodakowski już się nie wywinie

W 2469 odcinku "Barwy szczęścia" Justin spotka się za plecami Patryka ze Sławką i znów do niczego się nie przyzna.

- Muszę ci coś powiedzieć, będziesz wściekała, ale wolałbym, żebyś usłyszała to ode mnie - zacznie rozmowę Justin i opowie Sławce, że wygadał się przed Patrykiem, że wie o jej depresji poporodowej i intymnych szczegółach z ich życia rodzinnego. Sławka jednak nie okaże złości w 2469 odcinku "Barwy szczęścia". - (...) Lepiej powiedz, jak mu wytłumaczyłeś, że rozmawialiśmy akurat o mojej depresji poporodowej. - Powiedziałem mu, że to było u mnie na urodzinach (...) - Czyli Patryk wciąż nie wie, że mamy kontakt? - upewni się Sławka. - Nie, nie bo wiem jak to przyjmie, a Patryk to mój najlepszy przyjaciel, w sumie jedyny. Jakby się obraził, to zostałbym sam jak palec.  

Patryk w 2469 odcinku "Barwy szczęścia" zostanie zdradzony nie tylko przez przyjaciela, ale też własną matkę, bo oboje perfidnie go oszukują.

Najnowsze