Barwy szczęścia, odcinek 2458: Madzia opętana pieniędzmi. Rzuci wszystko i wyleci za kasą

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia, odcinek 2458: Madzia opętana pieniędzmi. Rzuci wszystko i wyleci za kasą

Barwy szczęścia, odcinek 2458: Madzia opętana pieniędzmi. Rzuci wszystko i wyleci za kasą

2021-05-31 11:39

W 1458 odcinku "Barwy szczęścia" Madzię (Natalia Sierzputowska) opęta żądza pieniądza! Jej kariera modelki stoi w miejscu, a ona z rozpaczy zwróci się do Mikołaja (Kacper Młynarkiewicz) i zacznie żerować na jego kontaktach w biurach modelingowych w Londynie. W 1458 odcinku "Barwy szczęścia" dziewczyna w końcu wybłaga szansę na zarobienie pieniędzy i wyjazd do Anglii. Kacper (Jakub Szlachetka) oniemieje kiedy usłyszy plany dziewczyny. Madzia jednak całkiem zgłupieje od chorych ambicji i rzuci wszystko dla kasy!

"Barwy szczęścia" odcinek 2458 - wtorek, 1.06.2021, o godz. 20.10 w TVP2

W 1458 odcinku "Barwy szczęścia" Madzia wyzna Oliwce (Wiktoria Gąsiewska), że nie ma sensu życia, jej kariera stoi w miejscu, a ona czuje się bezwartościowa. 

- Zostawiłam studia, nie mam pracy, a modeling, na który wszystko postawiłam, okazuje się ślepą uliczką - zwierzy się Madzia, a Oliwka zaproponuje, by koleżanka zajęła się kursami lub wolontariatem. - Nie mam pieniędzy na kursy ani czasu na wolontariaty. Muszę szukać pracy - odburknie. - Zróbmy tak. Dzisiejszy dzień poświęcimy na płakanie i użalanie się nad sobą. A jutro pomyślimy, co dalej - Oliwka pomimo wszystko spróbuje zachować pozory optymizmu.

Madzia w 1458 odcinku "Barwy szczęścia" wpadnie jednak na to, by odezwać się do Mikołaja. Spróbuje załatwić sobie u niego kontakty, by wbić się z powrotem w branżę modeli i modelek.

Przeczytaj: Koniec M jak miłość. Kinga znów będzie miała bliźniaki? Piotrek oszaleje z radości w ostatnim 1594 odcinku

Mikołaj w 1458 odcinku "Barwy szczęścia" postanowi pomóc Madzi, która nie da mu żyć i wybłaga u niego podzielenie się znajomościami. 

- Na pewno masz masę kontaktów... Moja kariera stanęła w miejscu i nie masz pojęcia, jak bardzo mnie to frustruje! Kocham modeling.(...) Mogę jeszcze bardziej schudnąć, obciąć włosy, przefarbować się - cokolwiek, byle tylko wrócić do obiegu! - wyzna zdesperowana dziewczyna w 1458 odcinku "Barwy szczęścia". - Nie wiedziałem, że aż tak ci zależy... - skwituje zdziwiony Mikołaj. - Zrobię wszystko... Pomożesz mi? - jeszcze bardziej zacznie błagać Madzia i ostatecznie dopnie swego.

Przeczytaj: Koniec M jak miłość. Marysia odkryje w ostatnim 1594 odcinku, że z Basią stanie się coś strasznego! Nawet Artur da się oszukać i nic się nie da już zrobić - ZWIASTUN

Madzia w "Barwy szczęścia" dostanie wreszcie swoją wielką szansę. Dzięki Mikołajowi, agencja załatwi jej kontrakt za granicą. Kacper na tę wiadomość oniemieje. Bynajmniej nie ze szczęścia. 

- Wyobrażasz sobie? Londyn to stolica mody! - powie podekscytowana Madzia w 1458 odcinku "Barwy szczęścia". - Mam się cieszyć, że wyjeżdżasz? - zapyta oburzony Kacper - To będą tylko dwa tygodnie... - przyzna dziewczyna. - Dwa tygodnie?... Madzia, to jest czternaście dni, trzysta trzydzieści sześć godzin! - Kacper nie będzie chciał słuchać tłumaczeń. w 1458 odcinku "Barwy szczęścia".

Madzia zadeklarowała jednak, że przecież jest gotowa na wszystko, by robić karierę i zarabiać pieniądze. 

Najnowsze