Na ratunek mężowi

i

Autor: Materiały prasowe Barwy Szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2440: Łukasz zatrzymany przez policję. Kasia wróci do Polski, by ratować męża

2021-04-30 13:14

Po długiej przerwie Katarzyna Glinka powróci do serialu "Barw szczęścia"! Kasia Górka na wieść o kłopotach Łukasza (Michał Rolnicki) w 2440 odcinku "Barw szczęścia" porzuci słoneczną Sycylię, by ratować ukochanego przed więzieniem.

"Barwy szczęścia" odcinek 2440 - środa, 5.05.2021, o godz. 20.10 w TVP2

Nielegalny sposób Huberta (Marek Molak) z "Barw szczęścia" na zarabianie pieniędzy przyniesie poważniejsze konsekwencje, niż można się tego było spodziewać. W handel witaminowymi kroplówkami przypadkowo wplątany zostanie także Łukasz (Michał Rolnicki). Sadowski, zupełnie nieświadomy zagrożenia, znajdzie się w niewłaściwym miejscu o niewłaściwym czasie i - podobnie jak Hubert - padnie ofiarą policyjnej obławy. Służby bowiem od dłuższego czasu rozpracowuje handlarzy nielegalnym substancjami.

Patrz też: M jak miłość. Zdesperowana Patrycja doniesie na Argasińskiego na policję? Tylko tak uratuje życie Łukasza i dziecka - WIDEO

Gdy w 2440 odcinku "Barw szczęścia" Łukasz trafi do aresztu, Stefan (Krzysztof Kiersznowski) od razu postanowi poinformować o całej sytuacji przebywającą od dawna we Włoszech Kasię (Katarzyna Glinka).

Grali parę w serialu. Zaiskrzyło w prawdziwym życiu. Aktorka "Barw szczęścia" potwierdziła związek

Na wieść o aresztowaniu męża Górka w 2440 odcinku "Barw szczęścia" natychmiast przyleci do Polski, gdzie czekać już będzie na nią stęskniony Ksawery (Bartosz Gruchot), a także Paulinka (Lena Jastrzębska). Kasia nie tylko będzie musiała zająć się dziećmi pod nieobecność Łukasza, lecz również od razu wspólnie z Alicją (Monika Dryl) rozpocznie walkę o wypuszczenie ukochanego z aresztu.

Nie przegap: Barwy szczęścia, odcinek 2441: Dramatyczny finał seksu Kasi i Łukasza po powrocie z Sycylii. Górka rozbije rodzinę

Jego wyjście na wolność w 2441 odcinku "Barw szczęścia" wcale jednak nie będzie oznaczać końca ich małżeńskich kłopotów. Para będzie w końcu musiała zdecydować, czy wspólną przyszłość widzą w Polsce czy słonecznej Italii.

Barwy szczęścia, odcinek 2440: Kasia (Katarzyna Glinka), Vincenzo (Alessandro Curti)

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia, odcinek 2440: Kasia (Katarzyna Glinka), Vincenzo (Alessandro Curti)
Barwy szczęścia, odcinek 2442: Kasia (Katarzyna Glinka), Łukasz (Michał Rolnicki)

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia, odcinek 2442: Kasia (Katarzyna Glinka), Łukasz (Michał Rolnicki)
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze