Barwy szczęścia, odcinek 2469: Kacper zabije człowieka przez Oliwkę?! Nic nie zrobi w jego obronie – ZDJĘCIA

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia, odcinek 2469: Kacper zabije człowieka przez Oliwkę?! Nic nie zrobi w jego obronie – ZDJĘCIA

Barwy szczęścia, odcinek 2469: Kacper zabije człowieka przez Oliwkę?! Nic nie zrobi w jego obronie – ZDJĘCIA

2021-09-09 20:36

W 2469 odcinku "Barwy szczęścia" Kacper (Jakub Szlachetka) spowoduje wypadek, który skończy się śmiercią człowieka?! Oliwka (Wiktoria Gąsiewska) namówi przyjaciela na jazdę samochodem bez prawa jazdy. Dlaczego? Żeby poćwiczył przed egzaminem, ale bez instruktora. Dziwnym zrządzeniem losu w 2469 odcinku "Barwy szczęścia"Jerzy (Bronisław Wrocławski) odbierze telefon z przerażającą wiadomością, że jego wnuk zabił człowieka. Dojdzie do wypadku Kacpra i Oliwki z winy dziewczyny, która zachowa się tak bezmyślnie? Poznajcie szczegóły!

"Barwy szczęścia" odcinek 2469 - czwartek, 9.09.2021, o godz. 20.10 w TVP2

Tragiczny finał przejażdżki Kacpra i Oliwki w 2469 odcinku "Barwy szczęścia"?! Choć nic nie będzie zapowiadało dramatu jaki się rozegra, bo Kacper początkowo nawet nie będzie chciał wsiąść za kierownicę samochodu Oliwki, to da się namówić, żeby podszkolił się trochę w jeździe przed egzaminem na prawko. Rozsądny, przezorny student fizyki w 2469 odcinku "Barwy szczęścia" zanim w ogóle odpali silnik auta przyjaciółki będzie chciał mieć pewność, że nic złego się nie stanie, że nikomu nie wyrządzi krzywdy. Dlatego Oliwka zabierze go na boczną uliczkę, bez samochodów, pieszych, a nawet rowerzystów.

Nie przegap: Barwy szczęścia, odcinek 2474: Ksawery będzie walczył o życie przez Izę? Kasia nigdy jej wybaczy, że może stracić syna

Przy okazji w 2469 odcinku "Barwy szczęścia" poznęca się trochę nad Kacprem, który z uporem maniaka nie będzie chciał nawet przekręcić kluczyka w stacyjce. Wyjaśni mu, że kontroluje sytuację, że przecież nie łamią żadnych przepisów, a na kursie na prawo jazdy Kacper w zasadzie już wszystko opanował. Będzie chodziło tylko o udoskonalenie jego umiejętności.

Nagle Kacper w 2469 odcinku "Barwy szczęścia" ruszy, ale wcześniej wyłączy telefon, by nic i nikt go nie rozpraszał. W tym czasie do Jerzego Marczaka w 2469 odcinku "Barwy szczęścia" zadzwoni tajemniczy mężczyzna z informacją, że jego wnuk zabił człowieka. Dziadek Kacpra aż zblednie i z trudem wydobędzie z siebie głos. Wiedząc o tym, że chłopak pojechał gdzieś na parking ćwiczyć z Oliwką przed egzaminem.  - Kim ty jesteś człowieku? Skąd w ogóle masz takie informacje?

- Nieważne. Liczy się to, że mogę pomóc. Pana wybór: albo układ, albo wnuczek kończy w pudle...

Barwy szczęścia ZWIASTUN nowego sezonu. Ślub Agaty i Patryka odwołany. Tragiczny wypadek Kasi na Sycylii!

Patrz też: Barwy szczęścia, odcinek 2473: To z nim Sandra zdradzi Radka i ucieknie z jego pieniędzmi - ZDJĘCIA

Spanikowany Jerzy w 2469 odcinku "Barwy szczęścia" nie będzie w stanie myśleć racjonalnie. Anonimowy mężczyzna zapewni jednak, że Kacper wciąż może uniknąć więzienia – jeśli tylko jego rodzina za to zapłaci.

- 50 tysięcy i sprawa zamieciona pod dywan. W protokole pójdzie, że sprawca zbiegł z miejsca wypadku... Chłopak jechał samochodem bez uprawnień. Śmiertelnie potrącił człowieka. Jeśli pan myśli, że to się skończy mandatem, to bardzo się pan myli… Ale trudno, pana decyzja!

- Ja nie mogę zapłacić! Nie mam pieniędzy!

- To je zdobądź... Masz godzinę!

- Jeszcze moment... A mój wnuk? Czy z nim wszystko w porządku? - zapyta Jerzy i w 2469 odcinku "Barwy szczęścia" usłyszy, że Kacprowi nic się nie stało. Tyle tylko, że nie będzie mógł się do niego dodzwonić, a przez głowę przejdą mu same czarne myśli. Będzie gotów nawet ulec szantażowi, by ratować Kacpra przed więzieniem. 

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze