Barwy szczęścia, odcinek 2462: Klara odkryje, że podła macocha ją okradła! Zaczną się śmiertelne grożby

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia, odcinek 2462: Klara odkryje, że podła macocha ją okradła! Zaczną się śmiertelne grożby

Barwy szczęścia, odcinek 2462: Klara odkryje, że podła macocha ją okradła! Zaczną się śmiertelne grożby

W 2462 odcinku "Barw szczęścia" do życia Klary (Olga Jankowska) wróci podła macocha! Okaże się, że w międzyczasie bezczelna kobieta w tajemnicy przed wszystkimi okradała swoją pasierbicę! Na szczęście Klara już na początku tej historii zorientowała się z jakim typem ma do czynienia i nie będzie ze sprawą spadku po ojcu (Tomasz Sobczak) sama. Kiedy więc odkryje bezczelną kradzież Ireny (Małgorzata Krzysica), natychmiast zacznie działać. Do akcji znów wkroczy Natalia (Maria Dejmek), a Hubert (Marek Molak) - pomimo własnych problemów z prawem - znów stanie u boku żony i będzie ją wspierał. Czy rodzinie uda się powstrzymać w 2462 odcinku "Barw szczęścia" bezczelną wyprzedaż majątku na wielką skalę? Będzie trudno - wredna macocha zacznie Klarze grozić!

"Barwy szczęścia" odcinek 2462 - 7.06.2021, o godz. 20.10 w TVP2

W 2462 odcinku "Barw szczęścia" Klara dowie się, że jej podła macocha robi to co jej się podoba ze spadkiem po swoim mężu. Jak pamiętamy ojciec Klary zaginął w tajemniczych okolicznościach, ale  Irena doprowadziła do uznania go za zmarłego. Na wystawnym pogrzebie macocha Klary szlochała na pokaz nad pustą trumną, ale na pewno już wtedy miała w głowie plan, jak ograbić z majątku cała rodzinę! Ale na szczęście Klara szybko wyczuła, z kim ma do czynienia i postanowiła walczyć!

Niestety, w 2462 odcinku "Barw szczęścia" okaże się, że Irena również nie zmieniła planów wobec zdecydowanego oporu żony Huberta. Tak kobieta, po cichu, w tajemnicy przed wszystkimi, zacznie wyprzedaż majątku po ojcu Klary!  

Zobacz też: M jak miłość, odcinek 1593: Patrycja zaryzykuje życie, aby ostatni raz zobaczyć Łukasza! Argasiński im tego nie daruje

Barwy szczęścia ZWIASTUN nowego sezonu. Sensacyjne zwroty akcji w życiu bohaterów od 1.09.2020!
Barwy szczęścia, odcinek 2420, Irena (Małgorzata Krzysica)

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia, odcinek 2420, Irena (Małgorzata Krzysica)

W 2462 odcinku "Barw szczęścia" Klara dowie się, że Irena specjalnie przeciąga sprawę spadku, która trafiła do sądu. Macocha zupełnie bezprawnie planuje wynająć budynek restauracji i pozbyć się całego wyposażenia.

Niestety, kiedy Pyrka zaprotestuje przeciwko temu bezprawiu w 2462 odcinku "Barw szczęścia", Irena przestanie udawać elegancką "damę". W stronę Klary polecą z jej ust wyzwiska i jawne groźby! Cała nadzieja w rodzinie Pyrków i Natalii, którzy po raz kolejny staną u boku pokrzydzonej Klary i dadzą zdecydowany odpór bezczelnej kobiecie! 

Czytaj także: Koniec M jak miłość. Basia pożegna się z Pawłem w ostatnim 1594 odcinku. Córka Zduńskiego opuści go w najważniejszej chwili

Barwy szczęścia, odc. 2440: Klara (Olga Jankowska)

i

Autor: tvp/vod
Barwy szczęścia, odcinek 2420, Klara (Olga Jankowska), Irena (Małgorzata Krzysica)

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia, odcinek 2420, Klara (Olga Jankowska), Irena (Małgorzata Krzysica)
Barwy szczęścia odc. 2412. Klara (Olga Jankowska) i jej macocha Irena Adler-Śliwińska (Małgorzata Krzysica)

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia odc. 2412. Klara (Olga Jankowska) i jej macocha Irena Adler-Śliwińska (Małgorzata Krzysica)
Barwy szczęścia, 2414, Klara (Olga Jankowska)

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia, 2414, Klara (Olga Jankowska)
Najnowsze