Barwy szczęścia, odcinek 2431: Klara oskarży Huberta, że truje ludzi podejrzanymi kroplówkami od Łąki! To się źle skończy

i

Autor: tvp/vod Barwy szczęścia, odcinek 2431: Klara oskarży Huberta, że truje ludzi podejrzanymi kroplówkami od Łąki! To się źle skończy

Barwy szczęścia, odcinek 2431: Klara oskarży Huberta, że truje ludzi podejrzanymi kroplówkami od Łąki! To się źle skończy

W 2431 odcinku "Barw szczęścia" Klara (Olga Jankowska) oskarży męża o to, że niszczy zdrowie chorych ludzi podejrzanymi specyfikami od Łąki! Żona Pyrki (Marek Molak) stanie po stronie Iwony (Izabela Zwierzyńska), która jako lekarz ma jak najgorsze zdanie o specyfiku i podawaniu go niczemu nieświadomym pacjentom. Ale Hubert będzie się bronił, że kroplówki Łąki (Ziemowit Wasielewski) wysoko oceniają lekarze i nawet przeczyta Klarze jedną z takich opinii. Ale jak się okaże, to żona i siostra będą miały rację w 1431 odcinku "Barw szczęścia" i ten skandal bardzo źle się skończy!

"Barwy szczęścia" odcinek 2431 - środa, 21.04.2021, o godz. 20.10 w TVP2

W 2431 odcinku "Barw szczęścia" Hubert będzie coraz bardziej przejęty zarzutami Iwony, że pracuje w podejrzanej firmie i truje ludzi. Na dowód swojej niewinności znajdzie w Internecie wypowiedź lekarza, który potwierdzi, że kroplówki witaminowe są pomocne i skuteczne!

Kiedy Pyrka 2431 odcinku "Barw szczęścia" zacznie czytać Klarze na głos słowa lekarza, on będzie patrzyła na niego z powątpiewaniem. 

- Super, wyślę to Iwonie - powie Klara mężowi po wysłuchaniu jego tyrady. 

- Już to zrobiłem! - pochwali się Hubert.

Czytaj też: Barwy szczęścia, odcinek 2434: Michalina wpadnie z Witkiem na oczach własnej matki! Przyzna się, że jest w ciąży?  

Barwy szczęścia ZWIASTUN nowego sezonu. Sensacyjne zwroty akcji w życiu bohaterów od 1.09.2020!
Barwy szczęścia, odcinek 2430: Hubert zabije człowieka? Klara nie stanie w jego obronie. Wszystko przez dużą kasę

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia, odcinek 2430: Hubert zabije człowieka? Klara nie stanie w jego obronie. Wszystko przez dużą kasę

W tym momencie 2431 odcinka "Barw szczęścia" Klara dostanie jednak do ręki kolejny powód do powątpiewania w uczciwość małżonka. I natychmiast go wykorzysta!

- Widzę, że przejąłeś się jej zarzutami?

- A co w tym dziwnego? Ja mam dosyć oskarżeń, że pracuję w jakimś szemranym biznesie!

- Raczej próbujesz przekonać samego siebie, że wszystko jest w porządku...

- Skąd taki wniosek? - zainteresuje się Hubert. 

- Po co szukałeś informacji o wlewach, skoro jesteś taki pewien, że wszystko jest ok?

Hubert w 1431 odcinku "Barw szczęścia" poczuje się w końcu dotknięty słowami żony i będzie chciał bez słowa wyjść. Wtedy Klara zatrzyma go i powie, że się o niego martwi, bo już raz wpakował się w podejrzaną historię z "Szakalem"...

- Ale ty nie porównuj nielegalnych walk, do legalnej, jawnej działalności!

Później w 2431 odcinku "Barw szczęścia", podczas dyżuru w pogotowiu Hubert poskarży się koledze, że siostra i żona atakują go za pomaganie ludziom.

- Moja siostra mówi, że tacy jak Łąka żerują na niewiedzy i mogą zaszkodzić. A moja żona jeszcze powtarza to jak echo!

Niestety, jak pisaliśmy TUTAJ - już w 2438 odcinku "Barw szczęścia" - okaże się, że to Klara i Iwona będą miały rację. Hubert pójdzie siedzieć razem z Piotrem Łąką (i Łukaszem (Michał Rolnicki), który dostarcza paczki z lewymi wlewami!

Zobacz także: Nowy Paweł w Stuleciu Winnych. Mąż Mani wróci do Polski, ale z inną twarzą. Nie zagra go już Tomasz Włosok!

Barwy szczęścia, odc. 2431: Klara (Olga Jankowska)

i

Autor: tvp/vod
Barwy szczęścia, odc. 2431: Hubert (Marek Molak)

i

Autor: tvp/vod
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze